folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara ?

Elektronik Sigara ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Bir gün kadın oturuyor cafede çalışıyorum, nargile gibi duman tütüyor gittim küllük verdim sigarayı 1 gösterdi ben elektronik kullanıyorum kullüğe gerek yok dedi abi ben varya mortingen oldum samimi söylüyorum :D

Alın kullanın faydası vardır

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

abimin bir senedir kullanmadığı elektronik sigarayı buldum dolaptan bi fırt çekeyim dedim. o kartuş mudur nedir akmış. bir çektim yeminle ölüyodum acayip bi zehir kaç kere kustum bir haftada etkisi zor geçti :)

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

abimin bir senedir kullanmadığı elektronik sigarayı buldum dolaptan bi fırt çekeyim dedim. o kartuş mudur nedir akmış. bir çektim yeminle ölüyodum acayip bi zehir kaç kere kustum bir haftada etkisi zor geçti :)

Likit onemli haci. Onun likidi kalitesizdir bircok kisi ayn1 hatayi yapiyor aliyorlar ve yaninda gelen likidi kullaniyorlar halbuki yapilmasi gereken ilk sey paketi acinca yaninda gelen likidi cope atmak. ve gidip en vg modelinden elikid almak. Ben dogubankdan aliyorum daha az once arkadaslar denedi cilekli kilit cocuk da varsi bi kenara atmis benimkini icti ve birakamadi.. ne bogaz yakiyor ne aci hissi veriyor bildigin nargile.. vg gliserinli nikotinsiz likit alinmali o sigaralara. Cin likitleri cigeri mahvediyo bogazi tikiyo bildigin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

dostum şu iş yaparmı kendime alıcam

http://dx.com/p/quit-smoking-usb-rechargeable-electronic-cigarette-with-10-refills-29043

Tnrsk tarafından 25/Şub/13 03:23 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

Likit onemli haci. Onun likidi kalitesizdir bircok kisi ayn1 hatayi yapiyor aliyorlar ve yaninda gelen likidi kullaniyorlar halbuki yapilmasi gereken ilk sey paketi acinca yaninda gelen likidi cope atmak. ve gidip en vg modelinden elikid almak. Ben dogubankdan aliyorum daha az once arkadaslar denedi cilekli kilit cocuk da varsi bi kenara atmis benimkini icti ve birakamadi.. ne bogaz yakiyor ne aci hissi veriyor bildigin nargile.. vg gliserinli nikotinsiz likit alinmali o sigaralara. Cin likitleri cigeri mahvediyo bogazi tikiyo bildigin.

hocam dumanını yakarak çekmedim direk sıvıyı çektim içime ama dediğin doğru bi halta yaramıyo ilk gelen. tütüncü arkadaş, herkes bunların kısa olanından alıyor zırt bırt bataryası bozuluyor onların, uzun olanlarda daha bi sıkıntı yaşamadık dedi aklınızda bulunsun.

uzun olanı: http://www.elektroniksigara.com/wp-content/uploads/yootheme/demo/default/mod1.jpg 

kısa olanı: http://www.elektroniksigaraonline.com/wp-content/uploads/2013/02/elektroniksigara2.jpg

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı
    BosphorusPasha bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

hocam dumanını yakarak çekmedim direk sıvıyı çektim içime ama dediğin doğru bi halta yaramıyo ilk gelen. tütüncü arkadaş, herkes bunların kısa olanından alıyor zırt bırt bataryası bozuluyor onların, uzun olanlarda daha bi sıkıntı yaşamadık dedi aklınızda bulunsun.

uzun olanı: http://www.elektroniksigara.com/wp-content/uploads/yootheme/demo/default/mod1.jpg 

kısa olanı: http://www.elektroniksigaraonline.com/wp-content/uploads/2013/02/elektroniksigara2.jpg

Aynen 2 adet kisa pili parcaladim tam satj ile 15 dakika gidiyodu. Simdi acik konusuyorhm 1300 mah lik pil aldim 5. Gun ve hala ilk sarj gibi calisuyor 5 gunden beri SArj etmedim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

ego ce6 modelini inceledim baya 2 adet 189 tl hocalar günde 2,5 paket sigara içen adam var günde 10 tane içiyorum diyo.

