Filtre Kahve Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Kolombia , kenya , sumatra , perle noire olabilir. Istersen aroma alabilirsin ilave olarak tad verir vanilya , fındık gibi sevdiğin aromalar hangisiyse artık.

Bardağın içerisine önceden sıcak su koyup 2 dakika bekletirsen bardağın soğumaz hemencik. Sert olursa biraz süt ilave edebilirsin yumşatır zaten zamanla alışırsın sert içimlerinede.

French Press'i biraz kaliteli almanı öneririm çok dandik oluyor genelde bir çoğu kendi kesene uygun kaliteli bir tanesi işini görecektir. 

The End
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

french preste yaptıgım zaman soguk oluyor, ısıtmama rağmen presi onu nasıl çözeriz ? 

suyu dökdükden sonra üzerine kapağını kapatmıyorsan soğuk olur. Bide eğer metal değilse soğuyabilir hacı.

harbiden ondan mış. ufacık bir detay ın başımıza getirdiği olaya bak amk :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Su an verande ile kenyayi aldim listeye. 3.bi secenek olsun diyorum onu gidip orada secmeyi planliyorum artik deneye deneye bakalim hem ogrenirim hem damak tadimi bulurum diye dusunuyorum.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chardonnay
    Chardonnay's avatar
    Dişi
    Kreyzi bunu yazdı

Su an verande ile kenyayi aldim listeye. 3.bi secenek olsun diyorum onu gidip orada secmeyi planliyorum artik deneye deneye bakalim hem ogrenirim hem damak tadimi bulurum diye dusunuyorum.

Hocam, kahvenin yağını ekstra azaltmak istersen de, french pressinin kendi filtresi arasına yağlı kağıda benzer ekstra filtre kağıt yerlestirebilirsin. Kahve önerisi olarak pek bir şey diyemem çünkü damak tadı meselesi. Kaliteli ve taze istersen de belirttiğin kahve dükkanlarından yenisini çekip paketleyin diye rica edersen bu şekilde ulasabilirsin . Elemanların arkasında bir dünya çekirdek var çünkü. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/starbucks-sumatra-250-gr-filtre-kahve-cekilmemis-p-HBV000002Y8HK?magaza=yilmankahvecisi&wt_gl=cpc.nelk.6818.diger-pla&gclid=CjwKCAjwwJrbBRAoEiwAGA1B_WFkJ3YkIGp1PRR80tj01D62u_dJfxZaRxWmmypJQf4FN3m3orlo4BoCkwUQAvD_BwE 

ben bunu içiyrum hocam benim baya hoşuma gidiyor helede paketteki kokusu muazzam. ama bu kahve olayında bence içe içe deneye deneye doğrusuna ulaşabilirsin sonuçta herkesin damak tadı farklı :) 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/starbucks-sumatra-250-gr-filtre-kahve-cekilmemis-p-HBV000002Y8HK?magaza=yilmankahvecisi&wt_gl=cpc.nelk.6818.diger-pla&gclid=CjwKCAjwwJrbBRAoEiwAGA1B_WFkJ3YkIGp1PRR80tj01D62u_dJfxZaRxWmmypJQf4FN3m3orlo4BoCkwUQAvD_BwE 

ben bunu içiyrum hocam benim baya hoşuma gidiyor helede paketteki kokusu muazzam. ama bu kahve olayında bence içe içe deneye deneye doğrusuna ulaşabilirsin sonuçta herkesin damak tadı farklı :) 

Bu arada kahvenin starbucks da çekilmişi 30 tl bilmeyenler için yazayım dedim. Ayrıca 1 bardak da içebiliyorsunuz kendi kahvenizden.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

Bu arada kahvenin starbucks da çekilmişi 30 tl bilmeyenler için yazayım dedim. Ayrıca 1 bardak da içebiliyorsunuz kendi kahvenizden.

doğrudur ben ablama kitlemiştim :D fiyatı konusunda bilgim yok :D 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam starbucks verona kahvesi ile başla yumuşak gelirse sumatra kahvesini dene. Ben uzun süredir sumatra içiyorum. Tadımı ve asidiği muhteşem ama sana sert gelebilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Tchibo Guatemala grande aldım 2 ay önce  Burda bi mürid konu açmıştı orda gördüm çok hoşuma gitti. İçimi yumuşaktan biraz sert ama yormuyor. Kahve içtiğini anlıyor insan  Şeker koymuyorum 2 sürtmelik bitter çikolata rendeliyorum ohh miss. Tavsiyemdir. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

https://www.kahveciniz.com/

kahve adına ne ararsanız bulabilirsiniz.. tanıdık..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 3195 Toplam Mesaj: 24
filtre kahve önerisi french press kahve filtre kahve