Filtre Kahve Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

thcibo dan alıyorum ben çekirdek alıp kendi öğütücümde öğtüyorum yoğun aroma alsan iyi olur fitre kahve veya press ler için

onu boşverelimde saf kahvenin kalorisi 0 veya bazı kaynaklara göre 1 geçer nescafeye göre katve kat iyidir 

kahve yağ yakltırır  / yeşil çay termojenik etki yaratır ısı artırır

dostum sabah akşam kahve içsende akçama kadar bardak l karnitin iç spor yapmazsan zor dostum

günlük en az 1 saatini spora ayırmanı tavsite ederim 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

french pressden ziyade, v60 diye tabir edilen demleme yontemini kullanabilirsin kahven daha guzel olacakdir emin olabilirsin. 

en uygun alternatifi metro marketlerde icinde 4 cesit kahve ile birlikte demleme ekipmani alabilrsin, markasini tam animsiyamadim ama kahve formlarinda bulabulirsin. sanirim 60 tl civari fiyati vardi.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

french pressden ziyade, v60 diye tabir edilen demleme yontemini kullanabilirsin kahven daha guzel olacakdir emin olabilirsin. 

en uygun alternatifi metro marketlerde icinde 4 cesit kahve ile birlikte demleme ekipmani alabilrsin, markasini tam animsiyamadim ama kahve formlarinda bulabulirsin. sanirim 60 tl civari fiyati vardi.

Geçen nette gördüm, o demleme şeysine 1 dilim portakal koyup suyu portakalın üstünden akıtıyordu.Aklıma girdi ya yaparım ben onu  😀 😀 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 3196 Toplam Mesaj: 24
filtre kahve önerisi french press kahve filtre kahve