folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Filistin Diye Yanıp Tutuşanlar

Filistin Diye Yanıp Tutuşanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek

Doğu Türkistan içimizde kanayan yaradır

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek

güç mü ? kurtuluş savaşı zamanında çok mu güçlüydükki 7 düveli anadoludan attık ? yada koreye askeri güç yollarken ? yada kıbrıs barış harekatını yaparken ? hayır yeter ki başta bunu uygulayabilecek adam olsun cesaret olsun. 

buradaki asıl mesele atalarımızı zamanında sırtından hançerleyen araplara bu kadar kol kanat gererken bizim kendi soyumuzdan olan türk müslüman kardeşlerimize yardım etmememizdir. kaç defa sokaklarda gösteri düzenlendi lanetlendi israil. neden bu çin içinde olmasın ? en basit örneği çin mallarını boykot etmemiz olabilir. yada sahte kabadayı davos fatihi o kadar samimi ise gitsin bunada bi çare bulsun. sonuçta o da müslüman bu da müslüman + bunlar bizim soyumuzdan olan türk.

...............................

seninle aynı fikirdeyim ...haklısında...ben sadece filistin e yardımı da mantıklı goruyorum.... 

goruşlerin için teşekkür ederim...iyi geceler....

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

tibete özgürlük a.q.

d 

d 

Ayrıca çok şekersin :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Aşşağılık adi köpekler, hiç bir canlıya yapılmaz bunların yaptıkları.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

malesef doğu türkistanda çok uzun yıllardır bu zulümler hep var ama haberlerde hiç yer bulmuyor kimse bunları bilmiyor orada bir sürü türk kardeşimiz zulme uğruyor dünya seyrediyor diyemeyeceğim daha kimse ne olduğunu bile bilmiyor.Burada görev öncelikli olarak medyaya düşüyor ama sadece 1 ülke değil bir çok ülke eğer çin e baskı uygularsa belki ordaki kardeşlerimizin sesi duyulur.

ama bu konuyu açan arkadaşın başlığı biraz ayıp olmuş o arkadaşa sesleniyorum.

olayı provokatif hale getirme seni bilmem ama biz türküz biz müslümanız bizim ceddimiz 700 sene dünyaya adalet ile hükmetti ne filistini bi tarafa atarız ne türkistanı hepsine de üzülürüz hepsine de görevimiz ne ise yaparız ayrıca bizim insanımız diğer milletlere de benzemez ingiliz fransız gider afrikadaki insanlara zulmeder yine bizim yüreğimiz sızlar.Bir yardım toplanmaya kalksa en büyük yardım her zaman Türkiyeden gider.

Onun için gelip burda provokatif hareket yapma kaldı ki filistinin geçen aylardaki durumuyla doğu türkistanın durumu çok çok farklı orda çok şiddetli bir kıyım vardı toplar füzeler tüfekler taş taş üstünde kalmadı ne yani senin gibiler gibi düşünüp oturup susmalımıydık ? tepkimizi ortaya koymamalımıydık pis arap diyip onları bir kenara mı atmalıydık ? bu hiç bir türk e bir müslümana yakışır mı bence yakışmaz ama sen kendine yakıştırıyorsan vicdanını bir kere daha gözden geçir derim.

işte öyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:
    -----------------------------

omerali bunu yazdı:
    ne anlamı varki türkistan ın bizim için...Tabiki filistin bizim için daha önemli....yanıbaşımıza olan bir olay....

Bir tarafta akraban diğer taraf ise sokaktan geçen tanımadığın bir adam.İkiside yardıma muhtaç...Hangisini daha önplanda tutarsın? Seni bilmem ama ben akrabamı; dil,din,ırk bağı olan kardeşimi desteklerim.

...................................

ikiside yardıma muhtaç evt ama hangisine yardım edersem ben daha karlı çıkarım???? 

Hocam Allah aşkına Filistinden bu zamana kadar ne kar gördün ?  Bir sürü zengin arap şeyhi varken bize mi kaldı yardım etmek?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:

omerali bunu yazdı:
    ne anlamı varki türkistan ın bizim için...Tabiki filistin bizim için daha önemli....yanıbaşımıza olan bir olay....

Bir tarafta akraban diğer taraf ise sokaktan geçen tanımadığın bir adam.İkiside yardıma muhtaç...Hangisini daha önplanda tutarsın? Seni bilmem ama ben akrabamı; dil,din,ırk bağı olan kardeşimi desteklerim.

...................................

ikiside yardıma muhtaç evt ama hangisine yardım edersem ben daha karlı çıkarım???? 

hocam bize bir iyilik yap ve sus...en karlı böyle çıkarsın...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek
    Zamanında arap arkadan vurmus yaranmış işte.

Bilgi güctür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Atillla bunu yazdı:
    Zamanında arap arkadan vurmus yaranmış işte.

Gerçekten geçmişte yaptıkları aklıma geldikçe bende sinirleniyorum.Yani zamanında sokaklarında Türk bayrakları yakan araplar tayyip one munite dediği zaman sokaklara Türk bayrağı asıyolar.Müslümanız deyip din kardeşliği deyip yanında olması gerekeni arkasından vuruyorlar.Çok dönekler.Gerçekten çok kıl kapıyorum hatta arapların yemek yiyişi falanda iğrenç gelir bana oda ayrı mesele.Ama benim acıdığım üzüldüğüm ordaki çocuklar.Doğu Türkistanın durumu ise gerçekten içler acısı.Şimdi birisi demiş yeterince derdimiz var  birde onlara yardım edemeyiz demiş.Türkiye istedikten sonra yapar hocam.Türk-çeçen ilişkilerini araştırın ve Türkiyenin irandaki laik örgütlenmeleri nasıl desteklediğini görün ( zamanında tabi şimdi bilmiyorum ne oldu).

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

nuggets54 bunu yazdı:
    Lanet olasıca çin komunizmi :@

evet lanet olasica komunizm  :)

Toplam Hit: 4059 Toplam Mesaj: 38