folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ermeniler Türk Bayrağını Yaktı...

Ermeniler Türk Bayrağını Yaktı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

Yazıklar olsun bizi yönetenlere. Bu ne ya adamlar bizim Bayragımızı yakacak bizde mal gibi bakacak mıyız ?

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

hakan1910 bunu yazdı:
    -----------------------------

Yazıklar olsun bizi yönetenlere. Bu ne ya adamlar bizim Bayragımızı yakacak bizde mal gibi bakacak mıyız ?

bizi yöneten şebelekler mal mal bakıyo basiretsizler.

bu ermeni denen  soysuzlar bayrağın namus olduğunu bilmeyecek kadar namussuz ve şerefsiz bir milettir bayrağımızı yakarak ne mal olduklarını ispatlamışlardır.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

kaç saat geçti hiçbir bakan açıklama yapmadı...Yazıklar olsun sizin gibi ülkeyi yönetenlere...Başı dik Onurlu Millet olmayı beceremediniz...Bayrak bizim Kutsalımızdır. hiçbir yetkiliden tek hala ses yok. gün gelecek bu sessizliğin  yerini bayrak alacak...Hala düşmanla el sıkışan dışişleri kuklalığı yapan şahıs nasıl bir vicdanı var ki buna rağmen hiç tepki yok...içler acısı ülkemizi aşağılayanlara karşı susturuluyoruz resmen...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

ben de tek birşey yazıyorum

ne de olsa

hepimiz ermeniyiz

di mi

ergenekonculara selam :)))

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

hepimiz ermeniyiz

bende belirtmiştim bunu hocam selam olsun hidrantlardan su alan itfaiyecilere

söndürür bunları onlar haydi hepsi ermeni olup hidrantlardan su çeken aydın itfaiyeciler söndürün bu yanan bayrağı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:

tiplere bak hayvan gibiler

soldaki orospunun gideri var aslında hoca...

ama suç bunlarda değilki bunlara bu fırsatı verende hala yalakalık yapanda....

durmak yok ampule devam.... 

Zugzwang
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    purple_026
    purple_026's avatar
    Erkek

şeref sizlere pirim veren dengesiz yöneticilerimize acilen akıl ihsan olmasını diliyorum

ben bir bezelye konservesi kadar yanlız ama bir konserve açıcağı kadar inat biriyim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_coder
    karizma_coder's avatar
    Erkek
    arkadaşlar yakmaları elbette iyi birşey değil 3 milyon nüfusu var dikkate bile almayın bu tarz haberleri kolaysa gelsin türkiyede yapsınlar onu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokalp
    Gokalp's avatar
    Erkek
    Birkac serseri toplanip bayragimizi yakmis ve bizim basinimiz bunu itinayla "Ermeniler...." seklinde yansitarak irkcilik tohumlarini ekiyor. Bayrak bir pacavradir ama ugrunda kan dokulmus bir toprak vardir vatan dedigimiz, vatanimiza ulasamayanlar uzaktan bayrak yakarak halkimizi galeyana getirmeyi hedeflemektedirler. Bu tip provakasyonlarla ne biz gaza geliriz ne de bayragimiz degerini yitirmis olur. Efendilerinin emrini uygulayan capulcu ve serseri piyonlari butun bir millete mal etmek abesle istigaldir. Bugun nefret tohumlarini ekenler, yarin bizi birbirimize dusurerek parcaladiklari gibi vatanimizi da ayni sekilde parca parca kendi himayeleri altina alacaklardir. Hegemonik kuvvetlerin temelde amaci budur. Yayilimcilik baska uluslar'in topragina goz dikip kolonizasyonla kendi topragina dahil etmektir.

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

Azerilere ihanet edip ermeni piçlerine yavşayan akp zihniyeti bunu görürmü bilmem ? Ama al mk sana ermeni dostluğu demekten de kendimi alamıyorum. Ermenilere vermedik bir g.tü kalan (tahminen) hükümet bu konuda birşey diyecekmi ? akp yi savunup güzel şeyler olacağını iddia eden müridler bu konuda ne diyecek çok merak ediyorum. halaa durmak yok dimi? ermenilerden başka birşey beklenmemesi gerektiğini bağırsakta çağırsakta anlamıyor bu millet, o bayrağa kanının rengini veren atalarının ruhlarına yazık, amerikancı ermenici olacak diye insanlıktan çıktılar mk 

polecat , student , nury ...  e hani kardeşlik ? 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 20458 Toplam Mesaj: 154