folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dolandırılacaktım

Dolandırılacaktım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Önceden gelen alışveriş ve samimiyet te bu planın bi parçası mıymış :|

Altan naptın oğlum :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

olayı anladım ama tedayları kaçırdım :W anlatım tarzın çok farklı hocu :F

geçmiş olsun bu arada

1. zaten derdını anlatamayan bır tıpım  sucsuz yere karakola alsalar 3 yılda cıkamam o derece :D

2. bu sabah 9 aksam 5,5 özeti   bu halı bıle ozet gec yemege mahkum dahada sıkmıyım ınsaları dıye

3. aralarda ne hıkaye donuyor anlatamam  öyle kankiyiz hani kanmamak içten degil

4. bunu atlattık yine alışveriş yapmak istiyor ve yoldaki iphone 5 talip adam buda benı benden alıyor  bakalım yenı sezon da napacaz :D

hayırlısı

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    hmm bi de bu yöntemi deneyeyim bakalım :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evimde boş boş yatan antika bi kahve takımı var. Antika olduğunu sonradan öğrendim tabi. Biraz ''acaba para eder mi?'' soruyla birazda sahibinden'de ki satışları arttırmak için ilan verdim. Vatandaşın biri aradı. Koleksiyoncu olduğunu ve bu parçayı istediğini söyledi. Bende 120 yıllık tunç setin resimlerini yayınladım, ordan bakıp değerlendirebilirsiniz dedim. Neyse gel zaman git zaman bu vatandaş bana ''hocam hesabına 1000$ atıyorum'' dedi. Bütün işlemlerimi online takip ederim. Bakıyorum hesapta bir hareketlilik yok. Bankamı aradım, yine yok. Bende pek sallamadım. Sonra tekrar arayıp ''özür dilerim sizin işleminizi unuttum'' deyip tekrardan IBAN ve hesap numarasını istedi. Sonra o gün askıda 1000 dolar olduğunu gördüm. Havale bir türlü hesaba geçmiyordu. Adam arayıp yolladım paranı diyor. Banka ise ''gönderilen banka paraya şerh koymuş'' tarzında birşey söyledi. Haliyle işkillendim. Adam tekrar arayıp ''paranı yolladım, eşyaları yolla diye diretmeye başladı. Maille birde makbuz ile dekont gönderdi. Resimlerde parayı gönderdiği alenen görünüyor ama hesapta para yok. Son aradığında ''yakalandın dostum, birazdan dolandırıcılık polisleri seni alacak'' dedim ve telefon kapandı...

Bankada parayı nasıl askıda tuttuğunu, havaleyi nasıl engellediğini anlayamadım. Yetkili bi abimiz veya ablamız açıklar mı bu işin iç yüzünü?

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ne şerefsiz karaktersiz insanlar var yahu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

vay amk ne senaryodur bu la.. dolandırcıılk meslek oldu ya la memlekette.. biz bişi satarken bile panik oluyom amk kargoda kırılacağı tutar yad a tam alır  bozualcağı tutar mahcup oluruz diye.. ta.... ben o tiplerin herif bide habire telde konuşmuş askerlik arkadaşı gibi.

iyi yırtmışın hocam ben yutardım heralde bunu :D

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bizim Arakdaşa Da Ayni şeyi yaptılar metinde birşey satacakti para yolladim diye sahde dekont yapmiş arkdaş bakıyor para yok yok yolladim ver ver silah m kılıç mi dikkat edin bankadan parayi elinize almadan emin olmayin kaç saat sonra iptal olma var bilmem ama süre uzun ise yememek mümkün degil

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bende as kalsın istanbulda bir kartuş mürekkebi satan bi yerden kazık yiyordum 

şans eseri kurtuldum

adam kargon yola cıktı parayı havale et dedi filan bende göndermeyi beceremedim

baktım 1 gunde 5 defa aradı beyfendi para ne oldu diye şüphelendim

bi bekledim 3 gün hala kargo yok adamı kac defa aradım telefonu kapalı ibne dolandırıcıymış

iyiki göndermemişim parayı :D

geçmiş olsun hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam. para peşim kırmızı meşin diye boşa dememişler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Madem anladın daha nıye sonradan gonderdınkı satmıyorum deseydın 300 lıra daha fazla verene satsaydın işte

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 5488 Toplam Mesaj: 40