folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:
    -----------------------------

Emo nun nasıl arabası olabilir yahu :|

Felsefeye ters.

Onların ezik zavallı depresyonda

Vs...

vs..

Olmalı.

Ne işleri var burjuvazi işlerle : | 

emonun arabası yokmuş ki , arkadaşın arabası varmış.

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    Musket bunu yazdı:

Felsefeye ters.

Vs...

vs..

Olmalı.

Emo nun Emo olmayan bir arkadaşının olmaması da felsefeye ters.

: | 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:
    baron_27 bunu yazdı:
    Musket bunu yazdı:

Felsefeye ters.

Vs...

vs..

Olmalı.

------------------------------------------

Emo nun Emo olmayan bir arkadaşının olmaması da felsefeye ters.

: |

Arkadaşım ben emo değilim arabam var yolda giderken laf attı.Olay bu ...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Musket hala kavrayamadı olayı , Emo yu döven kişinin arabası var

baron_27   '' emonun arabası yokmuş ki , arkadaşın arabası varmış.  ''  bizim arkadaşı kastetdi. ( 35ygt 45   i  yani )

Musket kavrayana kadar  sorun çözülmüş olacak :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek

Bugün sabahtan karakola gittim.Polisle konuşuyordum.Dedi adın ne söyledim bi dakika dedi.İşte kavga etmişsin.Dedi evet dedim.Dinleyeyim seni dedi.Başladım anlatmaya ;dedim yolda gidiyordum usul usul,karşıdan bi grup çete geliyor.Kızlı erkekli,camda açıktı yanlarından geçerken küfür ettiler dedim.Bana mı dedin diye sorunca beni iktirdiler,sataştılar  bende kendimi savunmaya aldım dedim.Dedi onlar öyle demiyor dedi.Dedim polis abey bunlara toplumda emo diyorlar.Kendilerini göstermek için,dikkat çekmek için türlü türlü şeyler yapıyorlar.Bunları yaptıkları için psikolojik sorunları var.Durduk yere ben bunlarla niye uğraşayım.Dediğim gibi bana küfür ettiler ben de bana mı ettin diye sorunca yanındaki kızlardan güç alarak sataştı dedim.

Sonra polis abi bi yerleri aradı.Kapı açıldı bi polis komserim girsinlermi dedi girsin dedi baktım emolar.Kızlarda var.Yine garip saç modeli ve garip tshirler giymişler.Yüzde bir kilo makyaj.Polis bi onlara baktı birde bana.Bu adamı dinledim sataştığınızı söylüyor.Küfür etmişsiniz bana mı ettin diye sorunca sataşmışınız o da kendini savunmaya almış dedi.Bunlar hepbir ağızdan hayır yok öle birşey şamata yaptılar polis bağırdı kesin len zibidiler sizi mi dinleyecem tek kişi konuşsun burası sirk mi dedi.Ben kıs kıs güldüm(dün burada palyaço felan demiştik).Dedi(emo) ben yolda giderken indi arabadan bize sataştı dedi.Benim sigortalar attı.Dedim polise polis bey ben bunlara durduk yere niye sataşıyım birde çeteler yani dedim.(Ulan öldürsem bneyi bu kadar muhabbet etmezdik ya).Tiplerinden de belli zaten çete oldukları,sorunları olduğu da belli.Polis dedi hadi anlaşın aranızda böyle konular için şikayet bile edilmez dedi.Sonra bunlara tip tip baktım.Polis dedi hala şikayetçi misiniz adamlar dedi yok dedi.İyi çıkabilirsiniz dedi.Onlar çıktı bende onların arkasından çıkarken komser dur dedi döndüm geri.Dedi bakışlarını gördüm.Pskolojik sorunları olduğu belli dedi.Sataşma bunlara dedi.Başına bela alırsın dedi.Tamam komserim dedim.İyi günler dedim.Çıktım.Dışarıda bunları aradım bulamadım uçmuş bneler...Sonra eve geldim.Bu iş bitti...Herkese teşekkür ederim.

----------------------------

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

vall akardeşim butun yorumları okudum tek tek güldüm yorumlarada kusura bakam ne olur güldüğüm i,çin ama harbi komik bende dövsem bi rahatlayacam amk emoların o ayrı bi tasa :)

allaha şükür yırtmışsın :) bi sroun olmamış :) iyide pataklamışsındır ...

süper oludu bi gün aynı olay bana geldi arabayla gidiorum piçin biri yavaş la şerefsiz dedi bi indim aşşa piç sıvıştı kaçtı arabayıda bırakamadım yolun ortasında :) hiç açılmadan kapandı dava neyse

yırtmışsın ... kolay gelsin .. sna bir daha ders olusun döversen öldüresiye dövkü 1 hafta ifade veremesin. .. 

