folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Elektronik Sigara ( Pico Mega ) Genel Bilgilere İhtiyacım Var.

Elektronik Sigara ( Pico Mega ) Genel Bilgilere İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Hocam sarma işini daha beceremem.aliexpressten hazır coil siparişi veriyim dedim.ancak yeterli bilgi verilmemiş ürünlerde.bana yardımcı olabilecek varmı.şundan ver şu link senin cihazla(pico mega)uygun bunu al diyecek mürid varmı?

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı

Hocam sarma işini daha beceremem.aliexpressten hazır coil siparişi veriyim dedim.ancak yeterli bilgi verilmemiş ürünlerde.bana yardımcı olabilecek varmı.şundan ver şu link senin cihazla(pico mega)uygun bunu al diyecek mürid varmı

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32717350067.html

Mesela bu uygun mudur moduma?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı

Hocam sarma işini daha beceremem.aliexpressten hazır coil siparişi veriyim dedim.ancak yeterli bilgi verilmemiş ürünlerde.bana yardımcı olabilecek varmı.şundan ver şu link senin cihazla(pico mega)uygun bunu al diyecek mürid varmı?

http://www.eleafworld.com/manuals/

burdan kullanım klavuzunu bakabilirsin hocam. hangi coil ler ile uyumludur yazması lazım.

http://www.eleafworld.com/istick-pico-mega-kit/

buradan da cihazın yazılımını değiştirebilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Elektronik sigara aldım dün valideye. Şuanlık bir sıkıntı yok likid olarak deneye deneye sevdiğini bulacağız sanırım.

Yanlız şöyle bir merakım var. Bu elektronik sigara makıneleri esasen çok basit elektronik cihazlar peki ne zaman ülkemizdede üretilmeye başlayacak ?

fiyatlar zaten çok pahalı degil normal sigara içen biri miktarını arttırmaz ise ayda 40 tl gibi bir rakama ayı çıkarabilir oda 4 paket sigara parası bile değil zaten

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Uzun uzadiya anlatmak isterdim ancak telefondan girdigim icin zor olur oyuzden kisa bi ozet geceyim yeni almaya heveslenenler icin.

Simdi internette uzun uzadiya arastirmalarim uzerine insanlar genelde kucuk cihazlarla baslayip daha sonra 2-3 mod degistirip en son pro versiyonlara gecis yapiyorlar. Bu yuzden eger cok paraniz yoksa direk pro bi cihaz almanizi tavsiye ederim. sebebi sundan dolayi aldiginiz basit cihazlar(mekanik ayar ozelligi olmayanlar) belirli asamadan sonra caninizi sikmaya basliyacak ve daha iyi bi cihaz almak icin elinizdekini cikarmaya calisacaksiniz buda su demek 100 liralik bi cihazi 50 liraya satmaniz. bir ust kademe aldiginiz cihazda yine ayni yari reguleli olacaktir ve ondanda sikilacaksiniz. oyuzden tavsiyem box modunuzu direk pro bi cihaz almaniz yonunde olacaktir. ben tercihimi wismec rx2/3 den yana kullandim. Neden boyle bi cihaz aldigimi hemen anlatayim. birincisi portatif yapisi sayesinde 2 pil ve 3 pille kullanim saglamasi beni en cok cezbeden yaninin bu olmasi. suanda cihazimda son cikan versiyonla beraber 2 pille 200w guc elde edebiliyorum (3 pilde max 250w). nikotinli likitlerde tabiki bu watt nikotinin yanmasina ve bogazda aci olusturmasina sebebiyet veriyor ancak nikotinsiz likitlerde mukemmel bir hissiyat ve tat birakmaktadir. modun diger guzel yani istediginiz watt ta istediginiz aromayi yakalayabilmenizdir. son versiyonla beraber on isitma modunun acilmasi ise gercekten harika oldu cunku ciger cekiminde on isitma cigerinizi yakmadan coininizi ideal sicakliga cekip daha sonrasinda uygun sicaklikta vermesi ayri bir zevk vermektedir. diger pro cihazlarida bu sekilde arastirmaniz gerekmektedir.

