Fakülteler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    axl_
    axl_'s avatar
    Erkek
    birader içinde yazacağın tek yer ktu olsun.ana kampüsü yazarsan 4 sene boyunca gerçekten üniv. okudum dersin.fakültler için aynısını söylymem ama türkiyenin en iyi hocaları burda en azından diğer yazdığın yerlerden daha iyi bi okul.gelirsen gezdiririm:))

parasızlıktan kestiremediğim sakallarım sosoyede moda olmuş..way a.q nasıl dünya bee:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeansHerif
    JeansHerif's avatar
    Erkek
    cukurova da okumuyorum ama gidenler bayagi metediolar gercekten computerwolf un anlattigi kadar da var gordugum kadariylada
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    compü hocam ayın 20sinden sonra denilior kesin bi tarih yok daha :)

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Cukurova türkyenin nacizane üniversitelerinden birisidir.Evden uzaklaşmak ailesinden ayrı okumak isteyen arkadaşlara tavsiyem gelsinler çukurovaya.Ben Orda okumuyorum ama cukurova kampusunun girisinde bulunan ato anadolu lisesinde gecirdim 4 senemi. Öğle aralarında uni nin yemekhanesine gider 1.25 liraya 3 çeşit yemek yerdik.Üni den kente ulaşım olarak heç bi sorununuz olmaz.Bizim lisede Okuyan her 10 öğrenciden 7 si otostop ceker daha kimseyi dağa kaldırdıklarını duymadım.Yok ben otostop cekemem diorsaniz otobusler 250-500-750 bin arasında degisiyor.Computerwolfun dedii giibi kimse kimseye karısmaz siyasi olarak cok fazla olay olmaz.Biz mesela öğle aralarında turkuazın altında göle nazır arkadaşlarla şarap içmeye giderdik erkekli kızlı.Bir allahın kulu bişe demedi.Üniversite kampüsünün içinde kocaman bir hastahane bulunur ki çoğu yerde bu imkani bulamazsın.Her taraf ağaç her taraf orman.Bahar şenliklerinde kimin eli kimin cebinde belli değil.Tek sorun bahar şenliklerinde saat 8 den sonra bira satmamaları.onun da çözümünü bulmuşlar bira torbacıları var Yani arayan belasınıda bulur birasinida diyebilirz.Dediğim gibi orda okumuyorum eğitimi nasıldır bilmiyorum ama üniversitesi muhteşem...Tavsiye ederim...Ben de bu sene sınava girdim ...Tercihte Öncelik olarak istanbul yazdım ama bu çukurovanın kötülüğünden değil.İstanbulun hayalimi susleyen sehir olması ve universite sinavina girdigim 2.sene olan bu sene boyunca hergun istanbula gitme hırsıylla ders calısmam oldu....

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    La vutkubay ben o otostopcu ogrencilere aciyordum la :)...Manyak komedi oluyor ama :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    frosttear kardeş matematikleri çıkarmanı bende tavsiye ederim ömrünü kısaltma ben yandım sen yanma...

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Compu hoca oyle deme otostop bomba bi olay universiteden carsıya maksimum 10 dakka suruyor...Turunculara binsen 30 dakkada gidiorsun...Hem onun macerası actionu fazla oluyor..Biz ne arabalara bindik anlatsam roman olur serefsizim...NEyse konu bolunmesin ..Cukurova iyidir baba..Yaz bak mutlu olmazsan serefsizim..:Arkadasın dedigi gibi matematik bolumu yazıp ne yapacan dersane dersane gezip kadro bulmaya calısacan.Sen muhendis ol muhendis ....

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    istanbul universitesi muhendislik fakultesinden bahsedeyim size az.
    istanbulun en zikik bölgesi olan avcılara kurulmuştur. yaz kış deli rüzgar eser. boy 150 ve 50 kilo isen göle uçma şansın yuksek. sürekli e5 üzerinde çalışma olduğu için en yakın yer olan şirinevlere (araba ile 10dk mesafe) 40dk da gidersin. universitenin avlusu at köpek doludur. soktuğumun veternerleri at eşek ne varsa salıyor kampuse. ama atlar veli efendiden gelme atlar. mühendislik fakültesi solcu doludur. kominist terorist ne arasan var. bunun sebebide teknik bilimler ile aynı binayı paylaşıyo olması. 3 tane kantin var biri muhendislik fakultesinin girişinde 4 senedir ordayım 3 kez yer bulup oturma fırsatım oldu. ikincisi teknik bilimlerin ikinci girişindedir. nispeten sakindir orası. sonuncusu yemekhanededir. sürekli olay çıkar ak yemekhanesinde sürekli birileri bişeyleri protesto ediyor. israil lübnandan ekime kadar çıkmazsa sıçtık olaysız günümüz olmaz. yemekhane eskiden rezil yemekler çıkarıyordu 1250 ye özelleşti şimdi bakalım nasıl çıkar. uniden çıkarsan tek gidebileceğin yer avcılar orda da bi zikim yok. ama istanbul olduğu için gidecek yerin çok tabi taksim beşiktaş tophane kumkapı :) galata. özellikle içilecek mekan coktur. doğru dürüst laboratuar yok diğer bolumler bilg. muh lab ını kullanıyor. uninin en güzel yanı işletme fakultesinin önünden geçerken onları kıskanmaktır. kral gibi yaşıyorlar kızları taş gibidir. işletme fakultesi tonla etkinlik düzenler fakat bu etkinliklere olay çıkarma potansiyeli olan muh. fakultesi öğrencileri alınmaz. özellikle kapıdaki adam "sen muhendissin giremezsin" der. içerden tanıdığın olmazsa paşa paşa geri dönersin. bunun dışında adı varsır istanbul uni. diye diplomanda o yazıyosa adam sanır işe alırlar bazen.

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    kocaeli ünv yeni kampüsü cok güzel..fakat sehire 1 saat uzakta kaliyor..ben kocaeli mezunuyum..salla kocaeliyi..egitim bakimindan yeni yeni dayilanmaya basladi..yani yinede iyi degil..ögrencileeri sevmiyorlar...cünkü zaten cogu zengin halk..ve komünizm cok pis hortlamis burda..
    tavsiyem eskisehir..cukurova...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    ADANAYA GEL SEN MUTLAKA SUPER BI UNİWERSTE COMPU ABİ BAYAGİ ANLATMIS AMA ŞIRDAN KONUSUNU UNUTMUS :D AYRICA ATO SUPER Bİ LİSEDİR BİZ TUBİTAK PROJE YARISMASINA GİTTİK 1 HAFTA UNİ DEKI SABANCI SPOR KOMPLEKSINDEYDIK UNİWERSTEDE DAHA COK LİSELİ WARDI:d KAMPUS SUPER NEKADAR ABAZA İNSAN OLSADA KAMPUS SUPERDİR OGRENCİLERİN COGU DERSE GİRMEK YERİNE CİMLERİN USTUNE YATARAK KIZLARLA GUNEŞLENMEYİ SECER AYRICA AMFİSİNDE HER AY KONSER OLUR İLGİNİ CEKERMİ BİLMEM :D TURKUAZ KAFEDE TAM PİYASA MEKANIDIR

çocuktum,büyüdüm
Toplam Hit: 4031 Toplam Mesaj: 40