folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Erzurum Rte Mitingini Terk Etti

Erzurum Rte Mitingini Terk Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

30 Mart Akşamı Bana ve Başbakana Hakaret Edenler Toparlanıp Selfie Foto Çekinde Sıfatınızdaki Göt Oluşunuzu Görelim.

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

zıp.

izzmarit tarafından 22/Mar/14 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı

Dün Erzurum'da akepenin mitingi vardı. Ben şahsen ne rte yi ne f.g yi bir gram sevmem ama rte dün f.g nin memleketinde, f.g yi kötüleyince olaylar çıktı. Her zamanki basın mensubu yavşaklığı bunu da tvde göstermedi tabii. Dadaşlar şakşakçı değil arkadaşlar. Dadaşlar söyleyeceği sözden kaçınmaz direk cevabını verir adama.

Başbakan Racep Tayyip Erdoğan Erzurum mitinginde, Fetullah Gülen'e  memleketinde Gülen hakkından konuşmaya başlayınca Erzurumlular miting alanını toplu şekilde terk etti.

HABER VE VİDEO LİNKİ

bırak şimdi dadaş şöyle böyle demeyi bildiğin koyunluğun daniskasını yapıyolar artık %100 eminim ki bu kasetlerin arkasında feto olmasaydı bir bok olmazdı hatta %65 oy alırdı bu adam

not: bende dadaşım :D

15 ilden 130 otobüs kaldırıldı hocam lütfen :D Ben insanımıza güveniyorum o hırsız gavatları seçmeyecekler.

Mesela bugünkü mitinge: https://www.facebook.com/photo.php?v=219351278259668

Bir tane ücretsiz otobüs kaldırılmadı ben şahidim.

DadasAdam tarafından 22/Mar/14 15:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

30 Mart Akşamı Bana ve Başbakana Hakaret Edenler Toparlanıp Selfie Foto Çekinde Sıfatınızdaki Göt Oluşunuzu Görelim.

aga harbiden arkasında feto-abd olmayınca akp nin göt edercesine oy alacağını mı düşünüyorsun :D ha bu dediğim bir başka parti için de geçerli.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    plA bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı

Dün Erzurum'da akepenin mitingi vardı. Ben şahsen ne rte yi ne f.g yi bir gram sevmem ama rte dün f.g nin memleketinde, f.g yi kötüleyince olaylar çıktı. Her zamanki basın mensubu yavşaklığı bunu da tvde göstermedi tabii. Dadaşlar şakşakçı değil arkadaşlar. Dadaşlar söyleyeceği sözden kaçınmaz direk cevabını verir adama.

Başbakan Racep Tayyip Erdoğan Erzurum mitinginde, Fetullah Gülen'e  memleketinde Gülen hakkından konuşmaya başlayınca Erzurumlular miting alanını toplu şekilde terk etti.

HABER VE VİDEO LİNKİ

bırak şimdi dadaş şöyle böyle demeyi bildiğin koyunluğun daniskasını yapıyolar artık %100 eminim ki bu kasetlerin arkasında feto olmasaydı bir bok olmazdı hatta %65 oy alırdı bu adam

not: bende dadaşım :D

15 ilden 130 otobüs kaldırıldı hocam lütfen :D Ben insanımıza güveniyorum o hırsız gavatları seçmeyecekler.

ben aksini demedim ki seçmemelerinin etkenini belirttim aga

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

aha bak göt kılı oldugundan direk göt diyor tamam la biliyoruz o kadar belli etme :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Edit:

pcdoktor636 tarafından 22/Mar/14 19:34 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

İşin boku çıkıyor günden güne.Ne içiriyorlar bunlara?

Diyelim bir köpeğiniz var,birisi size saldırdı köpek ne olursa olsun sizi korumak için atlar saldıranın üstüne köpektir çünkü,aklı yok adam neden kızmış sahibine hiçbir fikri yok,kuyruk bile sallar,hayvandır neticede ama bu nedir amk lan?Nasıl bir OROSPULUKTUR?Nasıl bir OROSPU ÇOCUKLUĞUDUR bu?Ulan şu aşağıdaki karının kocası okuyor mu bunun yazdıklarını merak ettim?Bunlar sanırım ağzından kaçıracak kadar kendini tutamayan andaval tayfası.Örneklerini de kaç defa gördük şuna bakın ya

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin s... birbirinizi g... para vermeyin,

dur klavyeyle memleket kurtarıyo aslanlar. Biri onun anasına öteki onun anasını sövünce memleket kurtulmuş hırsızlar ayıklanmış memleket refaha kavuşmuş oluyo.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

edi büdü

izzmarit tarafından 22/Mar/14 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 6555 Toplam Mesaj: 57