folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Falcı Dedemin Adını Nasıl Bildi

Falcı Dedemin Adını Nasıl Bildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

"Bu konuyla alakalı kendi düşüncemi söylüyorum işin teknik v.s kısmını bilmiyorum... Yaşadığımız hayatı sadece fiziki bedenden ibaret sananlar büyük bir yanılgı içerisinde. Fiziki canlıların dışında akıllı, şuurlu, iradeli varlıklar ile iç içe yaşıyoruz..."

Celiski kompostosu yapmissin deepinside

Teknik kısım 'dan kastım, arkadaşın anlattığı falcının internet ortamında dede 'sinin adını bularak söylemiş olma ihtimaliydi ve bilmediğimi ifade ettim. Evet yaşadığımız hayat derken, materyalist düşüncede sabit kalan insanlardan bahsettim. Fiziksel canlılar derken böyle kaba saba insanlar, hayvanlar v.s bunların dışında farklı yaşamların olduğunu ifade ettim. ayrıca bu varlıkların bazıları insanların bedenine nufüz edebilir ve hatta damarlarında gezebilir, beynindeki düşünceleri okuyabilir, sana endişe verebilir, yada başka bir duygu verebilir bu her insan için geçerli değildir. Bu biraz önce bahsettiğim etkileşimin gerçekleşebilmesi için kişinin bedensel frekansını düşürmesi (kötülük, negatif davranışlar) gerekir ve düştüğünde çeşitli negatif varlıkların frekans alanına girer ve onun enerjisini tıpkı bir radyo alıcısı gibi üzerine çeker. Şimdi buraya kadar anlattıklarımda ve önceki post 'umda her hangi bir çelişki göremiyorum kardeşim sen hala çelişki olduğuna inanıyorsan bana göre de bu senin dar ve kısıtlı bakış açın ile alakalı. 

son olarak eklemek istediğim şey, yaşamadığım ve deneyimlemediğim hiç bir şeyi burada kimseye biliyormuş gibi anlatmam emin ol.

DeepInside tarafından 10/Şub/21 07:48 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

İsim söylemezler  harf söylerler 

Siz inanmasanız da ( bende inanmıyorum )  yıldız name  bakmayı bilen 

İnsanın bio enerjisini ( nazar . Kem göz . Korku kaynaklı kötü enerj) değiştirme yi bilen 

Ufak tefek dini ritüeller bilen 

İnsanlar var aga  .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3HLIK3
    T3HLIK3's avatar
    Erkek

Yaninda 3 harfli taşıyordur onlarda insan gibi data toplar ve ona göre hareket ede ve en iyisi yalancıdir fala bakan da baktıranda hasta eder çünki yalan mekanizmasını açar bir tas su bu suyun için de olmayacak şeyleri gösterir adama karısını öldürtur sonra falcıyla adamı bir birine sokar şimdi bagzı arkadaşlar demiş ki bunlar bitcoin doların altınin yerlerini niye söylemiyorlar arkadaş bu düzenin sahibi ALLAH  beli oranda bunlara izin veriliyor örnek imam RABBANi ks hz den göz perdeleri kaldırıldığını ve gördükleri içerisinde cinlerin insandan daha fazla oldukları ve her biri veye beli başlı olanlar insanlara saldirmak musalat olmak isterken başlarında bir melek tokmak ile başlarına vurduğunu söyliyor şimdi bagzı inançsız arkadaşlar laf konuşa bilir örneğin astral seyhat edenlee veyebu işle uğraşmiş olanlar da bilir ki bu düzenin herangi bir şeyine elersen hemen müdahele olur bu aşamlarda ki inançsiz ama yoga ile astral seyhat ettiklerinde bu gibi şeylerin var olduğunu bidikleri halde inkar ederler bagzıları yola gelir .

T3HLIK3 tarafından 10/Şub/21 08:36 tarihinde düzenlenmiştir

mis kokan para
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben inanmıyorum onların hiç birisine. Burdan inançsız olduğum çıkarılmasın. Ama reiki astral seyahat hepsine girdim çıktım. Bu falcıların alayı fasa fiso inanmayın böyle şeylere. Adamların kendine hayrı yok. Yok baş harfi şu yok 3 tane yol var felan tabi yerse. Teknoloji diğer varlıkları görüntülemeyi başarana dek inanmamaya devam edecem. Onlar farklı bir dalga boyutunda ise ilerde görüntüleme başarılacaktır. Aksi takdirde sıkıya geldiği zaman gizemli gizemli bak sen bunları düşünme kafayı yersin laflarına inanmam. Her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğuna inanırım. Eğer açıklaması yok ise insanoğlu daha onu bulamamış demektir.

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Dede ismi kolay, hadi şimdiki nesilin adını bilsin bakalım :D 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

yorumların %90'nını üşenmeden okudum. Zaten bu kadar yorum yetiyor bence. Bazı arkadaşlar direkt bilgiyi vermiş ekstra birşey araştırmaya da gerek yok. 

