Emine Bulut Ve Niceleri..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Bir kez daha kendimizden utanabileceğimiz bir olay, böyleleri hakketiği cezayı ne yazık ki alamıyor....

Kadının haykırışları herkese ders olabilecek nitelikte.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/turkiye-bu-haykirisi-konusuyor-olmek-istemiyorum-5296236/

KartallMehmet tarafından 23/Ağu/19 13:31 tarihinde düzenlenmiştir

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Devlet cahil adamları bilinçlendirmediği sürece kadınından tutun köpeğe kadar bu şiddet ve niceleri devam eder.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

Devlet cahil adamları bilinçlendirmediği sürece kadınından tutun köpeğe kadar bu şiddet ve niceleri devam eder.

devletlede alakalı olduğunu düşünmüyorum olay tamamen aileden başlıyor. yetişmesiyle alakalı

bana anlattılar videoya bakmadım bakınca sinirleniyorum sinirlendikçe birşey yapamıyorum daha çok sinirleniyorum sonra sinirimi başkasından alıyorum

cezalar arttırılsın desek adam bildiğin cinayet işliyor onu göze almış adama müebbet versende çözüm olmaz 

memleketin sorunu

kuçuk çocuklara taciz tecavüz

kadına şiddet

olan hep çocuklara oluyor 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Bu kadar olaya rağmen hökümet ve diğer partizanlar niye yasalara el atmıyorlar anlamıyorum. Bu da mı dış güç? Yasa maddelerini keyiflerine göre değişiyor fakat bunlarla ilgili niye değişim yok?

Tecavüz edenin taciz gecmisi vardır

adam öldürenin adam yaralama gasp etme cinayete teşebbüs geçmişi vardır.

Tecavüz edene idam versen adam öldürene idam versen bir yararı yokki. İlk suç işlediğinde vericeksin 5-10 yıl zaten içeride kahrından oradaki stresten ölür. Neyi niye savunuyorlar neyi bekliyorlar. Bu ülke kıyametin en beterini yaşayacak diğer ülkelere nazaran.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Ar0fer bunu yazdı

devletlede alakalı olduğunu düşünmüyorum olay tamamen aileden başlıyor. yetişmesiyle alakalı

Devlet Sosyal mühendisliğin Allahını yapacak güce sahip. Bunu halkı kutuplaştıran,ahlaksızlaştıran ve ithal ırklarla asimile etmeye çalışan iktidarların izlediği politikalar sayesinde gözlemleyebiliyoruz,.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı var ,  Milli Eğitim Bakanlığı var , Adalet Bakanlığı var... 
    Yayın organları ellerinde , dehşet propaganda güçleri var. Onların aksine konuşanları susturma ve yıldırma güçleri var.

-0-

Ha devlet cahil adam fetişistidir orası ayrı. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Bu kadar olaya rağmen hökümet ve diğer partizanlar niye yasalara el atmıyorlar anlamıyorum. Bu da mı dış güç? Yasa maddelerini keyiflerine göre değişiyor fakat bunlarla ilgili niye değişim yok?

Tecavüz edenin taciz gecmisi vardır

adam öldürenin adam yaralama gasp etme cinayete teşebbüs geçmişi vardır.

Tecavüz edene idam versen adam öldürene idam versen bir yararı yokki. İlk suç işlediğinde vericeksin 5-10 yıl zaten içeride kahrından oradaki stresten ölür. Neyi niye savunuyorlar neyi bekliyorlar. Bu ülke kıyametin en beterini yaşayacak diğer ülkelere nazaran.

Helak edilecek ülkeler listesinde bir numaraya oynar.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Ben bu tür olayların arka planında malesef ülkemizin kültürünün payının çok yüksek olduğunu düşünüyorum.

Aileler özellikle kızlarına evlendirmelik bir mal gözüyle bakıyor. Toplumda buna destek çıkıyor.

30 yaşını geçmiş bekar kadınlara kötü gözle sanki bir sorunu varmış gibi bakılıyor.

Kadınlar da bu toplumsal çürüklüğüne daha fazla dayanamadıkları için böyle şerefsizlerle evleniyorlar. Evlenmek zorunda kalıyorlar.

Sonuçta da böyle olaylar meydana geliyor.

Toplum olarak, evlenmek zorundaymışız, evlenmez isek bir problemimiz varmış algısından kurtulmalıyız. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Devletler ne için vardır?

- Can - Mal güvenliği

- Eğitim

- Sağlık

- Ekonomi

- Çevre ve Şehircilik ..

Hiç bir ülke mükemmel değil tabi (tamamında başarılı olanlar da mevcut) ama en azından bir kaçında başarılıdır. Başarıdan ziyade varolma sebeplerini yerine getirirler.

Peki ya bizde durum ne sizce?

Sadece kendi bekaları için insanlar, hayatlar, aileler, şirketler daha niceleri yitip gidiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=vcwg_Iaq6nE

GoQaN tarafından 23/Ağu/19 15:05 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Sen kızına koca bulmaya çalış

Kızları Kadınları aşağılayıp Erkekleri öv yücelt

Kadın hiçbirşey yapamaz Erkek herşeyi yapar de

Adaleti tesis etme, can yakanın canı acımasın

Sonra gelip dindan imandan bahset, falan olmasın filan olmasın

Bunların hepsi hikaye. Can yakanın Canı 10 defa yanmadıkça bunlar düzelirmi zannediyorsunuz.

EĞİTİM ŞART DEMEYİ BIRAKIN. Katilin Eğitimlisi Kültürlü olanını da gördük.

jargonphp tarafından 23/Ağu/19 15:49 tarihinde düzenlenmiştir

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

göktaşı falan çarpsada yok olsak

le le le sakine
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Dönüp aynaya bakın. Bu kötülük biziz işte. 

Toplam Hit: 6286 Toplam Mesaj: 67
kadına şiddet