Erkeklerrrrr Soru Size

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merveli
    merveli's avatar
    Dişi
    ya şimdii bir erkek bir kızı niye sever?aradıgı özellik nedir Allahaşkınaa???samimi cevaplarınızı bekliyorummmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    En ruhsuz görünen insanın bile sevgiye ihtiyacı vardır...Bu ihtiyacı erkeklerle karşılayamayacağımız(Allah korusun) için bize çekici gelen kızlara yöneliriz...

2. bi ihtiyaç meselesi daha var tabiki sex anlamında... 1. ihtiyaç 2. nin her zaman önündedir...Fakat 1 ve 2 yi birlikte yaşamak her zaman en güzelidir her kese her zmn nasip olmaz ama olunca hiç bi şey onun kadar zevk veremez heralde..

ama şunu da ekliyim...Özellikle öldürülmesi gereken kız modeli başlığı altında tanımlanan kızlar genelde 2. nedenden dolayı rağbet görürler... erkekler bu kızların üzerinde fantazi denemelirini yaparlar...

her iki olayı yaşatan kız ise senin biricik gerçek aşkındır...

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    sana tam manasıyla cevap vearmek isterdim doğrusu ama cevabının içeriği erkekten erkeğe değişkenlik gösteriyor kızlardaki gibi :)) herneyse ilk önce sevmek bir ihtiyaç olduğundan sever ikincisi kızda aradığı özellik samimiyeti güven duygusu ve bunu takip eden özellikler ama dediğim gibi değişkenlikler var mesala bazılarıo güzelliği için çıkar maksat kullanmak yani :)) sizler gibi...

Carpe Diem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahkaha_100
    kahkaha_100's avatar
    Erkek
    aslında her erkegın aradıgı kadın profılı farklıdır ama ben "A" seklını severım baska "B" seklını sever seklınde ama eger ıllakı bır profıl ıstıyorsun benım gozumde erkeklerın ortak ısteklerını yazabılırm ama sana yardımcı olurmu bılmıyorum... erkek kadının hep anlayıslı olmasını ıster sevgısını gostermesını kıskandıgını bılmek ama kadının bunu abartmaması gerekır ve belkıde bıraz romantızım bıraz duygusallık ıster genelde ortak ozellıkler budur.. eger yanılmıyorsam

NasıL Biriydi? Küçük Bir Çocuktu YaLnızdı... GüLmezdi, GüLse öLürdü..! Görmezdi, Görse öLürdü..! Uyumazdı, Uyusa öLürdü..! Sevmezdi, Sevdi... Ve öLdü..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhiteThales
    WhiteThales's avatar
    Erkek
    güzellik başkadır..
    gereksiz yere sewilir..
    ben gereksiz sewdim..

WhiteThales
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Seçilmiş kız olması yeterli...

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merveli
    merveli's avatar
    Dişi
    cevaplar için teşekkürler..birini kerizlemek için degildi sorum..mesela yazılarınızı okuyorum ve bazı şeyler beni çok yanıltıyor bana göre hiçbir erkek peynir bir kızla evililk yapmak istemez yada ne bilim opeyniri sevemez,ben sevecekleri kız profilini sordum olay bu!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    herkesin sevgiye ihtiyaci var kiz olsun erkek olsun bu yuzden sever insan her ne kadar bazan sonu aci biter ama herkesi sevmeye ihtiyaci oldugu icin sever insan

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yozgatli6616
    yozgatli6616's avatar
    Erkek
    samimi olmak gerekirse bir erkek kız arkadaşından sadece sex ister tabi istisnalar kaideyi bozmaz eminim çogu erkek bana katılacaktır sordun söyledim

korku kyrallygy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre0053
    emre0053's avatar
    Erkek
    merveli bunu yazdı:
    -----------------------------
    cevaplar için teşekkürler..birini kerizlemek için degildi sorum..mesela yazılarınızı okuyorum ve bazı şeyler beni çok yanıltıyor bana göre hiçbir erkek peynir bir kızla evililk yapmak istemez yada ne bilim opeyniri sevemez,ben sevecekleri kız profilini sordum olay bu!
    -----------------------------

erkek, tabıkıde sut mahsulu olan bır kızı sevebılır. ama onunla evlenmesı, cevresınde, bu duruma dusuceenı daha onceden dusunen yada dusunmeyen kısılıınde ve/veya ınancında yapıcaa fedakarlıga yada fedakarlıklara baglıdır.
    sızın ıcın farklı olabılır ama benım dogru olduuna ınandıım mantık bunu gosterıyo.

hey, bu sen misin dostum? evet bu benim. hey, bu gercekten sensin dostum! evet lanet zenci kıçlı bu benim.
Toplam Hit: 17679 Toplam Mesaj: 82