Emine Bulut Ve Niceleri..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

Nafaka adil değil, Eşitiz diyen kadınlar boşanmaya gelince mal mülk ne varsa alıyor, çocuğu da alıyor üstüne bir de ömür boyu nafaka alıyor. Bu adil mi değil! Ama sen bunu bu konuda dillendirirsen bir de üstüne hakkediyorlar dersen kusura bakma ama bir siktir git derim. Adil olmayan bir durumu gerekçe göstererek bu vahşete bu caniye hak veremezsin! 

ayda 300-500 -1000 Tl içinmi öldürdü o adam bunumu hakediyorlar diyorum

Adeletin olmadığı yerde adaletini sağlıyor adam yaşayacak dal bırakmazsanız oda size bırakmıyor

binlerce liralar harcayıp o adamın cebindeki parayla Adalet sarayları kuruyorsunuz oralarda zulum dağıtılıyor.

adam uzaklaştırma cezası almış

çocuğunmu ver olmaz 3  ay köyde (kime sordun amk cocugu köye gönderdin) 

avukat maaşa haciz koymuş der kadın az bile  der devam eder hiç hakkı olmayan kadınla evlenmeden önce alınmış arsaya haciz koymaya çalışır. kadın şahsiyeti

adamın bütün düzenine tecavüz ediliyor.

adalet nerede binlerce mağdur bar bu konularda  (erkeksenevlenme.com )

adam canilik yapmış ama sonunda bir şey eksik kendine sıkmayı unutmuş onuda yapsaydı pek bişey diyemeyecektiniz.

TR de kadın cinayetleri     Adelet eksikliğin faturaları bunlar Hakimler savcılar 10 binlerce maaş alıp toplumdan uzak yaşacağına istanbulun arka mahallelerini ayda 1 dolaşsalar daha iyi olacak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Bu millet bu dinden çıkmadığı sürece hiçbir şey düzelmeyecek. Güneşin altında fazla durmak bizi bu din üzerine kilitliyor sanki. Şu iklim değişikliği, umarım ülkemizi soğuk bir yer haline getirir. Dünya’ya bakıyorum da soğuk ülkelerdeki insanların kafası daha iyi çalışıyor. Güneşten beyni sulanmış bu milletin. Kolaylarına gelene inanıyorlar. Allah diyorlar, Kul hakkı yiyorlar, Asansöre binerken bile gitmedikleri ters yöne binip, asansörü boş yere işgal ediyorlar, Sürekli Kulların zamanını çalıyorlar. Heryerde böyleler. Herneyse sulanmış kafalar, götünüzü eşek siksin.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    rahmandaburda bunu yazdı

Bu millet bu dinden çıkmadığı sürece hiçbir şey düzelmeyecek. Güneşin altında fazla durmak bizi bu din üzerine kilitliyor sanki. Şu iklim değişikliği, umarım ülkemizi soğuk bir yer haline getirir. Dünya’ya bakıyorum da soğuk ülkelerdeki insanların kafası daha iyi çalışıyor. Güneşten beyni sulanmış bu milletin. Kolaylarına gelene inanıyorlar. Allah diyorlar, Kul hakkı yiyorlar, Asansöre binerken bile gitmedikleri ters yöne binip, asansörü boş yere işgal ediyorlar, Sürekli Kulların zamanını çalıyorlar. Heryerde böyleler. Herneyse sulanmış kafalar, götünüzü eşek siksin.

Sorun dinde değil inandıkları körü körüne bağlı oldukları dini bilmemelerinde

Üç beş yobazın kendini dindar sanan cahillerin elinde dinin oyuncak olmasında

Saçma sapan tarikatlar şeyhler hocalar peşinde arap kültürünü benimsemekten beyinleri yanmış idrak edemedikleri için sorgulama yapamıyorlar 40 yıldır Kuranı Kerim okuyana namaz kılana her gün okudukları bir dua yada ayetin mealini sor bakalım cevap verebilecekler mi ama buna rağmen bi müslüman kendileri 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

bizim ülkedeki erkek diye geçinen bokların sorunu boşansalar bile halen namus bekçiliği yapmaya devam ederler ama kendileri her boku yer ama boşandığı kadın yapamaz sorarsan namusmuş hay sizin namus kavramınızı sikeyim.

