En Sevdiginiz Rap'ci Veya En İyisi Kim Türkiyede

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

MT, Da Poet, Saian Sakulta Salkım

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Son zamanlarda en iyiler;

Ais Ezhel

İndigo

Kamufle

Anıl Piyancı

Grogi

Ados

İyi olduğu bilinen adamlar;

Sansar Salvo

Patron

Hayki

Da Poet

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

SyspioniC bunu yazdı:

saian, karaçalı, ulaş, mt, sansar, parton rullz.. ve o zaman tabiki neşter rapmen raym canavarı :F (şaka bi yana 3 albümünü de var pcde. bi kısmı mp3playerda)

ayrıca fuat. onu da cok severim. bütün albümleri var pcde.

artık fuati pek kimse sevmiyor sanırım ?

halbuki bu yeni nesil rapperlar küçükken fuatın verdiği tohumları ekerlerdi.

nefret ediyorum o ayıdan. sana puanım bir kanka : (

kaf kef rulz.

http://www.youtube.com/watch?v=y5xWUGq7Crg

Olduğun yeri bil şişko :D

http://www.youtube.com/watch?v=I9DItC6lha8

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

beta flowart işin makarasını yaparlar gayet eğlenirsin

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Artik dinlemiyoruz gerci ama Da poet,ados ve dramelodi project'in uzerine adam yoktur.Saian da fena sayilmaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sekhus
    sekhus's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/grogionline  Yeni dinlediğim birisi. genelde amerikan rapi hoşuma gider fakat bu çocuk işi türkçe fakat amerikan stilinde yapıyor başarılı ve daha yeni takipteyim bakalım neler yapacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

22-23 yasına geldiği halde hala rap dinleyen adam kendini sorgulamalı bence.

bunu ortaokul zamanında silahsız kuvvet albümünü parayla satın almıs (ki kimse sagopa kimdir bilmez yıl 2001-2002 falan), cezanın nefretle olduu zamanları dinlemiş biri olarak söylüyorum genşler hemen celallenmeyin.

soruya gelince artık dinlemiyorum ama,

cartelin yeri ayrıdır türkiyeye rapi getiren, sevdirendir ve turk rapinin gelmiş gecmis en iyi sarkısı carteli yapmıstır.

şakirte baglamadan önce sagopa iyiydi kits albümüne kadar.

son olarakta mode xl derim, dağıldımı bilmiyom güzel sarkıları vardı.

mc mahmut, yaralı stayla, hatay crew vs tarzı müzik dinleyen adamlar daha fazla oksijen tüketmeden ölmeli zaten. hatta şu şekilde ölebilirler toplanıp

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57132/oyuncak-tabanca-23kabus-amp-74bela

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

bunu ortaokul zamanında silahsız kuvvet albümünü parayla satın almıs (ki kimse sagopa kimdir bilmez yıl 2001-2002 falan), cezanın nefretle olduu zamanları dinlemiş biri olarak söylüyorum genşler hemen celallenmeyin.

cartelin yeri ayrıdır türkiyeye rapi getiren, sevdirendir ve turk rapinin gelmiş gecmis en iyi sarkısı carteli yapmıstır.

mc mahmut, yaralı stayla, hatay crew vs tarzı müzik dinleyen adamlar daha fazla oksijen tüketmeden ölmeli zaten. hatta şu şekilde ölebilirler toplanıp

yazının tamamıyle aynı düşüncedeyim.zamanında biz de deli gibi dinliyoduk nefret ikilisini, cezanın ceza olduğu zamanlarda onu,  sagopayı (silahsız kuvvet zamanlarından beri falan) ama bitti o işler.elemanların felsefesi asi duruşu falan parayı bulana kadarmış.biri malikanesine çekildi biri dinle tasavvufla kafayı bozdu.

mode xl ve basemode ekibindeki diğer adamlardan umutluydum güzel işler yapıyolardı ama onlar da ortadan kayboldu

bi de karaçalı vardı iyiydi hoştu o da bitti.

ben kralım ben reisim şeklinde müzik yapanları ya da sevgilisinden ayrılıp şarkı yazanları dinleyenlere laf anlatmaya gerek yok.birazdan buraları eleştiriyle dolacak ama hakikaten şu saatten sonra bu işleri dinliyorsanız gram zevk yok alayınızda.

http://kocaer.me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57132/oyuncak-tabanca-23kabus-amp-74bela

Malesef ki dağıldı, çok güzel lafları vardı..

düzmece parçasında

hah!bütün dileğin bu mu?ben de bir bok sandim adamim bizim kafa her allah'in günü tam dolu.göreceksin sağ solu.sana yaşattiğim şey picasso'nun hardcoreu.

burası hep beni benden almıştır:|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dunham
    Dunham's avatar
    Erkek

Sagopa kajmere rapçi diyenleri görmek garip,bana kalırsa eski sansar ve medcezir zamanındaki ceza iyidi baya

lan nerde benim dövüştürdüğümü ulan nerde benim dövüştürdüğümü
Toplam Hit: 12557 Toplam Mesaj: 109