Erkeklerrrrr Soru Size

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem_il
    cem_il's avatar
    Erkek

herkes asık olmalı diyemeyiz..
    herkesin ilgi duydugu ya da mutlu oldugu seyler farklıdır.. kimi karsı cinsi sever, kimi idealist olup yanlıs gördügü seylerle savasır, kimi ise inandıgı seye ya da degerlere sadık kalarak mutlu olur..
    hayatta bicok seyi (buna askta dahil) rezil bi hale dönüstürmeden kullanmak gerek..amaç insann mutlu olmasıdır..
    eger askla mutlu olabiliyosanız karsınıza cıkan fırsatları tepmeyin derim size..
    sunu da unutmayın anlık mutluluk olmamalı hedef, daima ileriyi düsünmeli insan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    zei olacak beni anlayacak ici fesat olmayacak herseye bi mana aramayacak bide GÜZEL olsa olur yani

ALAYINA iSYAN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merveli
    merveli's avatar
    Dişi
    oh oho ne küsel başkaaa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phethon
    phethon's avatar
    Homo
    merveli bunu yazdı:
    -----------------------------
    oh oho ne küsel başkaaa
    -----------------------------

sen bu hayatın gerçekten güzel oldugunuma inanıyorsun.bence bu hayat berbat bişi...

benimle ugrasmak top olmayi gerektirir phethon.sitemynet.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolverine35
    wolverine35's avatar
    Erkek
    walla ben kızı nie sewerim bilmem... zaten o anki mistik durum belkide sewmemizi sağlıor. bilmiom belkide bana öle gelio nie sewiom die düşünmüom diedir heralde..
    ;)

sevgi emek ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bak sımdı ask baslıgı altındakı muhtelıf topıclerde benım gecmıste yazdıgım bır cok yazıyla karsılasırsın. Hepsınde askın bos nefretın ıse saglam ve gecerlı bır duygu olduguna daır tezler yada ıspatlar bulacaksıın. Sımdı ben o kadar yazdım nefretın guzellıgı ve yalansızlıgı uzerıne ama gercek askı buldum. Derdım kı ask cınsel durtudur. Ask yalandır. Cıkar meselesıdır. Sudur budur vesaır seylerdır dıye atıp tuttum her fırsatta. Dedım ya gercek askı buldum dıye. Nasıl asık oldum? Ben bıle ınanmıyorum hala ama gercek cunku cok sevıyorum ? Neden ama? Cunku karsımda bana delı gıbı asık benım ıcın her delılıgı yapan bır ınsan var. Sefkatını bana sevgısını askını gozlerınden okuyabılıyorum. Oylekı cevremdekı ınsanlar (Örn: Yengelerım) bu kız dut gıbı asık sana dıyaorlar bana. Hal boyleyken askının layıkı benım askımdır dedım ve onu sevdım. Bu sevgı zamanla aska donustu. Sımdı evlenecez artık bı turlu gecmıyor vakıt onsuz. Onunla ıken geıp gıdıyor saatler.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korfezhakimi
    korfezhakimi's avatar
    Erkek
    Erkekler,erkek gibi kız ister..yani kendinde gördügü özellikleri karşısındakinde lanse edilmiş görürse bence o erkek onu ilk 5 sene sever sonrada aldatır

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL
    ReaL's avatar
    Erkek
    Bir erkek bir kizi coğunlukla cinsel ihtiyaclarini gidermek icin sever.
    mesela benle takilacak kiz yesin icsin yesin yiyissin ama evlenmekten falan söz etmesin..
    herseyin bir zamani var olduğuna inaniorum önemli olan öle önüne geleni aptal gibi sevmek değil mantıklısın bulmak ben hayatimi kurtaracak birisini tercih ederim o ac ben aç kesinlikle olmaz a.k

0,1d0,2i0,3L0,4L0,5e0,6r0,7d0,8e0,9S0,10i0,11n0,12!0,13!0,14!0,15.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snotspill
    snotspill's avatar
    Erkek
    > ASK ARITMETIGI
    > akilli erkek + akilli kadin = ask
    > akilli erkek + aptal kadin = iliski
    > aptal erkek + akilli kadin = evlilik
    > aptal erkek + aptal kadin = hamilelik

iste sorunuzun cewabı
    saka bı yana ıyı nıyetlı ınsan her zaman aradıı ınsanı bulur cunku aradıı ınsan da elber bı gun onu bulmak ısteyecektır...

AnLaDIN SeN OnU AnLaDIIIIN!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolverine35
    wolverine35's avatar
    Erkek
    selam tugrulababa ben bu foruma üye olmadan önce okumuştum biçok kişinin yazdığı şeyleri neyse sanada kanım ısınmıştı hafiften ukalalık olarak algılamazsan bence yanlış düşünüyorsun çünkü bence sen kendini sewiyorsun ne demek abi bu aşk karşısında bende onu sewdim... bence sen daha iyisini hahhediyorsun bence duygularının seni yönlendirdiği bi kişi ile olmalısın.. yada bu olayları hakketten fazla takmayıp senin gibi olmakda güsel ama ne biliim herkes farklıdır bende böleyim diyim dedim...

sevgi emek ister...
Toplam Hit: 8061 Toplam Mesaj: 82