Eskiden Zannettiğiniz Şeyleri Paylaşmak İstermisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    Hadi Arkadaslar eskiden,Küçükken,bir zaman
    sizinde Zanlarınız Olmuştur Paylaşın..

Ben Başlıyım

Eskiden Elektriği Ediz Hun'un Buldugunu sanırdım Bu sanmam hocanın bana sormasıyla bitmişti sınıfda gülmekden ölmüştü

Ben eskiden Cüneyt Arkın Abinin Adının Cüney Soyadının Tarkın oldugunu Sanırdım

Küçükken "Şirinler" çizgi filminde "iyi cocuk olursanız şirinleri görürsünüz" Sözüne Gerçekden inanırdım Ama,
    Şirinleri görmek için ii cocuk olmaya gerek yokmus
    O çizgi filmde şirinlerin yaşadıgı Mantarların Kafa yapan Mantarlar oldugunu
    Coook Sonra Öğrendim o çizgi filmde gizli Mesajlar veriliyor Xd
    Eminim bilmeyenler de wardır xd:D:D
    Al o Mantarın enziminden Şirini Gör xD

Ha Bir de , ben küçükken annem ve babamın ben büyüdükçe bana Cok gizli bilgiler vereceklerini sona birinin beni alacağını yetiştirecegini sanırdım xD Seçilmiş kişiyim ben , öle olmasa da seçilecem derdim xD

Hadi Arkadaslar Sizde Paylaşın xD

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    Küçükken Tanrı yı camii minaresi zannediyordum :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    aaaaa yok artık ebesinin şeyi ali sami

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

daha once paylasmıstım gerci ama organlarımı insancıklar zannederdim;

mide insancıkları kalp insancıkları böle hepsinin ayrı renkleri vardı zırhlı askerler gibi hayal ederdim nedense =)

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Atam İzindeyiz cümlesini hep Atam İZİNdeyiz  yani tatil yapıoruz olarak anlardım ama sonradan öğrendimki doğrusu Atam (İZ)indeyizmiş :))

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    bende tv izlerken onlari gercek zannederdim hatta kemal sunal iki kanalda cikinca cok sasirdim gunlerce onu dusundum

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    st_anger_07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende tv izlerken onlari gercek zannederdim hatta kemal sunal iki kanalda cikinca cok sasirdim gunlerce onu dusundum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek

Türkiye'de pop müziği geyiğinin ilk başladığı dönemler.80'lerin sonu 90'ların başı, o zamanlar küçüğüz.Tv'de habire falancanın son kaseti çıktı filancanın son kaseti çıktı haberleri.Hal böyle olunca bende bunu falancanın son kez çıkarttığı kaset diye düşünüyordum.Aradan 1 yıl geçerdi yine aynı haber.Falanca son kasetini çıkardı.Ulan derdim bu hani son kasetini yapmıştı.Yalancı ipneler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    RIPER bunu yazdı:

Türkiye'de pop müziği geyiğinin ilk başladığı dönemler.80'lerin sonu 90'ların başı, o zamanlar küçüğüz.Tv'de habire falancanın son kaseti çıktı filancanın son kaseti çıktı haberleri.Hal böyle olunca bende bunu falancanın son kez çıkarttığı kaset diye düşünüyordum.Aradan 1 yıl geçerdi yine aynı haber.Falanca son kasetini çıkardı.Ulan derdim bu hani son kasetini yapmıştı.Yalancı ipneler.

bende orhan gencebay icin dusunmustum bak ya adam bi daha cikardi.satmak icin yapimus meger derdim

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

benimle şu anda bile aynı geyiği yapan bi amca tarafından evlatlık olduuma inandırılmıştım hatta annemde katılmıştı bi ara ben ağlıodum geceleri falan hehe

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    son albüm olayı na bende aynı dusunuordm oha son album dio bi daha cıkarıo falan : )

.
Toplam Hit: 4667 Toplam Mesaj: 37