Erkeklerrrrr Soru Size

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phethon
    phethon's avatar
    Homo
    haklısın merveli...
    gerçek sevgiyi peynirler ve alıcılar yok etmiş durumdalar.ve yok etmeyede devam edeceklerdir...

benimle ugrasmak top olmayi gerektirir phethon.sitemynet.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gmehlin
    gmehlin's avatar
    Erkek
    BU acizde burada sizlere bildiklerini ifade etmeye calisacak.Bence engüzel kadin ve ask profil güzellik falan degil Ulasilamiyan kirletilmeyen kavusulamiyandir.Bunu bir deneyin.

varsa kaderde düzülmek neye yarar üzülmek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre0053
    emre0053's avatar
    Erkek
    gercek sevgı dedıınız sey ne? 70 ıne gelmıs karı kocanın hala ılk gunku gıbı bırbırlerıne tutkuyla baglı olmalarımıdır?

hey, bu sen misin dostum? evet bu benim. hey, bu gercekten sensin dostum! evet lanet zenci kıçlı bu benim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merveli
    merveli's avatar
    Dişi
    sevgi başka aşk başka onlarınki sevgi tabiki..70mişine kadar birlikte ve mutlular ne güsl bişey keşke herkes öle olabilse
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cronos23
    cronos23's avatar
    Erkek
    ya sanırım doğal bir ihtiyaç.yani hava gibi su gibi gülmek gibi.sevmek te bir ihtiyaç,aşık olmakta.ama derseniz yaşamak için biyolojik anlamda gerekli midir.onun cevabı hayır.

gözlerim uzakları arıyor gelecek olandan habersiz..........
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRGAN
    SALDIRGAN's avatar
    Erkek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem_il
    cem_il's avatar
    Erkek
    dediğiniz gibi ask bi ihtiyac..ama bunun cinsel ihtiyaclarla karıstırmamak gerekiyo..erkek/kadın cinsel ihtiyaclarını bi sekilde karsılarlar..ama öyle yada böyle bu onların zararına olmustur herzamn..sahip oldugumuz duyguları ve birbirimize olan sagygımızı kaybetmemize neden olur cogu zaman..

aska bende inanıyorum ama bulundugu ortam ve insan bunu sekillendiren.. insan kimi zaman kendinden taviz verr kimi zaman da cevresindenaskını yasatabilmek için..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KKTC
    KKTC's avatar
    Erkek
    Savasma sevis diyor sair :)) sari diyorsa bosuna demez sairler engin ruhlu insanlardir

DediLerki Melik ÖLdü. Doğrumu??
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhell
    blackhell's avatar
    Erkek
    sahsen ben nonunla herseyı paylasmak ıcın severım yanı cınsellık dısında hersey ama cınsellık eger ıkı taraf arasında ıstenen bısey olursa neden olmasın bunun dısında hersey guzeldır hele bunları paylasmak daha daha guzeldır benım dusuncem bu aradıgım ozellık ıse bırbırımıze saygı ve mutluluk akıllı olması gercek sozler soylemesı ınsancıl olması kotu dusunmemelı kotu halden kacmamalı iyi halde yaklasmamalı herseye eyvallah desın

yorgun savascı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DELOREAN
    DELOREAN's avatar
    Erkek
    daha hiç sevemedim bi gün olacakk!!
Toplam Hit: 8067 Toplam Mesaj: 82