En Son Ne Öğrendiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Michelangelo ilik g.tluymus, cogu kisinin bildigi davut (david) heykeli de manitasiymis.

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

2.5 tatlı kaşığı brezilya kahvesi, 2 tatlı kaşığı kakao karışımının çok iyi bir preworkout ürünü olduğunu keşvettim :D

Brezilya kahvesini nerden buluyoruz ? Ve karışımı nasıl hazırlıyoruz. Biz de öğrenelim

Metro grossmarket te var çekirdek halinde alabilirsin. Stokları bitirmeyin en sevdiğim kahvelerden birisi :)

Bu zamanlar; kendimizi ait hissettiğimiz yıllarda olmadığımızı farkettiğimiz zamanlar. Keşke 80 sene önce doğup, 20 sene önce ölseydik.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Rocket internet diye bir firma olduğunu araştırdığımda, değişik değişik şeyler bir tuhaf, ne öğrendim lan ben şimdi bile dedim kendi kendime

siyahbereli tarafından 27/Ağu/19 20:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    sercoo bunu yazdı

default punto 10 değilmiş onu öğrendim,

göz var nizam var o ne öyle yaa cücük gibi

(: modu ince görmüşsün

Ali Asaf & Elif Dua & Zeynep Sena'nın Babası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

2.5 tatlı kaşığı brezilya kahvesi, 2 tatlı kaşığı kakao karışımının çok iyi bir preworkout ürünü olduğunu keşvettim :D

Brezilya kahvesini nerden buluyoruz ? Ve karışımı nasıl hazırlıyoruz. Biz de öğrenelim

kahve fark etmez filitre kahve olsunda. french prese ikisini ekleyip 5 dakika demleyip içiyorsun tadı sert gelirse süt tozu ekliyerek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    frq23 bunu yazdı

3 mg 90/10 sigma nbase ile donkey khan aromasıyla yapılan likitin çok güzel olduğunu farkettim biraz önce halbuki daha demlenmedi bile

sigma ağır gelmiyor mu hocam ? nedense merck dışındakiler gıcık yapıyor boğazımda düğümleniyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Paranın temel mantığının borç alan ve veren arasındaki inanç olduğu, İngilizce'deki credit kelimesinin kökeninin, bu duruma işaret eder biçimde Latince "inanıyorum" manasındaki credo'dan geldiği.

The irresistible lightness of getting mad... What an event! Such a great freedom and salvation from all stupid expectations and taboos of unconcious masses which are even not aware of their miserable price and place. Yes, you the stupid people, i'm talking to you and arguing with high confidence that NEŞET ERTAŞ'IN MÜZİĞİ YARAK GİBİDİR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bitkilerin aralarında bilgi alışverişi içinde olduğunu öğrendim onlarla doğru iletişim kurulduğunda anlaşılabileceğini doğru tepkilerin oluştuğunun isparlanmasını öğrendim . 🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Leyleklerin ses tellerinin olmadığını öğrendim. 

https://www.youtube.com/watch?v=g7Mu2SlplGI

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Çöp olmuş her türlü elektroniğinizi paketleyip PTT’ye gidiyorsunuz 902887372 müşteri numarası ile cebinizden para çıkmadan karşı ödemeli olarak TEGV'e gönderiyorsunuz. Onlar da en uygun şekilde dönüştürüp kazancını da eğitim yararına kullanıyor!

--- 

test edilmedi henüz ama ilk fırsatta test edip yayacağım her yerden

Toplam Hit: 4633 Toplam Mesaj: 55