Atomizer insanlarin surekli kafasini kurcalayan acaba pamuk nasil yerine tikilir tel nasil sarilir vs vs gibi problemler yaratan ( aslinda cok basit ve kolay bisey) sey gozuyle bakmalari yuzunden basit coinlere yonelmelerine sebebiyet veren seydir. ancak 5 dk lik video ile mukemmel tadlar ve iyi bir duman almak cok kolaydir. bu yuzden ben moduma rdta combo bir atomizer aldim. bu atomizerin mantigi nedir hemen anlatayim. kutu icerisinde birden fazla coin takilacak baslik bulunmaktadir ister ters tank kullanimi isterseniz coinli kullanim yok haci ben zevkin doruklarina cikicam diyorsaniz likiti cebimde surekli gezdiririm diyorsanizda damlatarak kullanabileceginiz ozel bi basliga donusebilmesidir. bu atomizer gercekten cok basarili bi atomizer olup profesyonel cihazlarda istediginiz testi istediginiz tadlari elde etmenizi saglamaktadir. telinizi sarmayi ogrendikten sonra elektronik sigaranin verdigi tadi ne nargilede nede sigarada bulamayacaginizin garantisini veririm.

Yukarida bahsettigim cihaz ve atomizerin okadar cok guzelligi vardirki anlatmakla bitmez. mesela atomizer icin bi ornek vereyim tankli modda bile eger baska bir likiti denemek isterseniz butun atomizeri temizlemek ve coin degistirmek zorunda degilsiniz kapagi acin tel uzerine damlatin ve yeni likitinizi deneyin. (satin alirken buyuk kolaylik)

Merak ettiklerinizi sormaktan cekinmeyin 

ayhun tarafından 31/Ara/16 13:15 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Uzun uzadiya anlatmak isterdim ancak telefondan girdigim icin zor olur oyuzden kisa bi ozet geceyim yeni almaya heveslenenler icin.

Simdi internette uzun uzadiya arastirmalarim uzerine insanlar genelde kucuk cihazlarla baslayip daha sonra 2-3 mod degistirip en son pro versiyonlara gecis yapiyorlar. Bu yuzden eger cok paraniz yoksa direk pro bi cihaz almanizi tavsiye ederim. sebebi sundan dolayi aldiginiz basit cihazlar(mekanik ayar ozelligi olmayanlar) belirli asamadan sonra caninizi sikmaya basliyacak ve daha iyi bi cihaz almak icin elinizdekini cikarmaya calisacaksiniz buda su demek 100 liralik bi cihazi 50 liraya satmaniz. bir ust kademe aldiginiz cihazda yine ayni yari reguleli olacaktir ve ondanda sikilacaksiniz. oyuzden tavsiyem box modunuzu direk pro bi cihaz almaniz yonunde olacaktir. ben tercihimi wismec rx2/3 den yana kullandim. Neden boyle bi cihaz aldigimi hemen anlatayim. birincisi portatif yapisi sayesinde 2 pil ve 3 pille kullanim saglamasi beni en cok cezbeden yaninin bu olmasi. suanda cihazimda son cikan versiyonla beraber 2 pille 200w guc elde edebiliyorum (3 pilde max 250w). nikotinli likitlerde tabiki bu watt nikotinin yanmasina ve bogazda aci olusturmasina sebebiyet veriyor ancak nikotinsiz likitlerde mukemmel bir hissiyat ve tat birakmaktadir. modun diger guzel yani istediginiz watt ta istediginiz aromayi yakalayabilmenizdir. son versiyonla beraber on isitma modunun acilmasi ise gercekten harika oldu cunku ciger cekiminde on isitma cigerinizi yakmadan coininizi ideal sicakliga cekip daha sonrasinda uygun sicaklikta vermesi ayri bir zevk vermektedir. diger pro cihazlarida bu sekilde arastirmaniz gerekmektedir.

