Evlenme Teklifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

Sevgili Müridler,

Yaş kemale erdi ve nasipse yakın bir tarihte evleneceğim. Yanlız şu an önümde çok önemli bir problem var. Bu sorunu çözmemde siz kafası çalışan müridlere ihtiyacım var. İşi sulandırmadan, nasıl bir evlenme teklifinde bulunabilirimi?

Açıkcası benim aklıma ilk gelen maçta teklif etmek var (BJK-FB) ama bu haftasonuna kadar böyle birşeyi nasıl ayarlarım bilemiyorum. Birkaç yere mail attım yardımcı olurmusunuz diye ama henüz bir cevap alamadım.

Sizlerinde fikirlerine açığım, şöyle güzel bir konuşma ve nerede, nasıl sorularına cevap arıyorum dostlar?!?!?!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    Valla mükemmel fikir Beşiktaşlıysan tanıdığım tribün liderleri var. Hani tezahürat eşliğinde falan süper olur :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

Horby'cim gezmem mi... Arama yaptım hatta son 4-5 saattir bütün nette arama yapıyorum. Buralarda konu ile alakalı başka bir başlık bulsam yeni konu açmak yerine oradan da devam edecektim ama malesef bulamadım.

Dediğim gibi öncelikli hedefim bu haftasonu oynanacak olan maç, özellikle bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır? Çarşı'dan olan varmı mesela?!?!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    LostDream bunu yazdı:
    -----------------------------
    Valla mükemmel fikir Beşiktaşlıysan tanıdığım tribün liderleri var. Hani tezahürat eşliğinde falan süper olur :)
    bak bu olabilir süper olur hatta :D bence bunu düşün

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

Lostdream pm'de hattım hocam, eğer varsa evet ben en çok bunu istiyorum!!! Bir pankart ve tribünler :)

Yanlız durum şudur, en azından benim düşündüğüm (Çarşı bana karşı);

Galatasaray formamla, Beşiktaş forması giymiş olan kız arkadaşıma, tüm tribünlerin önünde beşiktaş taraftarına söz vererek teklifte bulunmak!

Edit:Horby'cim pardon, onu okudum. Oradan gvn'nin yazdıkları hoşuma gitti ama ilk etapta tribün var...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

LostDream bunu yazdı:
    Valla mükemmel fikir Beşiktaşlıysan tanıdığım tribün liderleri var. Hani tezahürat eşliğinde falan süper olur :)

valla bence on numara ama kızı ne diyp stadyuma sokucan :d  (  

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Tribün gaza gelip ''Kapo bizi diskoya götür'' şeklinde tezahüratta bulunabilir, sakat biraz :)

@Kapo, billboarda ilan vermek ilginç bir fikir olabilir :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    bır delıkanlının daha göz göre göre yok olmasına gönlum razı olmaz abı yasım 17 ama bu kız meselesınden yeterınce ebem sıkıldı :D  yuzuk yaptır 2 tane altına ısımlerınızı yazdır ;)

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

Maça gitme işini ayarladım zaten... Koyu bir beşiktaşlı olan sevgilim seve seve kabul etti.

Edit: SilenceB, o ne lem öyle :D:D:D:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek
    Kapo bunu yazdı:

Maça gitme işini ayarladım zaten... Koyu bir beşiktaşlı olan sevgilim seve seve kabul etti.

Edit: SilenceB, o ne lem öyle :D:D:D:D

Yalovada Olsaydın Yalovaspor Macında yapardık dedıgın şekli istiyorsan gel bu pazar Yalovaya stata butun trubun bagırsın ıkınız ıcın :P

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
Toplam Hit: 8353 Toplam Mesaj: 59