folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E Sigara Tavsiye?

E Sigara Tavsiye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

http://www.esigaraal.com/index.php?route=product/product&path=20_89&product_id=50

Linkteki ürünü denedim, hayatında ilk defa e-sigara kullanan biri olarak tecrübelerimi aktarayım.

Öncelikle normalde bu tür şeylere dolandırıcılık gözüyle bakardım ama gerçekten sigaranın yerini tutuyor bunu söyleyeyim.

İlk kullanacağım sırada canım sigara istiyordu (bilerek uzun süre sigara içmedim ki bakayım yerini dolduracak mı diye) sigara isteğimi kesti.

Siparişte likit olarak (nikotin) dekang marka seçtim (rastgele seçtim ne olduğunu, meğerse dekangın da ieçrisinde onlarca çeşidi olduğunu bilmiyordum bile), dekang gold hill 18 mg göndermişler.

18 mg likit bana ağır geldi. Bu likit bitince 11 mg alacağım.

Galiba genellikle sevilen gold hill olduğu için onu gönderdiler. İlginç bir aroması var ne olduğunu çözemedim, yoğun olarak çilek/kavun tadı aldım. Ama gerçekten şahane bir aroma yapmışlar.

Ancak sonraki likitte 11 mg çikolatalı almayı düşünüyorum. Herkesin takıntılı olduğu bir koku/tat vardır. Benimki çikolata :D

E-sigaranın en güzel yanı kesinlikle koku yapmaması bana sorarsanız. Şahane bir olay ya :) Ben böyle bir teknoloji beklemiyordum, illa ki ufaktan koku olur diyordum ama "sıfır" koku.

Ağızda hiç koku yapmıyor, dişleri de sarartmaz diye tahmin ediyorum çünkü çıkan buharı peçeteye üfledim iz bırakmadı :D

Bir tane yedek atomizer aldım, bir tane 10 ml likit ve ürünün kendisi. Kargo dahil toplam 87 tl ödedim.

Yedek atomizerler 8 tl, likitler kalitesinde göre 10-100tl arası. Bana gönderdikleri dekang 10 tl lik bir ürün.

Ürünün dışı kadife kaplama, elde çok güzel bir his yaratıyor :D

Tek kötü yanı atomizerin çabuk yanmasıymış (bu ürün için öyle diyorlar). Birkaç gün hiç sigara içmeden bunu deneyeceğim. Hoşuma giderse gerçekten kaliteli br ürüne 500 tl verilir bence.

Alttaki postta ise fotoğrafları paylaşıcam.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

DadasAdam tarafından 21/Haz/16 15:23 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

dadas kaç gün oldu kullanmaya başlayalı ? benim üründe kargoda geliyor. en merak ettiğim sabah kalkınca ağızda oluşan şu nasıl desem bok gibi his geçti mi? 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

şu olayı da ben bi türlü anlayamadım bi anlasam hemen alacağım ama yok arkadaş beceremiyorum :) 20 yıldır sigara kullanıyorum ve günde 2 pakete yakın Parliament Reserve içiyorum piyasada legal olarak satılan en ağır sigara ve bu bile kesmiyor desem yeri bununla övündüğüm falan yok aksine bırakmak ya da azaltmak istiyorum bu nedenle bi süre araştırdım beynim yandı araştırmayı bıraktım. Şimdi @Efendi hocam özellikle bu kısımda sana ve senin gibi şu meretten anlayanlara soruyorum.

Gün içinde ben bu cihazı uyuyana kadar eşek gibi kullanıp canını çıkaracağım çünkü şirkette ofisimde de sigara içiyorum evimde de yatağımda da tuvalette de kısacası fısatı yakaladığım her yerde içiyorum sigara ve günlük 2 pakete yakın sigara kullanıyorum. Alınacaklar konusunda bi el atsanızda şu ekipmanları bi alsam :)

http://www.buharistan.com/urun/kanger-subox-mini/1209/ buradan ürün özelliklerinden sırasıyla Beyaz - RBA Kit - Sony VTC5 18650 2600mAh 20A IMR - 5'li OCC Coil 1,2Ohm seçimi yaptım bundan sonra sadece likit mi seçmem gerekecek bir de bu RBA dediklerini ne oluyor hangi aşamada ve süre de değiştireceğim ayrıca değişim zamanı geldiğini nasıl anlayacağım bir de bu 1,2 Ohm ile ayrıca 0,5 Ohm alsam istediğim zaman nargile gibi de içebilecek miyim ? 

