Eylemin Kirali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

suan washington da eylemin kralini yapiyorlar , 2 milyon motorla resmen washington u fet etmis durumdalar ve abd gazeteleri olayi

ellerinden geldikce yayinlamamaya calisiyorlar ,

ulkemizdede eylemler devam ediyor ama arada daglar kadar fark far 

http://www.washingtontimes.com/news/2013/sep/11/2-million-bikers-roar-dc-honor-911-protest-muslim-/

http://www.huffingtonpost.com/2013/09/11/million-muslim-march_n_3906303.html?utm_hp_ref=politics

Mod: Konunun gidişatı siyasete döndüğünden buraya taşınmıştır. Hakaret içeren küfür vs mesaj sahibi muritler incelenecek. 

yan cizdim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

milyonlarca müslüman motorcu...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

Memleketimde benzin 5.10 tl/lt millet nasıl motorla arabayla eylem yapsın?

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    blood_rhyme bunu yazdı

kardesim at gozlukleriyle bakmaya gerek yok , kimse demiyorki motorla eylem yapin , verilmek istenen mesaj cok acik bi sekilde ortadan 

yakmadan , yikmadan , vurmadan , kirmadan  adam akilli yapilsin .... polisiylede siviliylede 

yan cizdim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

Converse giyen uzaylı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

911 riders çıktı işin içinden herhalde.

o değilde böyle bir şey olsa hepsi kebapçı motoru ile gelir lan :ASD:SAD

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    blood_rhyme bunu yazdı

abi benzin 5 lira oldu metrobüse 1 kere binmek en az 2 lira.Vatandaşı harbi iyi sikiyorlar ha.

Toplu taşıma kullanın toplu taşıma kullanın diye götlerini yırtıyorlar ama toplu taşıma hem kazık hemde hala yetersiz.

Kadıköy-Altunizade arası işe gidip gelen bir adam bile ayda 100 lira civarında toplu taşımaya para veriyor.Bizim millet ses çıkarmadıkça bunlar daha oğullarına çok gemicikler alırlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı
    blood_rhyme bunu yazdı

kardesim at gozlukleriyle bakmaya gerek yok , kimse demiyorki motorla eylem yapin , verilmek istenen mesaj cok acik bi sekilde ortadan 

yakmadan , yikmadan , vurmadan , kirmadan  adam akilli yapilsin .... polisiylede siviliylede 

At gözlüğü demişken seninde çıkarıp at gözlüklerini bir etrafına bakman gerek benzin neden 5,10 tl?? yakıp yıksınlar da demedim ben zaten

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    blood_rhyme bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı
    blood_rhyme bunu yazdı

At gözlüğü demişken seninde çıkarıp at gözlüklerini bir etrafına bakman gerek benzin neden 5,10 tl?? yakıp yıksınlar da demedim ben zaten

:D :D :D

Converse giyen uzaylı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    blood_rhyme bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı
    blood_rhyme bunu yazdı

yazdiginin konuyla bi alakasi varmi once bi ona bak sonra gel at gozluklerini beraber cikartip benzinin 5 tl olusuna sovelim ....

yan cizdim
Toplam Hit: 9959 Toplam Mesaj: 82