folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook'un Hayatın Her Alanında Bulunma İsteği Hk. ( Veri Toplama )

Facebook'un Hayatın Her Alanında Bulunma İsteği Hk. ( Veri Toplama )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

atın ölümü arpadan olumm :D

DevilKingtr tarafından 06/Mar/14 11:12 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

cinsiyet erkek, ilgilendiğim alan sanat/tasarım/bilişim, beğenmelerim de bu yönde olduğu için sağda solumda reklamlarda "molped" - "bakım kremi" gibi bir şey görmedim.

big datanın toplanmasının genelde en büyük nedeni de bu reklamlar için. filtreleyerek en doğru reklamı, en doğru kişiye ulaştırıyor.

onun dışında verilerin toplanması bir yerlere de gönderiliyor mudur? bilemiyorum. 

Google ve Facebook'a teslim edip giriş yapıp geziniyorsak, "anaa gitti bilgilerim" dememiz saçma olur. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

facebook beğen butonu varsa bir sitede ve sizde facebookta sürekli aktifseniz. girdğiniz bütün siteleride logluyor ayrıca.

benim gibi yapn:

firefox + ghostery+adblock plus

abi dedıklerını kurdum nasıl kullanılıyor. ya da bız hıc ellemıyo muyuz nasıl kullanılıyor bu eklentıler :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FahrenHeiT
    FahrenHeiT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizim millet cok seviyor bu face i

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Facebooktan cok google hayatımızın tamamen içinde, hele android kullanıp bilgi paylasmayan var mı, tüm rehberim fotograflarım konum bilgilerim kredi kartlarım.... Ama bunların gizli servislere paylasım için oldugunu zannetmiyorum, hayatın daha da içinde olarak kendilerine daha baglı kalmanı, reklamlarının daha ilgi alanına yönelik olası ve tabiki daha çok para kazanma isteği... Tamamen benim fikrim yanılıyor da olabilirim

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Bir aplikasyonla tümüne erişmenize izin verebiliyor, bu da ilginç..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

hiç silmiyorlarmı yani 1 sebe sonra ihtiyaç duyulmazsa silme gibi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

belki paranoyadır ama normalde bal yemem bi kaç ay önce canım bal çekmişti gittim aldım sonra facede yazışırken arkadaşa tavsiye ettim ederken markasının adını kullandım yazdım yani balparmak diye o cloud havuzundan mıdır nedir arkadaşla yazıştıktan sonra sayfayı yeniledim balparmak sayfası önerilen sayfalar arasında çıktı sen mi üye oldunda bana öneriyon lan dedim,kimden aldını kime satıyon dedim yok abi ben yapmadım dedi :| bu da öyle bir anımdır..

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    alidem
    alidem's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Google zaten yeteri kadar veri topluyor.Facebook toplasa ne yazar.Zaten denemesi çok basit.Bir fotoğraf yükleyin sonra silin fakat silmeden önce linki not alın.Sildikte sonra bakın fotoğraf duruyor.

Hocam güzel detay verdin 

herşeyden dem vuran ali erdem!
Toplam Hit: 3564 Toplam Mesaj: 22