En Sevdiginiz Rap'ci Veya En İyisi Kim Türkiyede

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Sagopa kajmer tabikide.

Mozole mirach'ı da dinlerim fena değildir

the man who gets tired after eating a ban
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhawkmilan
    blackhawkmilan's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    -----------------------------

piskopati_x bunu yazdı:

http://www.youtube.com/watch?v=_JxkwAzTnOo

----------------------------

tam ergen işi :) albüm içeriğine bakın bi "L" "$" 

belirteyim yaklasık 5 yıl öncesinin yani piyasaya ilk atıldıgı yılların albümünden bir parça. ve o tracklerin o şekilde yazımı (tracklist dahil) etrafındaki arkadaşları tarafından yapılmakta,myspace ine dahikardeşi bakmakta track yapıp gerisine karısmıyo. ha ben nerdenbiliyorum gorusmuslugum vardı son albümünü almak icin gittiğimde. son albümünüdinlemeni tavsiye ederim. hiç bir portalın pohpohlanmasına ihtiyaç duymadıgı icin reklamı yok hiç bi yerde kendi deyimiyle hobi için yapıyor. he beğenmemişsindir doğrudur ama ergen işi kısmınakatılmıyorum dostum ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

üstüne tanımam! varsa gelsin el kral rapçi karşısına herkese öneririm !

http://t.co/994ywR8

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

blackhawkmilan bunu yazdı:

mataramasuko bunu yazdı:

piskopati_x bunu yazdı:

http://www.youtube.com/watch?v=_JxkwAzTnOo

----------------------------

tam ergen işi :) albüm içeriğine bakın bi "L" "$" 

belirteyim yaklasık 5 yıl öncesinin yani piyasaya ilk atıldıgı yılların albümünden bir parça. ve o tracklerin o şekilde yazımı (tracklist dahil) etrafındaki arkadaşları tarafından yapılmakta,myspace ine dahikardeşi bakmakta track yapıp gerisine karısmıyo. ha ben nerdenbiliyorum gorusmuslugum vardı son albümünü almak icin gittiğimde. son albümünüdinlemeni tavsiye ederim. hiç bir portalın pohpohlanmasına ihtiyaç duymadıgı icin reklamı yok hiç bi yerde kendi deyimiyle hobi için yapıyor. he beğenmemişsindir doğrudur ama ergen işi kısmınakatılmıyorum dostum ;)

ergen işi olduğu kısmında ısrarcıyım :) tipe bak adamın direk zenci özentisi amk rap yapmak için illa şapka ve kapşonlu sweat mi lazım :) sözleri mözleri derken tam ergen işi işte :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhawkmilan
    blackhawkmilan's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:

üstüne tanımam! varsa gelsin el kral rapçi karşısına herkese öneririm !

http://t.co/994ywR8

vay kekolar :d

@mataramasuko hırsız var şarkısının ayrı bi öyküsü var herkes ona free beat kullanıyosun demesi üzerine yapmış oldugu bi parça. uzun süredir takip ediyorum piyasayı tabi bu haz meselesi ama ben bu adamda karar kıldım özentilik değdiğin şey bir kültürün icinde var olan örf adet gibi yapılması olan şeylerdir diye düşünüyorum kazak alta kot ayaga sivri kundura rap söylemek abes kacar bence (: tabi sonuna kadar zevklerine saygı duyuyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

22-23 yasına geldiği halde hala rap dinleyen adam kendini sorgulamalı bence.

Neden? 23 yaşındaki herkes Ebru Gündeş mi dinlemeli?

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Dunham bunu yazdı:

Sagopa kajmere rapçi diyenleri görmek garip,bana kalırsa eski sansar ve medcezir zamanındaki ceza iyidi baya

sansar sokakta bilez oynuyodu sagopa punchline yazarken sağa sola. Neyin kafasındasın sayıgılı ol az şimdiki hali rap'ten uzak olabilir ama bu işin Türkiyede doğmasına vesile olan insanlardan biri o beğenmediğin sagopa kajmer . 