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Zxone bunu yazdı:

vall akardeşim butun yorumları okudum tek tek güldüm yorumlarada kusura bakam ne olur güldüğüm i,çin ama harbi komik bende dövsem bi rahatlayacam amk emoların o ayrı bi tasa :)

allaha şükür yırtmışsın :) bi sroun olmamış :) iyide pataklamışsındır ...

süper oludu bi gün aynı olay bana geldi arabayla gidiorum piçin biri yavaş la şerefsiz dedi bi indim aşşa piç sıvıştı kaçtı arabayıda bırakamadım yolun ortasında :) hiç açılmadan kapandı dava neyse

yırtmışsın ... kolay gelsin .. sna bir daha ders olusun döversen öldüresiye dövkü 1 hafta ifade veremesin. .. 

Laf attın attığın lafın arkasında kal deme yok..Emo olmasa sataşmam zaten tipleri bi garip :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

polis bağırdı kesin len zibidiler sizi mi dinleyecem tek kişi konuşsun burası sirk mi dedi.

olay bitmiştir abi :D o salaklar oraya o tiple gelmekte hata etmişler zaten :D tebrik ediyorum. eline sağlık. ifadeyi de güzel vermişsin.

normal aklı başında kız arkadaşıyla yürüyen bi normal birini dövseydin ozaman seni haksız bulurlardı ;)

onlara sorunlu demen ve o salakların sorunlu görünmesi senin haklı olduğunun kanıtı olmuş zaten...

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    35ygt45 bunu yazdı:

Bugün sabahtan karakola gittim.Polisle konuşuyordum.Dedi adın ne söyledim bi dakika dedi.İşte kavga etmişsin.Dedi evet dedim.Dinleyeyim seni dedi.Başladım anlatmaya ;dedim yolda gidiyordum usul usul,karşıdan bi grup çete geliyor.Kızlı erkekli,camda açıktı yanlarından geçerken küfür ettiler dedim.Bana mı dedin diye sorunca beni iktirdiler,sataştılar  bende kendimi savunmaya aldım dedim.Dedi onlar öyle demiyor dedi.Dedim polis abey bunlara toplumda emo diyorlar.Kendilerini göstermek için,dikkat çekmek için türlü türlü şeyler yapıyorlar.Bunları yaptıkları için psikolojik sorunları var.Durduk yere ben bunlarla niye uğraşayım.Dediğim gibi bana küfür ettiler ben de bana mı ettin diye sorunca yanındaki kızlardan güç alarak sataştı dedim.

Sonra polis abi bi yerleri aradı.Kapı açıldı bi polis komserim girsinlermi dedi girsin dedi baktım emolar.Kızlarda var.Yine garip saç modeli ve garip tshirler giymişler.Yüzde bir kilo makyaj.Polis bi onlara baktı birde bana.Bu adamı dinledim sataştığınızı söylüyor.Küfür etmişsiniz bana mı ettin diye sorunca sataşmışınız o da kendini savunmaya almış dedi.Bunlar hepbir ağızdan hayır yok öle birşey şamata yaptılar polis bağırdı kesin len zibidiler sizi mi dinleyecem tek kişi konuşsun burası sirk mi dedi.Ben kıs kıs güldüm(dün burada palyaço felan demiştik).Dedi(emo) ben yolda giderken indi arabadan bize sataştı dedi.Benim sigortalar attı.Dedim polise polis bey ben bunlara durduk yere niye sataşıyım birde çeteler yani dedim.(Ulan öldürsem bneyi bu kadar muhabbet etmezdik ya).Tiplerinden de belli zaten çete oldukları,sorunları olduğu da belli.Polis dedi hadi anlaşın aranızda böyle konular için şikayet bile edilmez dedi.Sonra bunlara tip tip baktım.Polis dedi hala şikayetçi misiniz adamlar dedi yok dedi.İyi çıkabilirsiniz dedi.Onlar çıktı bende onların arkasından çıkarken komser dur dedi döndüm geri.Dedi bakışlarını gördüm.Pskolojik sorunları olduğu belli dedi.Sataşma bunlara dedi.Başına bela alırsın dedi.Tamam komserim dedim.İyi günler dedim.Çıktım.Dışarıda bunları aradım bulamadım uçmuş bneler...Sonra eve geldim.Bu iş bitti...Herkese teşekkür ederim.

----------------------------

zuhahahha :D:D

ii hoca bitmiş ya kurtuldun.Kodum zibidileri.Hoca bunlar enrden türemiş ya ?Tikky hani avrupa özentisi dersin böyle zenginim havalarında.

Bunlar metalci rakçı falnada dil.Mq kim çıkardı bu emo dalgasını.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek

Fikirlerinizle yırttık valla sağolun

Toplam Hit: 11686 Toplam Mesaj: 117