folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Erzurum Rte Mitingini Terk Etti

Erzurum Rte Mitingini Terk Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

madem fetoşçu bu erzurumlular

neden halen tayyipin mitingine gidiyorlar

bu halen cahil koyun sürüsü olduklarını gösterir

hayatında amerika görmemiş garibanında fetoşçu olması ayrı bir ironi

bi kurtulamadı türkiye şu 30% dan

tayyipsiz günler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

Aysun kayacının sözü geliyor aklıma Dağda'ki çobanla benim oyum bir mi diye kadın haklıymış..

https://www.facebook.com/photo.php?v=720574084631186

al izle bakalım, seni süperzeka seni..

Çok fena yapıştırdın cevabı aferin şampuan.

al bi tane daha.burda söylenmek istenenle anladığın arasında dağlar var. bazı insanlara tek tek açıklama yapmak gerekiyor.

çobandan kasıt bilgisiz cahil gazete haber okumayan hiçbişiden haberi olmayan sonra bunun üstüne fikir ürettiğini zanneden adam kast ediliyor.

demek istenen şu değil her çoban maldır öküzdür.ne okumuş adamlar var çoban kadar zekaya ve bilgiye sahip deil...

inşallah açıklayıcı olmuştur

edit: yanlış anlaşılma olmuş...lafım meclisten dışarıdır

Ekerci tarafından 22/Mar/14 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

tayyipsiz günler

Mitinge saatler kala çevre illerden otobüs kaldırıp boş meydanı doldurdular. Kimse gitmemişti. Sonradan giden dadaşlar da f.g ye hakaret edilince geri döndü. Mevzu bu. Videoda görüceksin zaten kalabalığın yarısı imam hatip başta olmak üzere lise1-2 talebelerinden, diğer yarısı çevre illerden.

Biri senin apartmanına geliyor ve bir komşunu(seviyorsun veya sevmiyorsun) evinden alıp küfür ediyor. Sen de hayırdır birader burası bizim apartman öyle kafana göre atıp tutamazsın git dışarıda hallet işini diyorsun mevzu bu hocam niye kastın ki.

DadasAdam tarafından 22/Mar/14 14:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Türkiye kadar özgür ülke görmedim demiş arkadaş doğru demiş başka ülke görmediği için haklı. 

halkı hem cahil bıraktılar hem de televizyonla beyinlerini yıkıyorlar. Bu ülkede kurtlar vadisine inanıp oy veren adamlar, halkın siyasetten tek anladığı dış mihraklar, ABD'nin oyunu, İsrail'in işi geyikleri.

bakın size halkın seviyesini anlatayım neden AKP'nin oyu bu kadar fazla anlayın. kahvedeyim, saçma sapan muhabbetler arasında ortamdaki biri 'gizli bir anlaşma varmış türkiye 2023 e kadar petrol çıkaramazmış, aslında her tarafta petrol varmış' bunu duyunca ben gülmeye başladım sonra bu inat etti kahvedeki diğerlerine sormaya başladı, yaklaşık 10 kişiye sordu hepsi de bu adamı doğruladı. Şimdi siz bu adamlara hukukun üstünlüğü, hukuk devleti, özgürce yaşama hakkı vs. Nasıl anlatacaksınız? Bu arkadaşlardan tbtde de var. Az sonra çıkarlar beni de mossad ajanı yaparlar :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

Aysun kayacının sözü geliyor aklıma Dağda'ki çobanla benim oyum bir mi diye kadın haklıymış..

https://www.facebook.com/photo.php?v=720574084631186

al izle bakalım, seni süperzeka seni..

Çok fena yapıştırdın cevabı aferin şampuan.

yanlış anlaşılma olmuş.. aynı fikirde olduğum maxeldir.

off ne yapıştırdın be cevabııı süper zeka. daha lafı anlamayı bilmiyorsun internetten bulduğun videoyu paylaşıyorsun.  git biraz ötede oyna kardeşim

Break Dance Bboy MaxeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

tayyipsiz günler

Mitinge saatler kala çevre illerden otobüs kaldırıp boş meydanı doldurdular. Kimse gitmemişti. Sonradan giden dadaşlar da f.g ye hakaret edilince geri döndü. Mevzu bu. Videoda görüceksin zaten kalabalığın yarısı imam hatip başta olmak üzere lise1-2 talebelerinden, diğer yarısı çevre illerden.