Ben isim veremiyecek durumdayım, yok çünkü. Yapılmıyo artık bu iş bunu gerçekten anldım. Yapılsa bile saygı denen meret bu işin üstünde dolaşmıyo. Arabesk Rap ne abi ? Ceza'nın içine Müslüm Gürses'in kaçmış halimi ? Bunu hangi mide kaldırır resmen Türkiye de yeni bi akım yarattı manitasından ayrılan piçler.

Bu iş böylemiydi Silahsız Kuvvet zamanı ? Yada Ceza gerçek Ceza olduğu zamanları ? .. Şimdi Adam bi başlıyo kayıt almaya underground havasında çok iyi de gitmeye başlıyo, 2 güne bi bakıyosun adamın kral tv'de klibi dönüyo ulan dönmesini geçtim hangi yeraltı rap'çisi klip çekerde bunu yapar ? Herkesin derdi Ceza olmak Sagopa olmak Sansar'ın isyanı olmak. Yada karı kız tavlamak. Kısaca fame olmaya çalışmak. Amacından saptı bu iş Türkiye de, yakında o manitasından siktir yiyen piçler bu bayrağı ellere alıp herşeyi gömecek suyun altına, Senin benim çocuğumda onları dinleyecek.

Ne diyelim hayırlısı (:

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

newada sehabe şeyho 

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Dunham bunu yazdı:

Sagopa kajmere rapçi diyenleri görmek garip,bana kalırsa eski sansar ve medcezir zamanındaki ceza iyidi baya

sansar sokakta bilez oynuyodu sagopa punchline yazarken sağa sola. Neyin kafasındasın sayıgılı ol az şimdiki hali rap'ten uzak olabilir ama bu işin Türkiyede doğmasına vesile olan insanlardan biri o beğenmediğin sagopa kajmer . 

Ben isim veremiyecek durumdayım, yok çünkü. Yapılmıyo artık bu iş bunu gerçekten anldım. Yapılsa bile saygı denen meret bu işin üstünde dolaşmıyo. Arabesk Rap ne abi ? Ceza'nın içine Müslüm Gürses'in kaçmış halimi ? Bunu hangi mide kaldırır resmen Türkiye de yeni bi akım yarattı manitasından ayrılan piçler.

Bu iş böylemiydi Silahsız Kuvvet zamanı ? Yada Ceza gerçek Ceza olduğu zamanları ? .. Şimdi Adam bi başlıyo kayıt almaya underground havasında çok iyi de gitmeye başlıyo, 2 güne bi bakıyosun adamın kral tv'de klibi dönüyo ulan dönmesini geçtim hangi yeraltı rap'çisi klip çekerde bunu yapar ? Herkesin derdi Ceza olmak Sagopa olmak Sansar'ın isyanı olmak. Yada karı kız tavlamak. Kısaca fame olmaya çalışmak. Amacından saptı bu iş Türkiye de, yakında o manitasından siktir yiyen piçler bu bayrağı ellere alıp herşeyi gömecek suyun altına, Senin benim çocuğumda onları dinleyecek.

Ne diyelim hayırlısı (:

haha güldüm abi ona bakarsan 80li senelere gidelim ilk doğduğu yere bu işte kimin çıkardığı değil nereye taşıdığıda önemlidir. old school bile old school luğunu bilmeli burnunu çok bişeye sokmamalı yani. Şuan türkiyede rap adına bi sikin döndüğü yok. Ne bi dostluk ne bi bişeyler yapma çabası. bi hiphoplife var onlarda bi albüm 2-3 saçma sapan şarkı sonra bi albüm sagopaya giriyoruz başka bi düdük yok ortada bu ülkede ben dinlemiyorum adam gibi rapper yok yani bana göre. He sansar yazardı cidden sokaktan geldiği beldli yada bi 2pac gibi olmasada gerçeklerden bahsediyo (şimdi 2pac=sansar dediğimi sanan varsa sikerun) herneyse sansar yakında bırakcak galiba zaten oda anladı rapten para kazanamıycağını adamda haklı 30 yaşına gelcek para pul yok piyasada gereksiz müzik türkiyede şuan rap. o bırakana kadar = sansar salvo

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 12655 Toplam Mesaj: 109