folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Zaten bi onun tipe baksa bi de benim tipe baksa salar bizi dışarı :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    Hoca yakala bir yerde agzini oyle bir dagit ki gelecek sefere ifadesini kalem kagitla verebilsin. Hatta ellerini de kir gotverenin onuda kullanamasin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Güzel fikir :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

CellyM bunu yazdı:
    -----------------------------
    zumsuk helal sonunda onuda annatabildk 3 ay yatıp çıkarsın diyen sendin.. bu kadar basit yha adam dövmeyle kim yatmş ki bu adam yastn¿ :|

tövbe estafurullah...anlatabildiğin birşey yok.Biraz tırssın bir daha kavgaya falan girmesin diye söyledim.Merak etme biz bunları uzun süreden beri biliyoruz.Kimsenin birşey anlatmasına gerek yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

CellyM bunu yazdı:
    zumsuk helal sonunda onuda annatabildk 3 ay yatıp çıkarsın diyen sendin.. bu kadar basit yha adam dövmeyle kim yatmş ki bu adam yastn¿ :|

tövbe estafurullah...anlatabildiğin birşey yok.Biraz tırssın bir daha kavgaya falan girmesin diye söyledim.Merak etme biz bunları uzun süreden beri biliyoruz.Kimsenin birşey anlatmasına gerek yok

Arkadaşım sana biri o.ç dese karşında gerekeni yapar mısın yoksa bön bön bakarmısın?Niye tırsacağım bu palyançolardan.Olayın polislik olması tırsıtıyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    35ygt45 bunu yazdı:

yok öyle bıçak taşıyacak tipi yoktu olsaydı zaten arabadan haydarla inerdim..

BKZ haydar: http://haspolat.net/wordpress/wp-content/uploads/2007/11/sopa.jpg

(senin için demiyorum)aynı zamanda karşıdakinde silah- bıcak ve spoa falan yoksa  yani karşısındakisadeysebirisi kalkıp götüne güvenemeyip silahla dalıyorsa- 3-5 kişiyle dalıyorsa kıl olurum.Sokakta gördüğüm zaman dayanamam girerim bende.

Karşısındakine eşit hak tanımadan kavgaya giremeyen orospu çocukları oluyor ya ciddi anlamda tiksiniyorum abi.Ya bir iki denk geldi bende daldım kavgaya baya ciddi kavga etitm.Bi keresinde polis geldi sen kimsin ne işin var dedi bende dayanamadım tek adam dedim.Sen kavgayı ayırdın birşey bilmiyorsun git demişti.

Yani arkadaş milletimizin götü yemiyor karşısındakinden güçlü olması gerektiğine inanıyor.İşte bu yüzden kavgaya girmeyin.Dleikanlılık yaparsınız delikamlı piçin teki çıkar.Sana kavgaya girme dememdeki neden senin boş gezmen falan değil.

Kavga son çaredir ve etraftakilerin uzun müddet ayırmaması lazım.Çünkü iş kavgaya geldiyse başka türlü anlaşılamaz ve yenilen taraf kabulleninceye kadar devam etmesi gerekir.NE yazik ki tüm Türk erkekleri kavgada ben yenerim diyor.2 kişi kavga ettiğinde 1 taraf yenilir yani Türk erkeklerinin %50 si otomatik man yalan söylüyor.

Bu yüzden bir çoğuda götüne güvenemez emanet taşır.Ana-bacı sövmesi, gurur kırması dışında kavgaya girmeyin. Dayım çok dashaqlı adamdır.Çok kavga etmiş hatta iki kişiyi sıkmak üzre dağa çıkarmış ve ağladıkları için ağızlarını yüzlerini kırarak eve göndermiştir.Bir tanesi dayımın şimdiki eşine adil şerefsiz üçkağıtçı demiş gururunu kırmış dayımda uyarınca artislik yaptığı için böyle yaptı.Diğeride dayıma okulla ilgili bi mevzuda çık dışarı demiş.

Dayımda bak çıkarım fakat ordan birimiz içeri giremez deyince sus lan şerefsiz deyip dışarı çıkmadığı için.Fakat dayım küçükken çok kavga etmiş.Hatta arkadaşının bir tanesi murat selli(gogle dan araştırın) , diğeri semih yeni(google dan araştırın).

Fakat bana dediği şudur: şimdi biri bana omuz atsa özür dilerim deyip devam ediyorum.Hiç gerek yok.

Çünkü cidden gerek yok.Ya hastahaneye, ya mezara yada hapse gidebilme ihtimalin oldukça yüksek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    35ygt45 bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

CellyM bunu yazdı:

Arkadaşım sana biri o.ç dese karşında gerekeni yapar mısın yoksa bön bön bakarmısın?Niye tırsacağım bu palyançolardan.Olayın polislik olması tırsıtıyor...
    yukardaki mesajı oku anlarsın dostum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    YAa ben bunlara kin besliyorum.Birde edince sigorta attı.Yoksa sen etsen bana mı dedin derim tartışırım direk dalmam.Yanındaki kızlarla gaza gelmiş velet gıcıkta kapıyorum.Bende indiğim gibi giriştim.Bana dediğide belli uyuzda kapıyorum dalmayıpta artisliğin sınırlarını mı zorlasın bu bneler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Emo nun nasıl arabası olabilir yahu :|

Felsefeye ters.

Onların ezik zavallı depresyonda

Vs...

vs..

Olmalı.

Ne işleri var burjuvazi işlerle : | 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ulan birini dövüyorsunuz bari temiz yapın işi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 11634 Toplam Mesaj: 117