437 TL tuttu aslında 1 aylık sigara harcamamdan biraz daha az likit ile 1 aylık sigara harcamamı bulacağını düşünüyorum ardından aylık olarak yapacağım harcama yani almam gerekenler neler olacak ? 

RBA Kit - Coil ve Likiti aylık olarak düzenli alacak mıyım alacaksam hangisinden ortalama kaç adet almam gerekecek :) Cevap veren tüm yetkili ağğbilere teşekkürlerimi sunuyorum.

hocam bende yeni başlıyorum daha ürün gelmedi bile ama bildiklerimi cevaplıyım.

öncelikle ya normal hazır coil alacaksın yada rba alacaksın. hazır olanlar kullan at oluyor 1 hafta 10 gün gibi ömürleri var. rba ise pamuk ve teli sen sarıyorsun ve bunu öneriyor herkes. kendine en uygun ohm aralığını deneyerek bulabilirsin. linke baktım zaten için rba coil var ayrıca 1 tane 0.5 ohm 1 tane 1.5ohm coil varmış extra olarak. rba kullanacam dersen evde pamuk ve telin hazır duracak artık kötü tat aldığında değiştireceksin. 1 paket tel ve pamuk herhalde aylarca gider öyle tahmin ediyorum ^^

onun dışında artık parayı likite vereceksin hocam. zevkine uygunu sen bulursun zaten. zamanla alıp evde kendin yapmaya başlarsın hem masraftan kaçar hemde temizliğine emin olursun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

dadas kaç gün oldu kullanmaya başlayalı ? benim üründe kargoda geliyor. en merak ettiğim sabah kalkınca ağızda oluşan şu nasıl desem bok gibi his geçti mi? 

2 gün oldu, o histen eser kalmadı hocam, ben de en çok ondan nefret ediyorum. Ağzımın tadı yerine geldi resmen.

Bence tayip e-sigara promosyonu yapmalı :D Gerçekten şahane bir olaymış bu. 

DadasAdam tarafından 21/Haz/16 17:03 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

2 gün oldu, o histen eser kalmadı hocam, ben de en çok ondan nefret ediyorum. Ağzımın tadı yerine geldi resmen.

Bence tayip e-sigara promosyonu yapmalı :D Gerçekten şahane bir olaymış bu. 

gaza getirdin kargoyu 2 kez kontrol ettim. o tat gitsin yeter abi sabahları uyandığımda kendimden tiksiniyorum :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

ben sigara kullanmıyorum bu e-sigaranın keyfi içmek için nikotinsiz olanı varmı?

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Normalde sigara hiç kullanmadım ama esigarayı bırakamıyorum öyle bi tat öyle bi keyf hele ki kendi aromanızı yaparsanız 

Ancak burda yeni alacak arkadaşlara önerim madem para veriyorsunuz TC mod alın zaten fiyat olarak fark yok aşağı yukarı aynıdır

TC (Temperature Control) ısı ayarlı modlarda hem sarımınızda ki telin cinsine göre özel ayarlama yaparsınız hemde likit yakma derdiniz olmaz pil bitene kadar hep aynı keyfi aynı tadı alırsınız.

@Kreyzi hangi makineyi aldın ?

@21li nikotinsiz var zaten nikotini de 3-6 mg geçirmeyin boğaz patlatır ciğerinizi söndürür .

Tayga tarafından 21/Haz/16 21:58 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Normalde sigara hiç kullanmadım ama esigarayı bırakamıyorum öyle bi tat öyle bi keyf hele ki kendi aromanızı yaparsanız 

Ancak burda yeni alacak arkadaşlara önerim madem para veriyorsunuz TC mod alın zaten fiyat olarak fark yok aşağı yukarı aynıdır

TC (Temperature Control) ısı ayarlı modlarda hem sarımınızda ki telin cinsine göre özel ayarlama yaparsınız hemde likit yakma derdiniz olmaz pil bitene kadar hep aynı keyfi aynı tadı alırsınız.

@21li nikotinsiz var zaten nikotini de 3-6 mg geçirmeyin boğaz patlatır ciğerinizi söndürür .

kardeş ben nikotinsiz ve tadı güzel bişey almak istesem ne önerirsin.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı

kardeş ben nikotinsiz ve tadı güzel bişey almak istesem ne önerirsin.

http://www.smokehunter.net/index.php?route=product/category&path=59_77

Burdan istediğin karışımı alabilirsin seçeneklerden 0 nikotin seçeceksin

Ben Sub-zero(Yumuşak Mentol) ve Sadas(Biskuvi) aromalarını öneririm

Toplam Hit: 7841 Toplam Mesaj: 76
e sigara elektronik sigara e cuğara