Psikopatla evlenen kadın , psikopat evlatlar yetiştiren kadın , en naif adamı bile psikopatlaştıran kadın. 
    Feministlik gibi kadının özsaygısını barındıran bir zıkkımı bile orospulukla özdeşleştirdiler.

Kadınlar kadınların en büyük düşmanıdır. Zengin kocaya kapak atmış cahil kadın herşeyin düşmanıdır. Kapak atamamışı kızını orospulaştırıp yamamaya çalışır.  
    Ben kadınlara aşırı saygı duyarım ama kadınlar ne yazık ki toplumu ne kadar dönüştürebilecek güce sahip olduklarının zerre farkında değiller. Toplumun her bireyi kadar yozlaşmışlar. 

-0-

Aşağıda alıntıladığım lafları edende kadın. Kim için ediyor ? Münevver Karabulutu parçalayıp konteynıra atan torunu için

https://www.youtube.com/watch?v=AUDmiup9VY8 

"O daha çocuk , o küçücük" 
    -Ortada korkunç bir cinayet var.
    "Bi tek o mu işliyor ,  her gün oluyor böyle cinayetler" (kızın kafasını kesip cesedi parçalara ayırdıktan sonra çöp torbasına koyup çöpe atmışlar...)
    "Bizim üzüntümüz kızın ailesinin üzüntüsünden daha fazla"

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Kadınlar doğru düzgün eş seçip , doğru düzgün evlat yetiştirmediği sürece , kadın cinayetleri bitmez.... 

Kadının cebinde yoksa parası falanca yerini kumbara olarak görmez. Gider alınteriyle , şerefiyle çalışır parasını kazanır. O zaman kadın cinayetleri biter.... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

göktaşı falan çarpsada yok olsak

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bir yerde bomba patlar, suc olendedir cunku orda ne isi vardir.

Bir kadin tecavuze ugrar, suc ondadir cunku etek giymistir.

Gece kulubunde ates acilir, suc vurulandadir cunku o saatte orda icki icmeseymistir.

Bir herif esini dograr, suc dogranandadir cunku uyarilmis dinlememistir.

Oldurulenler bunu hak etmistir.

Bu fikirlerdeki herkesin tez zamanda bagirtila bagirtila gebertilerek arkasindan hak etti denmesi gerekmektedir.

izzmarit tarafından 24/Ağu/19 02:28 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

Nafaka adil değil, Eşitiz diyen kadınlar boşanmaya gelince mal mülk ne varsa alıyor, çocuğu da alıyor üstüne bir de ömür boyu nafaka alıyor. Bu adil mi değil! Ama sen bunu bu konuda dillendirirsen bir de üstüne hakkediyorlar dersen kusura bakma ama bir siktir git derim. Adil olmayan bir durumu gerekçe göstererek bu vahşete bu caniye hak veremezsin! 

ayda 300-500 -1000 Tl içinmi öldürdü o adam bunumu hakediyorlar diyorum

Adeletin olmadığı yerde adaletini sağlıyor adam yaşayacak dal bırakmazsanız oda size bırakmıyor

binlerce liralar harcayıp o adamın cebindeki parayla Adalet sarayları kuruyorsunuz oralarda zulum dağıtılıyor.

adam uzaklaştırma cezası almış

çocuğunmu ver olmaz 3  ay köyde (kime sordun amk cocugu köye gönderdin) 

avukat maaşa haciz koymuş der kadın az bile  der devam eder hiç hakkı olmayan kadınla evlenmeden önce alınmış arsaya haciz koymaya çalışır. kadın şahsiyeti

adamın bütün düzenine tecavüz ediliyor.

adalet nerede binlerce mağdur bar bu konularda  (erkeksenevlenme.com )

adam canilik yapmış ama sonunda bir şey eksik kendine sıkmayı unutmuş onuda yapsaydı pek bişey diyemeyecektiniz.

TR de kadın cinayetleri     Adelet eksikliğin faturaları bunlar Hakimler savcılar 10 binlerce maaş alıp toplumdan uzak yaşacağına istanbulun arka mahallelerini ayda 1 dolaşsalar daha iyi olacak.

