folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder En Guvenli Android VersiyonuEn Guvenli Android Versiyonu

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Jilet_Boris
  Jilet_Boris's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Mart/2009
  Erkek
  Haymatlos bunu yazdı
  Jilet_Boris bunu yazdı
  Haymatlos bunu yazdı
  Jilet_Boris bunu yazdı

  Bende mi sıkıntı var yoksa herkeste mi öyle bilmiyorum da Xposed Framework ü yükleyip 5-10 tane framework yükledim, telefon acayip derecede kasılmaya başladı. Arkaplan işlem sınırını tamamen kapattım ram yine de 600 civarına bile düşmüyor. Offical 4.3 dağıtımı olması lazım romun.  Acaba romdan mı bu yoksa standart m?

  Rom, telefon modeli?

  S3, Ubugng1 sürümü

  irili ufaklı 5-6 tane xposed modülü s3 minide çalışıyor, hemde kasmadan. bu tip küçük romlardan uzak durup cyanogenmod, carbon rom(öneririm) yada aosp gibi daha büyüklerine yönelmeni öneririm. daha güncel ve stabiller.

  telefonunda kasma olmaması lazım.

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  TheKorsans
  TheKorsans's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Nisan/2012
  Erkek
  catlax66 bunu yazdı
  ElizaBeTH bunu yazdı

  arkadaşlar kullanıp kullanmamak değil mevzu amaç varmı böyle birşey hepsi degil ama bir bölümü kullanılabilir illa kötü birşey yapacagız diye degil tabiki .  bu arada arkadaşa teşekkürler.

  Hocam miui diye android işletim sistemi üzerine kurulu bir işletim sistemi var ben şuan kullanıyorum kendinden kişiselleştirilmeli. Mesela Swarm uygulamasını açtınız diyelim ekrana uyarı geliyor bu uygulama gps verilerini kullanmak istiyor onaylıyor musunuz? Facebook u açtınız diyelim bu uygulama kişi listenize erişmek istiyor oynalıyor munuz diye size soruyor. Uygulamaların tüm kişisel verileri için soruyor kamera çağrı kaydı mikrofon falan aklınıza ne geliyorsa. Tabi bunun için işletim sistemini yükledikten sonra araçlardan root u aktif etmeniz gerekiyor. Eğer orjinal xiaomi firmasının ingilizce versiyonunu kullanayım derseniz google markette olmuyor. 

  hocam coloros kullanıyom ondada var 


  Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
Toplam Hit: 1548 Toplam Mesaj: 23