folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme Yaptırmak İstiyorum(Öneri)

Dövme Yaptırmak İstiyorum(Öneri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahant
    bugrahant's avatar
    Erkek

Arkadaşımın sırtında 4 as var ve her birinin içinde anne - baba - kardeş - kardeş olmak üzere isimleri yazıyor. Ömür boyu sıkılınmayacak ve asla sizden vazgeçmeyecek, kalbinizde olduklarının yansıması teninize geçmişcesine gururla taşınabilecek bir dövme olur kendisi bana göre..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek

cok düşün ilerde ğişman olucak bişey yapma. bi de paradan kacınma ömür kalıcı sonucta dövmen güttü durmasın araştır dövmenden anlayan kişilere yaptır. arkadas ortamında v.b yerlerde yaptırma profsonel kişilere yaptır. ben arkadaşımın arkadaşı yaptı dövmeyı anlıyor fln dediler. yamuk yamuk bişeyler yaptı cok kotu duruyor. güzel olmasa baska üstüne baska dövme yaptırım fln dıyyorsan hiç oyle dusunme. kesinlikle profosnel kişilere yaptır. anlayan kişiye.

Kocamacir(BG)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

bence yaptırma

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

geri dönüşüm işareti yaptır bence çünkü hepimiz topraktan olduk tekrar toprak olucaz =))

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek

numune bunu yazdı:
    -----------------------------

geri dönüşüm işareti yaptır bence çünkü hepimiz topraktan olduk tekrar toprak olucaz =))

:))) anlamlı bişey :D

Kocamacir(BG)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GangShot
    GangShot's avatar
    Erkek

Bizim arkadaşda vardı bi tane. Sırtının sağ tarafına melek kanadı sol tarafına şeytan kanadı çizdirmişti. Omuz hızasından falan. Felaketti...

adamın teki yarın ölcem demiş yarmışlar ölmüş..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

ben dövme pentagram yapmayı düşünmüştüm arka sol omza ama gerçek dövme yaptırmam 
    http://www.google.com.tr/search?q=pentagram&hl=tr&prmd=ivnsr&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=4KPPTfiwM4SWswbHrP2_Cw&ved=0CGEQsAQ&biw=1440&bih=799 

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşım yaptırdı geçenlerde 22 seansta bitirebildi dövmeci :D

bir bileğinden başlayan diğer bileğinde biten gökkuşağı yaptırdı.. harika oldu. renklerin üzerine sembolik yazılarla biçok şey yazdırdı. göğüs kafesine kartal resmi çizdirdi.. bi cacığa benzemez demiştim ama yapıldığında ağzım açık kaldı a.q.

farklı bi dövme.. kartal farklı olmasa bile renkler yaratıcı oldu biraz.. böyle bişeyler yap haci.. boydan boya :D

inan vucudunun tek bir yerine yaptıracağın küçük bir dövme o kadar çirkin duruyorki sonra yaptırdığına pişman oluyor insan.. yaptırıyosan büyük bişey yaptır tavsiyem :)

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

su gobegi eritip bi forma girsem ahanda yaptiracagim dovme

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:

arkadaşım yaptırdı geçenlerde 22 seansta bitirebildi dövmeci :D

bir bileğinden başlayan diğer bileğinde biten gökkuşağı yaptırdı.. harika oldu. renklerin üzerine sembolik yazılarla biçok şey yazdırdı. göğüs kafesine kartal resmi çizdirdi.. bi cacığa benzemez demiştim ama yapıldığında ağzım açık kaldı a.q.

farklı bi dövme.. kartal farklı olmasa bile renkler yaratıcı oldu biraz.. böyle bişeyler yap haci.. boydan boya :D

inan vucudunun tek bir yerine yaptıracağın küçük bir dövme o kadar çirkin duruyorki sonra yaptırdığına pişman oluyor insan.. yaptırıyosan büyük bişey yaptır tavsiyem :)

valla iiymiş güzelmiş :D

fikirler için saolun arkadaşlar. hocam küçük bişiyle başlarsın onun devamı mutlaka gelir..

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
Toplam Hit: 10935 Toplam Mesaj: 41