En Sevdiginiz Rap'ci Veya En İyisi Kim Türkiyede

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Cartel Cehennemden Çıkan Çılgın Türk

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

karaçali, raziel.zamanında baya dinlerdim hala yaşıyolarmı bilemiom  tabi çok uzun zaman oldu dinlemeyi bırakalı.. evren diye bi eleman vardı kanadadan pesimist ep4 te 1-2şarkısı vardı cok saglamdır oda(aynı zamanda manganın eurovisionda söylediği we could be the same şarkısının yazar&bestecilerinden birisidir). eskiden sagoyuda dinlerdim biraz biraz lakin ep4 ten sonra hiç sarmamaya basladı artık yani görünce direk kapatıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=D39KA53ocl4

http://www.youtube.com/watch?v=KjmOMpGM47M  toyota reklamında cıkan şarkısı

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

ErzinCanLee bunu yazdı:
    -----------------------------

piskopati_x bunu yazdı:

ErzinCanLee bunu yazdı:

piskopati_x bunu yazdı:

ErzinCanLee bunu yazdı:

Türkçe rap'de en anlamlı söz yazan rap'ci Sagopa Kajmer bana göre Heleki 2008 kötü insanları tanıma senesi albümü dinleyin anlıycaksınız ne demek istediğimi

Bence A.P.O dinlememissin sago cok sıradan bence dinlenmesinin sebebi album yapıp tv olmasi :)) sevmiyorum şahsen

bu elemanın şöyle sözleri varmıydı bi zamanlar bin minübüse açta sen cam eteği kıvırmış bide çorabı janjan ? sen A.P.O nedir bilmezken ben APO Dinliyodum fakat bunlar eğlence amaclı dinlenicek şeyler Gerçekten birşeyler anlamak istiyosan sagonun üstüne yoktur ^^

Ee moruk bazen alay etmesi lazim demi senin gibi liselilerle yane senin gibi derken senin lise zamanında yazıyodu onlari peki su sozu sana neyi cagiristiriyo

Bir çıkarı olmadıkça kimse elini vermez.Aksine eline vermek ister herkez aklın ermez.

Soyliyebilcek cok seyim var  ama senin anlayacagin bu kadar bide sunu yazam.

ikiz kulelerde dort bin musevi hic birisi kocum kefeni gormedi Amarika ayaga hic bi b*k dikmedi Sakız degildi insan etiydi cikleti.

daha cok yazardim ama eypio dan ders cıkarmam lazim:)))

senin amacın millete diss atmaya çalısmaksa eğer berbatsın konumuz birbirimize laf çakmaksa ben sana direk söverim bunu bil konunun amacını sapıtma kuru delikanlılık yapma burda sözlerinide çocukluguna veriyorum bidaha gözüme gözükme Saygılar. 

gozume gozukmemi , ciddenmi ?

Freedoom is not free.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

ErzinCanLee bunu yazdı:

piskopati_x bunu yazdı:

ErzinCanLee bunu yazdı:

piskopati_x bunu yazdı:

ErzinCanLee bunu yazdı:

piskopati_x bunu yazdı:

ErzinCanLee bunu yazdı:

Türkçe rap'de en anlamlı söz yazan rap'ci Sagopa Kajmer bana göre Heleki 2008 kötü insanları tanıma senesi albümü dinleyin anlıycaksınız ne demek istediğimi

Bence A.P.O dinlememissin sago cok sıradan bence dinlenmesinin sebebi album yapıp tv olmasi :)) sevmiyorum şahsen

bu elemanın şöyle sözleri varmıydı bi zamanlar bin minübüse açta sen cam eteği kıvırmış bide çorabı janjan ? sen A.P.O nedir bilmezken ben APO Dinliyodum fakat bunlar eğlence amaclı dinlenicek şeyler Gerçekten birşeyler anlamak istiyosan sagonun üstüne yoktur ^^

Ee moruk bazen alay etmesi lazim demi senin gibi liselilerle yane senin gibi derken senin lise zamanında yazıyodu onlari peki su sozu sana neyi cagiristiriyo

Bir çıkarı olmadıkça kimse elini vermez.Aksine eline vermek ister herkez aklın ermez.

Soyliyebilcek cok seyim var  ama senin anlayacagin bu kadar bide sunu yazam.

ikiz kulelerde dort bin musevi hic birisi kocum kefeni gormedi Amarika ayaga hic bi b*k dikmedi Sakız degildi insan etiydi cikleti.

daha cok yazardim ama eypio dan ders cıkarmam lazim:)))

senin amacın millete diss atmaya çalısmaksa eğer berbatsın konumuz birbirimize laf çakmaksa ben sana direk söverim bunu bil konunun amacını sapıtma kuru delikanlılık yapma burda sözlerinide çocukluguna veriyorum bidaha gözüme gözükme Saygılar. 

gozume gozukmemi , ciddenmi ?

tartışma çıkmasın istiyorsan işine bak çocuk.

sana son bir sey yazıyom bu konuda burda kapansın
    sovmek cozumse kufurbaz haydo Paşa olurdu fikirlerimin cocuklukla ne alakasi var einstayn 6 yasında senden daha zekiydi + gozume gozukme derken adam akıllı sohbet ediyoz eger diss atmak istese senin dedigin gibi soverdi herkeze adam sarkiyi simdi dinlentiriyo sen evde anlıyosun ne demek istedigini konu kapanmıştır

Freedoom is not free.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

havlayan köpek ısırmaz. buda benden size gelsin :7

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Lambo bunu yazdı:

havlayan köpek ısırmaz. buda benden size gelsin :7

kopek ısırmaya calıssa zaten havlamaz direk ısırır. havlayan kopegin amaci isirmak degil zaten korkutmaktir :D

Freedoom is not free.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Bu arkadaşlar CEZA'yı tanımıyor heralde.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

SweeneyTodd bunu yazdı:

Bu arkadaşlar CEZA'yı tanımıyor heralde.

Ceza cocukken dinlerdim buyudukce bana birseyler anlamlı sozler soylicek kisiler aradim ceze abi kafiye uydurmak icin yaziyo anlıyamıyıom ne demek istedigini fakat kim bilir guzeldi

Freedoom is not free.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

saian, karaçalı, ulaş, mt, sansar, parton rullz.. ve o zaman tabiki neşter rapmen raym canavarı :F (şaka bi yana 3 albümünü de var pcde. bi kısmı mp3playerda)

ayrıca fuat. onu da cok severim. bütün albümleri var pcde.

artık fuati pek kimse sevmiyor sanırım ?

halbuki bu yeni nesil rapperlar küçükken fuatın verdiği tohumları ekerlerdi.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

saian, karaçalı, ulaş, mt, sansar, parton rullz.. ve o zaman tabiki neşter rapmen raym canavarı :F (şaka bi yana 3 albümünü de var pcde. bi kısmı mp3playerda)

ayrıca fuat. onu da cok severim. bütün albümleri var pcde.

artık fuati pek kimse sevmiyor sanırım ?

halbuki bu yeni nesil rapperlar küçükken fuatın verdiği tohumları ekerlerdi.

nefret ediyorum o ayıdan. sana puanım bir kanka : (

kaf kef rulz.

http://www.youtube.com/watch?v=y5xWUGq7Crg

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 12558 Toplam Mesaj: 109