Ayrıca inananlar içinde şu ayeti hatırlatmakta fayda var;

Maide süresinin 90. ayeti
    " Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz. "

Ayrıca Hadis olarakta;

Kendilerine "arrâf" yahut "kâhin" denilen falcıları ve bu falcılara gidip fal açtıran, onlara inanan veya destekleyenleri Peygamber (s.a.s.) ağır bir dille kınamış hatta kâfirlikle nitelemiştir.

"Her kim bir arrafa gidip de ona bir şey sorarsa, kırk gecelik namazı kabul olmaz." (Müslim, Selâm, 125)

buyurmuştur. Ebû Dâvûd'da geçen bir hadis ise şöyledir:

"Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur." (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904).

Bu konuyu Peygamberimiz (a.s.m.) bir tek cümleyle ifade etmiş:

“Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123)

Yani geleceği okuduklarını iddia edenlerin sözleri boş, bir değeri ve bir anlamı yoktur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bu bilgileri bana versen ben de bilirim dedenin adını amk :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EnableTurk bunu yazdı

Dede ismi kolay, hadi şimdiki nesilin adını bilsin bakalım :D 

mernis datasında olmayanları bilsin yiyosa :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    end bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

"Bu konuyla alakalı kendi düşüncemi söylüyorum işin teknik v.s kısmını bilmiyorum... Yaşadığımız hayatı sadece fiziki bedenden ibaret sananlar büyük bir yanılgı içerisinde. Fiziki canlıların dışında akıllı, şuurlu, iradeli varlıklar ile iç içe yaşıyoruz..."

Celiski kompostosu yapmissin deepinside

Teknik kısım 'dan kastım, arkadaşın anlattığı falcının internet ortamında dede 'sinin adını bularak söylemiş olma ihtimaliydi ve bilmediğimi ifade ettim. Evet yaşadığımız hayat derken, materyalist düşüncede sabit kalan insanlardan bahsettim. Fiziksel canlılar derken böyle kaba saba insanlar, hayvanlar v.s bunların dışında farklı yaşamların olduğunu ifade ettim. ayrıca bu varlıkların bazıları insanların bedenine nufüz edebilir ve hatta damarlarında gezebilir, beynindeki düşünceleri okuyabilir, sana endişe verebilir, yada başka bir duygu verebilir bu her insan için geçerli değildir. Bu biraz önce bahsettiğim etkileşimin gerçekleşebilmesi için kişinin bedensel frekansını düşürmesi (kötülük, negatif davranışlar) gerekir ve düştüğünde çeşitli negatif varlıkların frekans alanına girer ve onun enerjisini tıpkı bir radyo alıcısı gibi üzerine çeker. Şimdi buraya kadar anlattıklarımda ve önceki post 'umda her hangi bir çelişki göremiyorum kardeşim sen hala çelişki olduğuna inanıyorsan bana göre de bu senin dar ve kısıtlı bakış açın ile alakalı. 

son olarak eklemek istediğim şey, yaşamadığım ve deneyimlemediğim hiç bir şeyi burada kimseye biliyormuş gibi anlatmam emin ol.

Uslupsal bir sorun var. Kendi dusuncenden bahsedecegini soylerken Metafiziki varliklarin gercek oldugunu otekilerin yanilgi icerisinde oldugunu kesin bir sekilde beyan etmissin.

Neyse, seni bu sekilde dusundurecek hadiseler deneyimledigini soylemissin, herhangi bir psikiyatrik taniya sahip misin peki? Bipolar vs.?

Ornegin bipolar bozuklukta atak donemlerinde kendini Tanri da zannedebilmen mumkun o donemde. Sizofreni'den tek farki normal donemlerinde hastanin durumun bilincinde olmasi. 

Bu "akilli" varliklar diger bilince sahip canlilara da musallat olabiliyor mu mesela? Ornegin kargalari da bir baska canliya saldirtabiliyorlar mi?

Fiziki varliklar ornekleminde insanlar ve hayvanlari ayri tutmussun fakat biyolojik acidan degerlendirildiginde bizler de hayvaniz, sadece penceler ya da gozlerimizle degil, aklimizla tutunabilmisiz ekosistemde. Evrilme surecimiz de bu yonde ilerlemis. Bu acidan degerlendirildiginde bilinc o kadar da matah bir sey degil, sadece bir hayatta kalma prensibi olarak yorumlanabilir. Beyne sahip olmadan neslini devam ettirebilen tur(ler?) oldugunu da biliyoruz zira.

Bu "varliklar" hakkinda biraz daha detay verebilirsen daha saglikli ilerleyebiliriz deepinside.

Elbette beni dar ve kisitli bakis acisina sahip biri olarak gormeye devam edebilir ve kale almayadabilirsin. Iyi forumlar.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Mernis.tar.gz amına koyayım. Bende bilirim bu bilgilerle.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 7286 Toplam Mesaj: 55
tagtug