Eşek Aldım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Konuyu gorunce aklima ilk esek sutunden peynir olayi icin aldigini zannettim. Esek sutunden yapilan peynir cok ucuk fiyatlara satiliyor.

Sonra yazilanlari okuyunca erkek oldugunu ve binek icin almana sasirdim. İsi bu tuhafi kisin ne yapacaksin? Bir gun sana yuk oldugunu dusundugunde oyle kentlesme olan yerde sokaga salabilecegin bir canli degil.

buralarda eşek epey sevilen bir hayvan, 10 yaşını geçmediği sürece elden çıkarmak kolay. ben nasreddin hoca gibi dolaşmayı düşünüyorum, go pro çakması bir şey bulsam çok güzel çekimler yapacam.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam fiyatı nedir ? kaça aldın ?

sağlıklı görünüyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

hocam fiyatı nedir ? kaça aldın ?

sağlıklı görünüyor. 

moruk semeriyle birlikte 900 e aldım, yaşına göre bedava adamın bir kamyon samanını boşalttım kendisi 90 yaşında olduğu ve artık elektrikli üç tekere bindiği için verdi, normalde 2-3 civarı 4 yaşındaki eşekler, yaşlandıkça ucuzluyor. çok yaşlananları çingene cevat alıp sucuk yapıyor ekşili yağsız bol baharatlı tost sucuğu oluyor yaşlananlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Arpa yedir. Eşekler çok sever,güzelleştirir ve canlandırır. Sakın çok verme azıtır. Sonra sana hallenmesin 🤭

Nallarını güzelce yaptır, tırnaklarını kestir.

Ve sakın eşektir deyip aşırı yük altına sokma ayağını sakatlarsın telef olur.

Gece binme önünde yürü, aşırı ürkek olurlar.

Üstündeyken, boyundan sırt kısmına doğru çubuk,sopa falan sokma. Sonra son sokuşun olur.

Eşekleri severim. Güzel hayvanlar.

siberturq tarafından 22/Eyl/21 22:47 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

bi eşşegimiz bile yok böyle hayatın mk :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

hayırlı olsun sevdiğim bir hayvandır. ortam müsait olsa 3 kuzu da ben alıcam

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

bi eşşegimiz bile yok böyle hayatın mk :(

şehirde yaşıyorsan kedi sahiplenebilirsin.

ben at hayaliyle yanıyordum eşek oldu, gerçi fırsat bulursam ata geçeceğim de bakalım hayırlısı.

ben kaynak yapmayı ve ahşap işlemeyi epey öğrendim, beygir alırsam beygir arabası da düşüneceğim arabayı belki kendim yaparım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Binmek için mi aldın hocam?

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Bu forumda daha ne görürüm ki demiştim sen yetiştin. Hayırlı olsun hocam. :D 

ben sadece ben
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

beynini yemişsin sen

Toplam Hit: 10342 Toplam Mesaj: 84
eşek eşoğlu eşek