folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme Yaptırmak İstiyorum(Öneri)

Dövme Yaptırmak İstiyorum(Öneri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek

zitir501 bunu yazdı:
    -----------------------------

cok düşün ilerde ğişman olucak bişey yapma. bi de paradan kacınma ömür kalıcı sonucta dövmen güttü durmasın araştır dövmenden anlayan kişilere yaptır. arkadas ortamında v.b yerlerde yaptırma profsonel kişilere yaptır. ben arkadaşımın arkadaşı yaptı dövmeyı anlıyor fln dediler. yamuk yamuk bişeyler yaptı cok kotu duruyor. güzel olmasa baska üstüne baska dövme yaptırım fln dıyyorsan hiç oyle dusunme. kesinlikle profosnel kişilere yaptır. anlayan kişiye.

bencede cok dogru , odicegin ucretten once yaptirdigin dovmenin kalitesi cok onemli ve yapan kisinin ustaligi.

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Usta perşembe günü finaller yok eğer memlekete filan gitmiceksen bildiğim sağlam bi stüdyo var ,

gidelim bakalım fiyat soralım bende dşünüyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Elımın ıcıne yarısı dunya yarısı gunes tarzında asırı detaylı gozukecek sekılde bır dovme yaptırmayı dusunuyorum yaptırırsam :)

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

2 tane dovmem var bir tanesi sol omzumda 1 tanesi sırtımda sol omzumdaki değişik bişe sırtımdaki ise omurlarımın uzerine oturulu 11 tane rakam ve rakamların anlamını sadece ben biliyorum. etrafımdaki insanların cogunda dovme var ve onerilerim su olur....

(126904108960 sırtımdaki rakamlar mesela)

1. dovmeni on kol a yani dirsekden bileğine kadar bişe yaptırma yaslandıgında veya ilerde ciddi bi işe sahip oldugunda sana sıkıntı cıkarır

2. ilk dövmen ise ve kendine gercekden güvenmiyorsan sıkılırsam falan diyorsan eger senin kendinin göremeyeceği biryere yaptır örneğin sırtına kol arkasına yaptırman senin dövmeye alışman kolay olur

3. dövmeni ten rengine uygun rekler ve profesyonel birine yaptır ornek olarak söyle soleyeyi benim dovmelerimin hepsi siyah beyaz ve artık siyah kendi renk değerini kaybetmeye basladı ki beyazdan hiç bahsetmiyorum

4. dövmeni anlam tasıyacak seyler uzerine dusunup yaptırman guzel ama önemli olan dövme salonuna kafanın estiği birgün gidip orda dövmeci ile hayal aleminden cıkan birseyler yaptırman cünkü bu sekilde birsey yaptırdıgında hiç sıkılmıyorsun benim kolumdaki dövme 3 senelik ve daha sıkılmadım

5. BU ONEMLİ NOT DÖVMEYİ YAPTIRDIKDAN SONRA UNUTMA GİT 2 SENEDE BİR TAZELET YOKSA DÖVMEN SOLAR VE BELİRLİ BİR SÜRE SONRA CANINI SIKMAYA BASLAR

6. tarzını bilmiyorum ama kıcına basına kartal cizdirme yazı yazdırma iskanbil kartlaarını kullanma paylaço yaptırma gülen ağlayan suratlar yaptırma dövmecilerin ellerinin artık alıştıgı modellerdir söylersen sana kapının yolunu gösterebilirler

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

su gobegi eritip bi forma girsem ahanda yaptiracagim dovme

lan faso filmin sonundan bir ders alsaydin bari ))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ya dövme denen şey bu kadar pahalı olmasa şimdiye 20 kere yaptırırdım da, kendime yediremiyorum kendimi modifiye etmeye o kadar para vermeyi. Bir gün çok param olursa yaptırırım.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:

2 tane dovmem var bir tanesi sol omzumda 1 tanesi sırtımda sol omzumdaki değişik bişe sırtımdaki ise omurlarımın uzerine oturulu 11 tane rakam ve rakamların anlamını sadece ben biliyorum. etrafımdaki insanların cogunda dovme var ve onerilerim su olur....

(126904108960 sırtımdaki rakamlar mesela)

1. dovmeni on kol a yani dirsekden bileğine kadar bişe yaptırma yaslandıgında veya ilerde ciddi bi işe sahip oldugunda sana sıkıntı cıkarır

2. ilk dövmen ise ve kendine gercekden güvenmiyorsan sıkılırsam falan diyorsan eger senin kendinin göremeyeceği biryere yaptır örneğin sırtına kol arkasına yaptırman senin dövmeye alışman kolay olur

3. dövmeni ten rengine uygun rekler ve profesyonel birine yaptır ornek olarak söyle soleyeyi benim dovmelerimin hepsi siyah beyaz ve artık siyah kendi renk değerini kaybetmeye basladı ki beyazdan hiç bahsetmiyorum

4. dövmeni anlam tasıyacak seyler uzerine dusunup yaptırman guzel ama önemli olan dövme salonuna kafanın estiği birgün gidip orda dövmeci ile hayal aleminden cıkan birseyler yaptırman cünkü bu sekilde birsey yaptırdıgında hiç sıkılmıyorsun benim kolumdaki dövme 3 senelik ve daha sıkılmadım

5. BU ONEMLİ NOT DÖVMEYİ YAPTIRDIKDAN SONRA UNUTMA GİT 2 SENEDE BİR TAZELET YOKSA DÖVMEN SOLAR VE BELİRLİ BİR SÜRE SONRA CANINI SIKMAYA BASLAR

6. tarzını bilmiyorum ama kıcına basına kartal cizdirme yazı yazdırma iskanbil kartlaarını kullanma paylaço yaptırma gülen ağlayan suratlar yaptırma dövmecilerin ellerinin artık alıştıgı modellerdir söylersen sana kapının yolunu gösterebilirler

çok saol hocam tavsiyeler için. 6.madde için konuşuyorum zaten normal bişiyler aramıyorum özel olmalı. ama aklmdada hiçbir fikir yok. hayal aleminden çıkıcak şeylere ise pek güvenmiyorum ben beğenemem diyerekten :/

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

su gobegi eritip bi forma girsem ahanda yaptiracagim dovme

filmi izlediğimde kolundakiler baya dikkatimi çekmişti :D kalıcıya tamamen karşıyım ama bi dövme yaptırcak olursam seçiceklerimin arasında bu da var :D

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

up diyelim bi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

tahribat.com yazdır

I am Jack's inflamed sense of rejection