Biri senin apartmanına geliyor ve bir komşunu(seviyorsun veya sevmiyorsun) evinden alıp küfür ediyor. Sen de hayırdır birader burası bizim apartman öyle kafana göre atıp tutamazsın git dışarıda hallet işini diyorsun mevzu bu hocam niye kastın ki.

hoca çevre illerden köylerden teşkilatlardan koyunlarını kamyona bindirip meydana indirdiklerini bilmeyen mi var amk

ben erzurumda ikamet edenlerden bahsediyorum

illaki yerel halktan gidende var mitinge

o salaklar niye gidiyor madem fetoşçular

herneyse tayyip bitti ya istediği kadar miting yapsın

30 mart akşamı ak göt kara göt belli olacak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

tayyipsiz günler

hoca çevre illerden köylerden teşkilatlardan koyunlarını kamyona bindirip meydana indirdiklerini bilmeyen mi var amk

ben erzurumda ikamet edenlerden bahsediyorum

illaki yerel halktan gidende var mitinge

o salaklar niye gidiyor madem fetoşçular

herneyse tayyip bitti ya istediği kadar miting yapsın

30 mart akşamı ak göt kara göt belli olacak

Ya illa ki giden oluyor hocam. akepe belediyesi o kadar zulmetti ki bu şehre, Erzurum'dan (merkezden) %10 bile alırsa şükretsin. Buradan duyurulur arkadaşlar, Erzurum suyunun güzelliğiyle bilinen her noktasında her köşesinde yüzlerce yer altı suyu çeşmesiyle bilinen bir şehirdi.

Ne zaman akepenin bu tipini sevdiğim gavatı belediye başkanı olduysa Erzurum'u bitirdi. Şehrin suyu kireçten içilmiyor. 

Erzurum'da ne kadar park, bahçe, ücretsiz dinlenme alanı varsa alayını özele sattı. Yorulduysanız kıçınızı koyup nefes alacak yer bulamıyorsunuz.

Şimdi de onu değiştirip başka bir hırsızı aday göstermişler. Aday Erzurum'a gelmeden, hırsızlık namı geldi adamın..

DadasAdam tarafından 22/Mar/14 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Edit:

Niyazi Saral'ın çok beğendiğim bir yazısı vardı. Oradan alıntılayayım.

"Bundan 20-30 yıl önce, bir köylüye sorduğunuzda o günün toplumsal basit bir konusunu. “Biz bilmeyiz; köylüyük…” derdi kendi şivesi ile. Bugün sokaktan geçen teyzeye sorun bakalım “Mortgage krizinin dünya ekonomisine etkisini” size anlatsın. Mutlaka fikri vardır. Her alanda herkesin inanılmaz fikirleri var ve gittikçe her şeyi bildiğimizi ve daha da kötüsü öğrenmemiz gerekmediğini düşünüyoruz toplum olarak. Çok ciddi ve tehlikeli bir sorun aslında."

pcdoktor636 tarafından 22/Mar/14 19:35 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin s... birbirinizi g... para vermeyin,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

Dün Erzurum'da akepenin mitingi vardı. Ben şahsen ne rte yi ne f.g yi bir gram sevmem ama rte dün f.g nin memleketinde, f.g yi kötüleyince olaylar çıktı. Her zamanki basın mensubu yavşaklığı bunu da tvde göstermedi tabii. Dadaşlar şakşakçı değil arkadaşlar. Dadaşlar söyleyeceği sözden kaçınmaz direk cevabını verir adama.

Başbakan Racep Tayyip Erdoğan Erzurum mitinginde, Fetullah Gülen'e  memleketinde Gülen hakkından konuşmaya başlayınca Erzurumlular miting alanını toplu şekilde terk etti.

HABER VE VİDEO LİNKİ

bırak şimdi dadaş şöyle böyle demeyi bildiğin koyunluğun daniskasını yapıyolar artık %100 eminim ki bu kasetlerin arkasında feto olmasaydı bir bok olmazdı hatta %65 oy alırdı bu adam

not: bende dadaşım :D

Toplam Hit: 6554 Toplam Mesaj: 57