folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Filistin Diye Yanıp Tutuşanlar

Filistin Diye Yanıp Tutuşanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Actuel&id=A14030C7&date=14Mart2009

Doğu Türkistan'daki Çin zulmü  
    Doğu Türkistan'ın efsanevi lideri merhum İsa Yusuf Alptekin'in oğlu Ilgar Alptekin, Doğu Türkistan'da hamile kadınların zorla kürtaj yaptırıldığı, 100 binlerce insanın kısırlaştırıldığını, ayrıca Kur'an-ı Kerim öğretilmesi ve ibadetlerin yapılmasının yasaklandığını, camilerin ibadete kapatılarak 'domuz ahırı' olarak kullanıldığını söyledi.

haberde de görüldügü gibi türk zulmü yapılıyor savaş naraları atanlar müslümanlığı koruyanlar gördügünüz gibi hiçbir yayın organında çıkmadı gördügünüz gibi asimile olmuşuz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

malesef çok uzun yılladır doğu türkistandaki soydaşlarımıza çin hükümeti ağır zulümler yapıyor, buna bir çare bulmamız boynumuzun borcudur diye düşünüyorum.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    filistin olayı bundan daha popüler, sencede öyle değil mi.Hadi bunu boşver kendi toprakları içinde şehit olan vatan evlatları için bile üzülmediler filistinde ölenler kadar

osckar schindler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Lanet olasıca çin komunizmi :@
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Milk-i_Beka bunu yazdı:
    -----------------------------
    filistin olayı bundan daha popüler, sencede öyle değil mi.Hadi bunu boşver kendi toprakları içinde şehit olan vatan evlatları için bile üzülmediler filistinde ölenler kadar
    +10

Tahribat Vazgeçilmez Aşkımdır..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    filistinde ölen 600-700 araplar için birsürü gösteri düzenleyenler, bu olay karşısında ne yazıkki hiç bir tepki vermez. illa öldürülen arap olması gerekiyor heralde.. bi yandan ırakta 1.5 milyon sivil öldürüldü bi yandan filistinde 700 sivil. filistin için düzenlenen gösterilerin çeyreği kadar bile gösteri düzenlenmedi. bu olaydada gerekli tepki gösterileceğini sanmam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    ne anlamı varki türkistan ın bizim için...Tabiki filistin bizim için daha önemli....yanıbaşımıza olan bir olay....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:
    ne anlamı varki türkistan ın bizim için...Tabiki filistin bizim için daha önemli....yanıbaşımıza olan bir olay....

Bir tarafta akraban diğer taraf ise sokaktan geçen tanımadığın bir adam.İkiside yardıma muhtaç...Hangisini daha önplanda tutarsın? Seni bilmem ama ben akrabamı; dil,din,ırk bağı olan kardeşimi desteklerim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:

Avatarda Atatürk ve Söyledigi Kelimeler Tam Bir Tezatlık Hocam Omurilik Soğanın Sağa Kaymış Biraz

De Get Yalan Dünya...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:

Bir tarafta akraban diğer taraf ise sokaktan geçen tanımadığın bir adam.İkiside yardıma muhtaç...Hangisini daha önplanda tutarsın? Seni bilmem ama ben akrabamı; dil,din,ırk bağı olan kardeşimi desteklerim.

...................................

ikiside yardıma muhtaç evt ama hangisine yardım edersem ben daha karlı çıkarım???? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

türk milleti araplaşmaya devam ettiği sürece bu durumlar kaçınılmaz. milli bilinç yok arap bilinci yerleştiriliyor artık milletimize sessiz kalmaları çok doğal hatta öğrenipte sevinenler olduğunu görsem şaşırmam..

@omerali

ikise muhtac hangisine yardım edersem daha karlı cıkarım demişsin.diyelim ki yabancı adama yardım ettik. ya oda  arap milleti gibi zor zamanında seni ingilizlere satarsa ne olucak yaptığın yardım çokmu işine yarıyacak?? bırakın artık bu işleri kendi akrabanıza sahip çıkmıyorsunuz gidip sizin sırtınıza hançeri saplayanlara sahip çıkıyorsunuz sonrada daha işimize bu yarar diyosunuz.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
Toplam Hit: 4060 Toplam Mesaj: 38