folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder FİFA Mı PES Mi ?

FİFA Mı PES Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alapolina
    alapolina's avatar
    Erkek

Benim için herzaman FİFA ama sizinde görüşlerinizi almak istiyorum , nedenini de yazarsanız aydınlanmış olurum ...

yazacam dedim dedim bana inanmdaınız bak ne oldu şimdi.d
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ohoo bu tür konularda orta yol bulunmaz hocam herkesin görüşü kendine özgüdür

ama şöyle bişi var son 2-3 senedir fifa-pes arasında geçişler oluyor fifa pes'e benzemeye başlıyor pes fifa'ya benzemeye başlıyor

ama her ne olursa olsun fifa akar :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PES

Acaip derecede agresifim !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alapolina
    alapolina's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

ama şöyle bişi var son 2-3 senedir fifa-pes arasında geçişler oluyor fifa pes'e benzemeye başlıyor pes fifa'ya benzemeye başlıyor

Hocam FİFA konusunda hemfikiriz ancak fifa pes'e - pes fifa ' ya benzemeye başlıyor konusunda katılmıyorum , tersine ikiside kendine özgü yenilikler yaparak uzaklaşıyor 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alapolina
    alapolina's avatar
    Erkek
    alapolina bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Hocam FİFA konusunda hemfikiriz ancak fifa pes'e - pes fifa ' ya benzemeye başlıyor konusunda katılmıyorum , tersine ikiside kendine özgü yenilikler yaparak uzaklaşıyor 

Hocam PES ama neden PES bide bunu yazsanız

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

fifa daha kaliteli ve daha gerçekci

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

Impact engineden dolayı FIFA, artık PES'teki gibi adamların kolları bacakları birbirinin içinden geçmiyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alapolina
    alapolina's avatar
    Erkek
    ivy bunu yazdı

Impact engineden dolayı FIFA, artık PES'teki gibi adamların kolları bacakları birbirinin içinden geçmiyor

Çok doğru söylemişsin hocam FİFA 12 de impact engine den kaynaklanan bazen sorunlar olabiliyor ama FİFA 13 te daha da geliştirilecek ve hatalar düzeltilcekmiş . 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

fifa

görüntüsü pes gibi piksel piksel degğil daha güzel. takımların adı düzgün. takımlar ligler vs. cok. kontrol etmesi kolay

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gannicus
    Gannicus's avatar
    Erkek

peste insanı deli eden birsürü bug var ilk defa fifa 12 oynadım oynanış çok iyi ama karşı karşıya falan kaleciler gol yemiyor resmen tactical def. kapattım yinede top kapmak aşırı zor oyuncular saçma sapan taklalar atıyor bana bi garip geldi belki alışık olmadığımdandır

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Tamamen alışkanlıkla ilgili birşey yıllarca pes oynayan bi adama gidip sorarsan bu soruyu elbette pes diycektir veya fifa....

Ancak şöyle bir durum varki gerçek oyun tutkunları bunu farkedebilir Fifa (eski sürümleri demiyorum) artık grafik ve oynanış açısından Pes'e göre bayağı iyi.Her ikisinide oynamış biri olarak söylüyorum bunu.Ha biri geride kalırmı diye birşey yok pesde motoru güncelliyor fifada hangisinin daha iyi olacağını zaman gösterecek.

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
Toplam Hit: 6713 Toplam Mesaj: 69