Evlenmeden 5 çocuk yaptım hatun sayısı 3 hepsine ayrı ayrı nafaka veriyorum çocukların tüm eğitim masrafı ve gideri de bende. Hiç bir şikayetim yok, gerekirse 24 saat çalışır o parayı yine öderim. Bak dostum yiyemeyeceğin yarrağın altına yatmayacaksın, karnını doyuramayan baldırı çıplak bir ibneysen sikini bedava deliğe sokmak için evlenmeyeceksin önce düzenini kuracaksın, kuramıyorsan evlenmeyeceksin, evet ortadoğu ülkelerinde evlilik sebebi bu sikini bedava bir deliğe sokmak, sevgiymiş saygıymış bunları geçeceksin. Kadın için de durum kapağı birine atmaktan ibaret, yüzde 70 i çalışmadan yaşamanın derdinde, geri kalan yüzde otuzdan bulabiliyorsan şanslı azınlıktasın demektir. Her iki tarafta herşeyi bilerek bu boku yiyor ortada çocuk var sike sike ödenecek o nafaka, eli ekmek tutmayan kadın gidip götünü satarak mı geçinecek, sefalet içinde mi yaşayacak, kadın yeniden evlenene kadar o para ödenecek bu iş böyle.

Ölüm ve zaman kontrol altına alınamaz, derin kaygılarım yok çünkü kendimi biliyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Bir yerde bomba patlar, suc olendedir cunku orda ne isi vardir.

....

Gece kulubunde ates acilir, suc vurulandadir cunku o saatte orda icki icmeseymistir.

....

Bu fikirlerdeki herkesin tez zamanda bagirtila bagirtila gebertilerek arkasindan hak etti denmesi gerekmektedir.

HSBC'nin bombalanması , Reina saldırısı gibi olaylarda böyle yorumlar yapıldığını hatırlamıyorum.

Genel olarak çoğu dövüş sanatının mantığı herhangi bir münakaşaya veya olaya mahal vermemektir.Ya o ortamda bulunmazsın ya sözlü olarak mevzuyu dindirmeye çalışırsın. Hatta bunu eğlenceli bir şekilde aşağıda anlatmışlar. Buna rağmen bağırtıla bağırtıla geberirsek mukadderat derim. Örneklerini aşağı ekliyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=xt9AkDyodMc

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Ben gece belli bir saatte sokağa çıkmaya çekinirken dışarı çıkmayı marifet sayan , yolda görsem yolumu değiştireceğim tiplerle takılmayı marifet sayan tiplerin başına bişey gelmesi kadar normal bir durum yok.
    Bazı kişiler bu ülkede bala göte yaşadığımızın farkında değil. Buna rağmen hala ben "böyle giyinirim kimse karışamaz , ben bu saatte dolanırım , özgürüm kimse karışamaz "diye akıllarınca cesaret sergileyen kadınlar var. Kusura bakmayın Türkiye gerçeklerine gözünüzü kapatırsanız ölme ihtimaliniz artar. Ama asla sıfırılanmaz. 

Benim arkadaşım Kocaelide,  normal bir saatte, çiğköftecide, müptezel çomarlar tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. 
    https://www.ensonhaber.com/kocaelide-universite-ogrencisi-bicaklanarak-olduruldu-2015-03-22.html

2003 yılında taksimde SAT komandosu Zeki Şen Tinerciler tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.
    https://eksisozluk.com/zeki-sen--398455

Böyle bir ortamdan bahsediyoruz. Kusura bakmayın bu olaylara rağmen cesurum diye dolanan , özellikle KADINLAR - SALAKTIR - 

Beşiktaş sahilde sabahlara kadar tanımadığı kekolarla şarap içmeyi marifet sayan bir bayan arkadaşımız tecavüze uğradı... Şaşırayım mı buna ? 
    Yukarıda tanınmış bir katilin anasını danasını paylaştım. Kadınların zihniyeti görünüyor orada. Bu zihniyetteki kadınların psikopatlar yetiştirmesi normal değil mi ?

Toplam Hit: 4441 Toplam Mesaj: 67
kadına şiddet