Eşek Aldım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Çok güzelmiş hocam. Sevgi gösterirsen inadı kırılır.

İndia İndia !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Çok guzel hayvan yavrum ya

Hocam hor bakma hayvana devasa yüklerı cok uzun ve engebelı yollar boyunca taşıtıyorlar sıksok yerlerde barındırıp uyutuyorlar falan can sıkıcı amk. Vıcdan nasıl el verır delırıyorum bazen gordugum seylere   sıkeyım müslüman anadolu halkını ya 

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Hocam hor bakma hayvana devasa yüklerı cok uzun ve engebelı yollar boyunca taşıtıyorlar sıksok yerlerde barındırıp uyutuyorlar falan can sıkıcı amk. Vıcdan nasıl el verır delırıyorum bazen gordugum seylere   sıkeyım müslüman anadolu halkını ya 

Kardeşim , normalde böyle diyaloglara karışmam ama , durduk yere bütün sülalemizi skitin sen şimdi ??? Kafan falan mı güzel , ya da ruhsal problemlerin mi var ? Eğer yoksa lütfen güzide yetkilerimizi haddini bildirsin .

İndia İndia !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

Çok güzelmiş hocam. Sevgi gösterirsen inadı kırılır.

dostum kapalı yer yaptım ona, yerini sevdi, kaşağı falan bakıyorum, kaşıyınca seviniyormuş.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

yük taşıtmayı düşünmüyorum, beni taşısın yeterli :D 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

yük taşıtmayı düşünmüyorum, beni taşısın yeterli :D 

Ona ben de okeyım helal :)))

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Security Donkey :D 

Hayırlısı olsun kanka.

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Konuyu gorunce aklima ilk esek sutunden peynir olayi icin aldigini zannettim. Esek sutunden yapilan peynir cok ucuk fiyatlara satiliyor.

Sonra yazilanlari okuyunca erkek oldugunu ve binek icin almana sasirdim. İsi bu tuhafi kisin ne yapacaksin? Bir gun sana yuk oldugunu dusundugunde oyle kentlesme olan yerde sokaga salabilecegin bir canli degil.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ona bir tane mature dişi bul.

kaldırdımı başa bela olur . sağın solun ineğine atlayıp laf getirmesin komşularından.

güzel eşek nede olsa insanın sessiz dostu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

ona bir tane mature dişi bul.

kaldırdımı başa bela olur . sağın solun ineğine atlayıp laf getirmesin komşularından.

güzel eşek nede olsa insanın sessiz dostu

moruk etrafta dişi eşek çok, bizim yakışıklıya itfaiye sireni gibi selam çakıyorlar, arada salarım yavru eşekcikler olur sorun yok çiftleştirmede.

Toplam Hit: 10393 Toplam Mesaj: 84
eşek eşoğlu eşek