folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara ?

Elektronik Sigara ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    Huerfanos bunu yazdı
    sir bunu yazdı
    Huerfanos bunu yazdı
    sir bunu yazdı

eğer tadı verirse var ya. sigarayı bıraktırır bana.

hocam sigarayı bırakıcan da bu sefer de e-sigaraya bağımlı olucan ?

kar zarar hesaplaması :| zararlar-maliyet vs

hocam bırak allah aşkına , sarmaya geç. Paketi 1 buçuk liraya denk geliyor.

paranmı canınmı? 

ya paranı ya canını :) ki elektronik sigara, paket alanlar (kaçak hariç) için iki seçenekte de daha az zararlı :)

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

e sigaranın içindeki resistans telini zamanla değiştirmeniz gerekir. tabiki cam elyafı ipide .

bunu nasılmı yapacaksınız? 200 w lık bir resistans teli ( elektirkli sobalarda kullanılan en incesi ) alıyorsunuz ve 4 -5 cm kadar kesip 4 tur sarıyorsunuz. yani 2 tl ye2 metre kadar . cam yünü ipi bulamazsanız elyafı ip haline getirin. yoksa boşu boşuna kazık yemeyin. bu işin simsarları çoğaldı .

birde , bunun asıl orjinali http://www.joyetech.com/distributors/dis.php   budur.  ama orjinali ile çakmaları arasında pil kalitesinden başka birşey olduğunu sanmıyorum . önemli olan likiti  who onaylı olanlarından almanız .

Temel adalettir .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Öyle elektronik sigara falan boş hocam herşey beyinde bitiyor.

Toplam Hit: 7906 Toplam Mesaj: 54