Eşek Aldım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Hacı abi hayırlı olsunda akıllardaki tek soruyu sormak istiyorum

Neden ??

Lafı ağzımdam aldın hocam gerçekten NEDEN .D

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Niye aldın eşeği hocam kırbacı vurmak için mi aldın

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

hayırlı olsun.eşek bile resimlerde gorur olduk

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

kırbatçlamadan yürümüyor ki :) binmek için aldım, keyif alıyorum. 15km durmadan gidebiliyor, yük haddini tam test edemedim, ben 100 kg yim,  benzin maliyeti yok, son derece sessiz bir ulaşım aracı, korna olarak ambulans gibi anırıyor ses çok iyi, yabancıları ısırıyor evde yokken bahçeye bağlayıp gidebiliyorum aynı zamanda security donkey. şu anda seviyeli bir ilişkimiz var, arkadaş erkek, ileride sucukçu çingen cevata satıp ata geçebilirim, çok fazla avantajım var.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

kırbatçlamadan yürümüyor ki :) binmek için aldım, keyif alıyorum. 15km durmadan gidebiliyor, yük haddini tam test edemedim, ben 100 kg yim,  benzin maliyeti yok, son derece sessiz bir ulaşım aracı, korna olarak ambulans gibi anırıyor ses çok iyi, yabancıları ısırıyor evde yokken bahçeye bağlayıp gidebiliyorum aynı zamanda security donkey. şu anda seviyeli bir ilişkimiz var, arkadaş erkek, ileride sucukçu çingen cevata satıp ata geçebilirim, çok fazla avantajım var.

hayvan kaç kg ? sırtına al squat yap iyi çalışılır bununla. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

hayvan kaç kg ? sırtına al squat yap iyi çalışılır bununla. 

moruk öyle bir şeye cesaret edebileceğimi zannetmiyorum adfasfak :D

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun sonunda aramızdaki eşşek olan @lazmania61 sahipsiz kalmamış oldu 

eğer sikmeyi düşünürsün lazı Kürt olarak @yolbulucu diğer türlü de @balbazar hazır 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

el deliye biz akıllıya hasretiz :))) Hayırlı olsun başkan. 15km 100 kg ile ona çok gelir onunda canı var. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

eğer sikmeyi düşünürsün lazı Kürt olarak @yolbulucu diğer türlü de @balbazar hazır 

balbazarın olayı nedir? zoofili mi var müridde?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

balbazarın olayı nedir? zoofili mi var müridde?

Yok hocam o @lazmania61 i görünce dayanamıyor sikmeden bırakmam o ibneyi diyor 

lazmania61 ile balbazar eşcinsel bir çift o yüzden çok üzerlerine gitmiyoruz 

No way out
Toplam Hit: 10392 Toplam Mesaj: 84
eşek eşoğlu eşek