Evlenme Teklifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek

Sana bi soru soracam de Beşiktaş yenerse hayır diyeceksin fener yenerse evet. Soruyu maç bitince sorarsın. Fener her türlü alır abi :)

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Sen GençFByıde ayarlamaya bak çarşıyla beraber orta bi şekilde bi tezahurat daha etkili olur. Ama maçın başında yap bu işi daha herkes gerilmemişken maçın sonlarına doğru çarşı gergin olur. :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

Planlarım suya düşmek üzere sanırım. Sabahtan beri telefon, net vb bir sürü şekilde biletixten bilet almaya çalışıyorum. Gişe önüne adam bile yolladım. Bilet bulamadım. :(:(:(:( Şimdi site açılıp, telefonları cevap vermeye başladı. Bilet bitti diyorlar... Puffffffffffff

Edit:TT'den sonra Biletix'e de kafam .....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hocam paraya kıyacaksan şimdi karaborsaya çıkmıştır biletler :)

gittigidiyorda falan kesin satıyolardır karaborsacılar internetten satıyo artık biletleri :D

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

Ey Tahribat Müridler,

Sonunda oldu. Eğrisine doğrusuna getirip dün akşam evlenme teklif etme işini gerçekleştirip, EVET cevabını aldım ve bunu siz kardeşlerimle paylaşmak istedim. Olayın nasıl cereyan ettiğine gelince, Galatasaray Lisesi yakınlarında nezih, manzaralı, güzel müzikleri olan bir mekanda (ki hafta içlerinde genelde 1 masa ya dolu oluyor ya olmuyor) doğumgünü kutlamasına giden iki kişi şeklinde idik. Daha önce mekan bildirilmek suretiyle, masada 2 adet gül karşıladı. Yemek yenmesine müteakip, şefe içinde 2 tane mp3 olan özel bir cd verildi. Bayan lavabodan gelince, dj ilk şarkıyı girdi.

O ana kadar ezberlediğim herşeyi unuttum, heyecandan titrerken ağzımdan neler döküldü bilmiyorum ve tam ikinci şarkı başladığı sırada teklif geldi ve yüzük cepten çıktı. Karşı tarafın EVET demesiyle, içimde bir yerlerde "Gloria Gaynor - I will survive" çaldı ve UEFA kupasını alan Galatasaraylılar gibi oldum...

Sonuç olarak, bu kardeşiniz yaza evleniyor ve nikah/düğüne başta Şeyh Holyone ve Rene olmak üzere tüm müridler davetlidir.

Saygılar,sevgiler...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    hehe iyiymiş,hayırlı olsun...

Her Hakkım Saklıdır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Allah mesut etsin hojam. dugunde yanlız bırakmayız merak etme (:

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ed_a
    ed_a's avatar
    Dişi
    Kapo bunu yazdı:
    -----------------------------

Sevgili Müridler,

Yaş kemale erdi ve nasipse yakın bir tarihte evleneceğim. Yanlız şu an önümde çok önemli bir problem var. Bu sorunu çözmemde siz kafası çalışan müridlere ihtiyacım var. İşi sulandırmadan, nasıl bir evlenme teklifinde bulunabilirimi?

Açıkcası benim aklıma ilk gelen maçta teklif etmek var (BJK-FB) ama bu haftasonuna kadar böyle birşeyi nasıl ayarlarım bilemiyorum. Birkaç yere mail attım yardımcı olurmusunuz diye ama henüz bir cevap alamadım.

Sizlerinde fikirlerine açığım, şöyle güzel bir konuşma ve nerede, nasıl sorularına cevap arıyorum dostlar?!?!?!

-----------------------------
    ne güzel karsındakıni mutlu etmek için çabalıyosun=) bu çaba sonucunda eminim iyi şeyler çıkıcaktır.mutluluklar dilerim=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hobaaa yazaa süper malzeme çıktı :) ada buluşmasından sonra Kapo'nun düğünü :B

halay ekibini kurmak lazım yöresel kıyafetlerle :C hocam sen de bi zeybek falan öğren bence döktürürsün bişeyler :P

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

kapo arkadaş kriminalde çalışan tanıdığın falan varsa sana yardımcı olabilirler onların kullandığı bi gözlük bi de boya var

bu boya sadece o gözlükle görülebiliyo evin duvarına ya da beğendiğin bi yere benimle evlenirmisin yazıp  ona okutabilirsin bi de gül verirsin süper olur

ama gözlükle boya işini nasıl  halledersin bilemem

Toplam Hit: 8409 Toplam Mesaj: 59