folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Elektronik Sigara ( Pico Mega ) Genel Bilgilere İhtiyacım Var.

Elektronik Sigara ( Pico Mega ) Genel Bilgilere İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

şansa bak :) eleaf coiller melo ile genel olarak uyumludur hocam. 

coil almak için facebook sayfalarını takip et hocam.. ben türkiyeden hiç bir siteden almıyorum. esigara pazarı gibi face gruplarında bulursun güvenilir satıcılar

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    l_i_o_n bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı
    l_i_o_n bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı

Hocam bnmkine uygunsa olur 

Bi bak bakalım uygun mu değil mi sen bilecen artık .)

Melo 3 e uyumlu görünüyor hocam

Bunlar GS Tank TC mod coili ama bida bak istersen 

Uyumlu hocam yarın haber verirsen sevinirim

l_i_o_n tarafından 28/Ara/16 01:31 tarihinde düzenlenmiştir

Сухое говно к жопе не липнет
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Bu attiginiz vidyodaki gibi tel sarmak zor, adami bu isten sogutur. En saglami kolay ve iyi bir atomizer almak: Augvape Merlin veya Geekvape Ammit. Bunlar tek coilli atomizerler, aroma ve duman performanslari da cok iyidir.

Sarmakta bisey yok hocam bi makara tel alacaksin birazda pamuk, teli capi 2.5mm olan bir tornavida uzerinde sarabilirsin, kesmek icinde tirnak makasi kullanirsin. Pamuklamayi da bir iki youtube vidyosu izleyerek ogrenirsin cok zor bisey degil. Hazir coillere verecegin parayla bi makara clapton tel alirsin hem daha iyi aroma tadi verir, hemde cok daha ucuza gelir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

hocam gs tank ı daha yeni duydum ben.. melo ile uyumlu justlar; jıst s ya da just 2 var.. gs tank coili biraz daha irice malesef uyumsuz olacak gibi

satış yapanlar da uyumluluk hakkında bir şey yazmamışlar. 

https://www.aliexpress.com/item/Eleaf-ijust-2-coil-Melo-2-Coil-Replacement-coils-head-for-MELO-atomizer-ijust-2/32696711472.html?spm=2114.30010308.3.8.iI5uyl&s=p&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_6_10065_10068_10000009_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10059_10032_10099_10078_10079_10077_427_426_10103_10073_10102_10096_10052_10050_10107_10051_10106,searchweb201603_2,afswitch_5_afChannel&btsid=ce9c2c1c-4b63-4f0a-8650-9996dea097fc

yurt dışı için bu değerlendirelebilir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Bana da uyumlu değil gibi geldi ama sıkıntı yok arkadaş uyumlu demiş göndeririz .)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Pico melo yazıyor uyum listesinde.en saglamı AliExpress ten sipariş geçiyim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Bana da uyumlu değil gibi geldi ama sıkıntı yok arkadaş uyumlu demiş göndeririz .)

Hocam ilgin için tşk ederim bi uyumlu bi uyumsuz yazılar okudum bi başka arkadaşın işine yarar belki ona gönderim yaparsın eyv.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

arkadaslar bende bi elektronik sigara almak istiyorum varmı burda satan varsa fiyatı nedir resmi varmıdır iyi bişey olursa almayı düşünüyorum saygılar ..

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

arkadaslar bende bi elektronik sigara almak istiyorum varmı burda satan varsa fiyatı nedir resmi varmıdır iyi bişey olursa almayı düşünüyorum saygılar ..

hocam forumda çok yazılıp çizildi. başlangıç için pico ya da just s öneririm. Forumda bir ara yurt dışından getirildi. hatta liste falan toplandı. piyasanın 20 40 tl kadar altında getirmişti mürid..

eğer alıcam diyorsan bi ton esigara pazarı var facebook gruplarında.. oradan almanı öneririm.. internet sitelerinde fena kazıklıyorlar ilksigaran.com mesela..pico için 330 yazmış.. face gruplarında 230 tl ye alırsın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Elektronik sigara işi derya deniz hocam. Rda ayrı Rba ayrı Rdta ayrı. İlk başta hem hazır coile hem de rba'ya uygun bir atomizer seçmeni tavsiye ederim. Kangertech buna uyumlu atomizerler yapıyor. 

Elektronik sigara işinde belirlenmesi gereken ilk konu sigara içimi mi ciğer içimi mi kullanılacağı. Çünkü atomizerler buna göre ayrılıyor. Ohm değerleri buna göre ayarlanıyor. Ciğer çekiminde nikotin oranı düşükken sigara içiminde daha yüksek oluyor. Likitin pg-vg oranı yine içime bağlı değişiyor. 

Elimde nautilus x, Subox mini rba, Vaporesso Gemini var.  kargoya verilmiş bir de Troy 1x rda geliyor. Hâlâ da forumlardan ne alsam diye bakıyorum. Başlayınca kendini durduramıyorsun maalesef :) 

Son olarak esigaram.us sitesini ve Youtube'dan buharmanya kanalını takip etmeni öneriyorum. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
Toplam Hit: 6410 Toplam Mesaj: 54
mod esigara