folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Kairos saadet zinciridir. Çöp konteynerinin yanından geçerken paranızı atarsanız daha mantıklı bir iş olur.

Onun dışında gözlemlediğim kadarıyla evden çıkmadan kazanılabilecek 1000 tl, evden çıkarak kazanılabilecek 1000 tl'den daha yorucu ve amele işi oluyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

epayments karttan çekilenler

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

buda kairos hesabı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

son olarak şunuda belirtmek isterimki ben bunları anlatmam burdan birilerinin kairosa üye olması için yapmadım öyle bir düşüncem kesinlikle yoktur belli olmaz burdan biri üye olur sistem patlar sonra günah keçisi olmak istemiyorum. sadece konuda kairos konusu geçince bildiklerimi anlatmak istedim hepsi bu 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek
    Palulu bunu yazdı

son olarak şunuda belirtmek isterimki ben bunları anlatmam burdan birilerinin kairosa üye olması için yapmadım öyle bir düşüncem kesinlikle yoktur belli olmaz burdan biri üye olur sistem patlar sonra günah keçisi olmak istemiyorum. sadece konuda kairos konusu geçince bildiklerimi anlatmak istedim hepsi bu 

Sen kimseyi üye yaptın mı hocam, yani bu gelirlerde üye yaptığın kişiden her hangi bir pay alındımı

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Arkadaş para kazanıyormuş, desteklersiniz desteklemezsiniz konusu açılmışken bahsetmiş. Bu kadar üzerine gitmeyin yahu. Kimseyi üye yapmaya falan çalıştığı da yok. Sakin olun. Konu hakkında başka tavsiyesi olan varsa onları dinleyelim.

Herkese bol kazançlar.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

emsali bir sektör daha türedi yakında

konusunu bile açtyıdım :))

http://www.tahribat.com/forum/beounpush-olayi-nedir---acep-yeni-bir-megaholding-218684

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı
    Palulu bunu yazdı

Sen kimseyi üye yaptın mı hocam, yani bu gelirlerde üye yaptığın kişiden her hangi bir pay alındımı

Şoyle yaptim iki ayri hesap kardeşlerimin adina ben actim yani paralarini ben yatkrdim baskada acmadim 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

@Palulu

Teknik olarak kendi kendini sisteme dahil edip kendi paranı yoldurmuşsun.

Sonuç olarak sistemden bekleneni yapmışsın.

Network marketing başlığı gördüğüm hiçbir şeye bakmıyorum. Bir defa  bu adamları uzun uzuna dinleme fırsatım oldu. Umudu olmayanlar için umut tacirliği yapıyor, zamanlarını gasp ediyorlar.

Bu tip sistemlerden bir benzerine dahil olup toplantılara takım elbiseyle mahalli ana, baba, sevgili vs. ile gidip bunların bir tık üst kademesinde bulunup alt taraftakileri tırtıklayanların konuşmalarını dinleyen arkadaşlarım var. Ortamda kendilerine ısmarlanan o yemeğe tav oluyor, kendilerini iş adamı hissediyorlar. :) Facebook'ta h ep aynı kitap alıntısı sözler, hep aynı videolarda anlatılan 'idealler' bu adamların dillerinde sanki hayatın felsefesini çözmüşlercesine aktarılıyor.

Austen tarafından 28/May/16 19:25 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Oynamayi biliyorsan ve 1 arkadas daha bulabilirsen knight ta yeni sw geliyor. 2 mage cop slotlarinda saate 10..12m kasabilirsiniz. 

Ayrica +70 kasip bosta kovalarsaniz gunde 12 saat oynayarak birazda sansla guzel gelir elde edebilirsiniz . 

Yeni sw tahmini 10m fiyati 50tl olacaktir. Ve 2..3 ay gb fiyati cok yuksek olacaktir. 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 24053 Toplam Mesaj: 148
para kazanmak evden