Atomizer insanlarin surekli kafasini kurcalayan acaba pamuk nasil yerine tikilir tel nasil sarilir vs vs gibi problemler yaratan ( aslinda cok basit ve kolay bisey) sey gozuyle bakmalari yuzunden basit coinlere yonelmelerine sebebiyet veren seydir. ancak 5 dk lik video ile mukemmel tadlar ve iyi bir duman almak cok kolaydir. bu yuzden ben moduma rdta combo bir atomizer aldim. bu atomizerin mantigi nedir hemen anlatayim. kutu icerisinde birden fazla coin takilacak baslik bulunmaktadir ister ters tank kullanimi isterseniz coinli kullanim yok haci ben zevkin doruklarina cikicam diyorsaniz likiti cebimde surekli gezdiririm diyorsanizda damlatarak kullanabileceginiz ozel bi basliga donusebilmesidir. bu atomizer gercekten cok basarili bi atomizer olup profesyonel cihazlarda istediginiz testi istediginiz tadlari elde etmenizi saglamaktadir. telinizi sarmayi ogrendikten sonra elektronik sigaranin verdigi tadi ne nargilede nede sigarada bulamayacaginizin garantisini veririm.

Yukarida bahsettigim cihaz ve atomizerin okadar cok guzelligi vardirki anlatmakla bitmez. mesela atomizer icin bi ornek vereyim tankli modda bile eger baska bir likiti denemek isterseniz butun atomizeri temizlemek ve coin degistirmek zorunda degilsiniz kapagi acin tel uzerine damlatin ve yeni likitinizi deneyin. (satin alirken buyuk kolaylik)

Hocam cihazın güzelmiş galiba bnm öncelikle atomizerle başlamam gerek.ancak bizim esnafımız fırsatçı elektronik sigara çok satılıyor diye fiyatlar uçmuş.en iyisi AliExpress ten uygun olanını bulup sipariş vermek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Hacılar şimdi bende duman üfleyeyim diyorum. Sigarayı bıraktığım için, nikotinsiz, karbon monoksitsiz bir çözümü var mı bu işin vaporizer ile ?

Kimyasal birşey istemiyorum kesinlikle, sadece aromalı duman.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Konuyu hortlatmış gibi olacam müridler.dün son hazır coil i taktım buda 10 gün ancak gider. Mod pico mega buna uygun sarılabilir atomizer almam lazım. Bildigim kadarıyla 22 mm.bana bunu al kafan rahat eder coili sar pamukla  yola devam dediginiz atomizer önerir misiniz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Konuyu pico mod ve avocado rdta m ile püfürdete püfürdete büyük bir zevkle okuyorum.. 

yardımcı olmak isterdim ama çok keyiflendim şimdi uykum da geldi hiçkimseye cevap yazıp uykumun kaçmasını istemiyorum :D

şaka maka esigara alın gençler. başlangıc için pico mod melo3 ile çok rahat bi giriş yaparsınız. yedek coil almayı unutmayın. saçma sapan aromalara boş paralar vermeyin. ben 30 ml likite 30 tl para veriyorum. keyfim yerinde. burda yapılıp da çok güzel diye satılanşurupları da alıp bu işten soğumanızı istemem doğrusu. 

likitinizi kendiniz yapın. veya sağlam bir yerden alın. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

iyi güzel alette çok gereksiz be hocam. nedir 200watt?

30 da içeceksin işte 200ün anlamı nedir kocaman alet? al bi pico tak üzerine rdta al bir de şarj aleti 2 tane de pil. ikisini de şarj et bittikçe değiştir. zaten en fazla 80 de kullanacaksın ki pico da 75 destekliyor. çok gereksiz bu cihazlar ya. 

evde kullanım için güzel şarj ile pek uğraşmıyorsun da günlük hayatta eziyet bunlar. elimden onlarca cihaz geçti pico candır. 

bu arada rdta da avocado üzerine tanımam. az yakar çok kaçar.

Toplam Hit: 6415 Toplam Mesaj: 54
mod esigara