Evlenme Teklifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    Sağol Eren'cim. Bu maçı kaçırırsam, 2 hafta sonra Yalova maçına gelirim artık :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

ben bir çift bebe papucu aldım en küçügünden bagcıklarına yüzük bagladım güzelce bi hediye paket yaptırdım içinede not olarak sözlerim bitti bir ömür gözlerine bakmaya hazırım yazmıştım ve kabul etmişti (sonra ayrıldık oda başka mesele)

sen maça demişin oda olur 2 arkadaş ayarlayacaksın onlarda maça gidicek senin bulundugun tribünün tam karşısına geçip önceden hazırladıgın koca bir evlilik teklifi afişini açıcaklar bence süper olur.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    50-100 Ytl arası bezin üstüne benimle evlenirmisin işte yengenin ismini yaz 2 kişi tut binanın yanından geçerken açsınlar :D Büyük bir beze yazarlar reklamcılar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

Evetttt, budur. Hemen notlarımıza alıyoruz. Tribünleride ayarladık mı sanırım çözdük bu işi... Allah sonumuzu hayır etsin!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

dostum maçtı yemekti uğraşma yolda belde alakasız bi yerde teklif et hepelesin şaşırsın ben öyle yaptım daha etkili oldu yada hiç uğraşma git babasından iste yazılı olmayan ss kanunları gereği nasıl olsa istemeye gideceksin

gerçi ben 3 dür gidiyorum istemeye hatun tamam diyor ama lanet babası bi türlü vize vermiyor az kaldı kesecem adamı oda kurtulacak bende

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

peki düğün olursa bizler dawetli miyiz :F

düğün pastasından yemek isteriz :B

yakınlarda olursa halay ekibi bile oluşturabiliriz :|

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

hacım zaten ikiniz de bu evliliğe niyetli değil misiniz ? teklif organizasyonuna ne haacet ?

tamam cok yüzeyselim bugun yine :)

Bu niymiş la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    geç karşısına " ben lafa işkence çektirmeyi sevmem, benimle evlenirmisin" de olsun bitsin ya gerisi sırf masraf he derse yüzük alırsın. :D yoksa haybeye alma satmaya kaktınmı ucuza gidio
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    Gençler düğün olursa tabii ki hepiniz davetlisiniz :) Halay ekibi oluşturun ama ben beceremem peşin söyleyeyim. Bu hafta sonu oynanacak maç içinde teklif etmek için elimden geleni yapıyorum bu arada...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

Kapo bunu yazdı:
    -----------------------------
    Gençler düğün olursa tabii ki hepiniz davetlisiniz :) Halay ekibi oluşturun ama ben beceremem peşin söyleyeyim. Bu hafta sonu oynanacak maç içinde teklif etmek için elimden geleni yapıyorum bu arada...
    -----------------------------
    sen bi çağırmada :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 8408 Toplam Mesaj: 59