folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

her yıl yeni bi keriz silkeleme yöntemi buluyorlar bu adamların azmine hayranım. titan hepsi, ana şablon taslak hepsinde aynı.

Sadece keriz silkelemek için kullandıkları aslında hiç bir işe yaramayan bir maske buluyorlar. Bu ürün oluyor, indirim kart oluyor, hosting oluyor, şimdide cloud olmuş. 

Sistemde kazandığını söyleyenler. Siz sistemden kazanmıyorsunuz; eş dost akraba vs kazıklayıp onların parasının bi kısmını kendi cebinize çalıp, bi kısmını sistemdeki ağa babalarınızın cebine yolluyorsunuz. 

Ateşli hararetlide savunurlar hep. sistemi bilmiyon bi bak derler. Ulan geri! o sistem çok uzun yıllardır var. Sadace sazan avı için maske olan ürün veya hizmet dedikleri şeyi değiştirirler. Zira tüm sistem maksimum 3 yıl içinde kısır döngüye girer ve batar. Bu sürede ağa babalar hamuduyla götürür. Kazandığını idda eden gerzekler eşinden dostundan çaldığı parayı ben kazandım diye dolanır.

Bu ve benzeri piramit  tokatlama işleri uzun yıllar daha devam edecek. Bu batacak yenisi çıkacak vs vs. Her 2/3 yılda bir piramiti gizleyen embesil kandırma ürünü uyduracaklar.  

kairosmuş. 

Uzak durun. 

nukeshore tarafından 26/May/16 10:40 tarihinde düzenlenmiştir

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Şuan teldeyim akşam eve geçince ayrıntılı şekilde bahsederim.

tel no : 534 491 70 42 

Merak edene konu Hakkı'nda bahsederim çağrı atın ararım ben.

Stay hungary Stay foolish
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

şu kairos şeyini araştırdım ama çalışma mantığı amaç vs çözemedim. Yani bu mega holdingin amacı çalışma mantığı belli ama bunlar senin pc'inden 15gb yer kiralayarak ne yapıyor ki ? Cloud ise amaç git 300 dolara yıllık TB kirala. Anlatabilir misiniz bu sistemi ?

çalışma mantığı basit hocam, adamlar seni bilgisayarı günde 10 saat açık tutarak para kazandığına ikna ediyorlar.

aslında işin rengi hiçte öyle değil, sen adamlara yeni kerizler bulmadan para kazanamazsn.

koskoca şirketlerin işi gücü yok, ne zaman sistemden çıkacağını kestiremediği adamların bilgisayarına veri depolayacaklar.

mega holding'i millet çözdü şimdide bu çıkmış.

geçen ay şu kadar kazandım diyen arkadaşların tamamı safi rüzgar buna emin ol.

kazanmak için başkalarını da bu sisteme dahil etmen gerekiyor.

mantık basit, sen adamlara 500 dolar kazandırıyorsun, adamlar da sana teşvik için 50-60 dolar para ödüyor sende para kazandım sanıyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

şu kairos şeyini araştırdım ama çalışma mantığı amaç vs çözemedim. Yani bu mega holdingin amacı çalışma mantığı belli ama bunlar senin pc'inden 15gb yer kiralayarak ne yapıyor ki ? Cloud ise amaç git 300 dolara yıllık TB kirala. Anlatabilir misiniz bu sistemi ?

çalışma mantığı basit hocam, adamlar seni bilgisayarı günde 10 saat açık tutarak para kazandığına ikna ediyorlar.

aslında işin rengi hiçte öyle değil, sen adamlara yeni kerizler bulmadan para kazanamazsn.

koskoca şirketlerin işi gücü yok, ne zaman sistemden çıkacağını kestiremediği adamların bilgisayarına veri depolayacaklar.

mantık basit, sen adamlara 500 dolar kazandırıyorsun, adamlar da sana teşvik için 50-60 dolar para ödüyor sende para kazandım sanıyorsun.

hocam peki ek soru olarak orada günlük ve aylık kazanç belirtiyor. Yani kimseyi sisteme dahil etmesekte oradaki günlük ve aylık kazanç yatıyor mu hesaba?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Birini sisteme dahil edin diye bisey okumadim, tam inceleyemedim ama bana mantikli geldi acikcasi. Guvenlik anahtarlarini baskalarinin bilgisayarlarinda tutmak mantikli.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Oh, piramitçilerden tbt'de yok diyordum ki ne göreyim sona doğru ne yazık ki bir tane çıkmış. :( Yol yakınken dönün, gidilen yol yol değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Hocam sistem gayet mantıklı yakın arkadaşım platin üyesi her ay ödemesini alıyor kimseyide üye yapmak zorunda değil öyle bir amaçıda yok tek üyeliği var.

Stay hungary Stay foolish
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    psYCho
    psYCho's avatar
    Erkek

Kairos'a kimseyi üye yapmak zorunda değilsiniz. Her yıl verdiğinizin 2.5 katını geri alıyorsunuz zaten bilgisayarınızı günlük 10 saat açık bırakarak. Ha birilerini üye yaparsanız ekstra getirisi de olur. Akrabalarımdan sistemi kullanan, bir platin bir de gold üye var ikisi de 6 aydır paralarını alıyorlar, dayım kredisini kairosla ödüyor. Ha 2 yıl sonra şirketin ve sistemin patlamayacağının garantisini kimse veremez ama şuan sağlıklı bir şekilde çalışıyor.

Old psYCho.. Now B-Rk..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Ya şimdi aklıma bişey geldi. O kadar mobil uygulama kullanıyoruz bu mobil uygulamalarda reklamlara filan maruz kalıyoruz ama reklamı izleyen/gören olarak bundan para kazanamıyoruz. Parrayı kazanan şirket biz marabalar sadece izliyor.

Bu mantık üzerine kurulu bir program yapılsa nasıl olur sizce?

Not late for nothing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JOE bunu yazdı

Ya şimdi aklıma bişey geldi. O kadar mobil uygulama kullanıyoruz bu mobil uygulamalarda reklamlara filan maruz kalıyoruz ama reklamı izleyen/gören olarak bundan para kazanamıyoruz. Parrayı kazanan şirket biz marabalar sadece izliyor.

Bu mantık üzerine kurulu bir program yapılsa nasıl olur sizce?

Vardı öyle bişey, günde 3-4 tane reklam düşüyordu. Onları izliyordun, bi ara yaptıydım 7 dolar mı ne kasmıştım 5 ayda :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 24058 Toplam Mesaj: 148
para kazanmak evden