çok asılıp atomiser yakmamak lazım sigara gibi asılınca yanıyomuş yeni almak gerekiyomuş ay başı gelsin alma olasılıgım var. iyi cihaz ama yüksek mAh pil almak lazım çabuk bitiyomuş 

http://www.elektroniksigara.com.tr/

bamboocha tarafından 26/Şub/13 19:38 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

www.safercigs.co.uk ben burdan alışveriş yaptım kanger mt 3 aldım.  türkiye fiyatı 269 tl , burdan 30ml likit aldım ve aynı paketi, kargo dahil 126 liraya geldi.

elikit konusunda pm atın arkadaşlar bilmiyorum, aldığım e likitte içilmiyecek gibi değil fakat çok şekerli :/

bir de PG/VG oluyor likitler, eğer saf VG bulabilirseniz tercih edin, PG farklı bi madde daha çok aroma tutmasını sağlıyor ama zararlı. VG ise (vegetable gliserol) nispeten daha az zararlı duman yoğunluğu çok değil buram buram duman gelmiyor ama sonuçta siz bu zararlardan da kendinizi kurtarmaya çalışıyorsunuz.

@BosphorusPasha likit konusunda yardımcı ol pm den :)  

bir de elinize alıp oyuncak gibi çekip durmayın, nikotin de zararlı sonuçta, amaç ilk 2 aydan sonra nikotin miktarı düşük likitleri tüketmeniz, en son da nikotinsiz likitler olmalı. en son nikotinsiz i nasıl bırakacağız onu da bilmiyorum, zaten bu iş sadece nikotin de olsaydı 2 band yapıştırır hallederdik :/

edit: yukarıda verdiğim linkten ürün 4 günde geldi tracking number verdiler. Royalmail kullanıyorlar, yanlız gümrüğümüz sirk gibi olduğundan paketiniz geçmezse beni taşlamayın. fiyatları 75€ sınırının altında tutmaya gayret edin :)

sir tarafından 26/Şub/13 19:43 tarihinde düzenlenmiştir

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

www.safercigs.co.uk ben burdan alışveriş yaptım kanger mt 3 aldım.  türkiye fiyatı 269 tl , burdan 30ml likit aldım ve aynı paketi, kargo dahil 126 liraya geldi.

elikit konusunda pm atın arkadaşlar bilmiyorum, aldığım e likitte içilmiyecek gibi değil fakat çok şekerli :/

bir de PG/VG oluyor likitler, eğer saf VG bulabilirseniz tercih edin, PG farklı bi madde daha çok aroma tutmasını sağlıyor ama zararlı. VG ise (vegetable gliserol) nispeten daha az zararlı duman yoğunluğu çok değil buram buram duman gelmiyor ama sonuçta siz bu zararlardan da kendinizi kurtarmaya çalışıyorsunuz.

@BosphorusPasha likit konusunda yardımcı ol pm den :)  

bir de elinize alıp oyuncak gibi çekip durmayın, nikotin de zararlı sonuçta, amaç ilk 2 aydan sonra nikotin miktarı düşük likitleri tüketmeniz, en son da nikotinsiz likitler olmalı. en son nikotinsiz i nasıl bırakacağız onu da bilmiyorum, zaten bu iş sadece nikotin de olsaydı 2 band yapıştırır hallederdik :/

edit: yukarıda verdiğim linkten ürün 4 günde geldi tracking number verdiler. Royalmail kullanıyorlar, yanlız gümrüğümüz sirk gibi olduğundan paketiniz geçmezse beni taşlamayın. fiyatları 75€ sınırının altında tutmaya gayret edin :)

ürünün görseli vs var mı kullanım deneyimlerini paylaşırmısın olmadı sana para vereyim getirt bana hocam sigara içmek istemiyorum artık bırakamıyorum da en azından zararlarını azaltıp zamanla da bırakmak

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

sakın yurtdışından alma ben 3 ay önce aldım gümrükte kaldı .ben de dx ten almıştım.param boşa gitti.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 7905 Toplam Mesaj: 54