folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fındık Fiyatları

Fındık Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

o değilde fiskobirliğin fındık evmesi var

fındık + şeker + vanilya başka hiç birşey yok içinde

harika :)

sen fiskonun çiftçi ezmesinin tadına bakmamışsın anlaşılan :D

mk koca birliğin sittin sene iflah olmaz artık

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

dün gözümün önünde adam düzce akçakoca da bi ton var kaça dedi 12.50 den alırım dedi.

Ben de 7 kg aldım kendime geziyordum oralarda 15 TL den de bana verdi.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar bu günkü fiyatları alalım

ticaret borslarıda çiftçiye karşı yan çiziyor çiftçiyi çiftçiden başkası kollamaz

bu arada 15 lira olmadan pazara fındık indirmeyin kurbandn önce 15 lirayı görebilir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

0262 551 35 79 Kocaeli/Kandıra Günpaş fındık

arayıp sorabilirsin hocam fiyatları.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

şu an orduda 13.25 tl

imzayı bıraktım basıyorum artık
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

az önce benim ihtiyarı fiskodan aramışlar artık ne için çağırıyorlarsa

2006 dan alacak var 08-09 da fisko tmo adına alım yaptı orada battı

fisko sağı solu sattı borcu ödeyemediği gibi işçide çıkrttı küçüldükçe küçüldü

cuma günü fiskoda çalışanlardan biri fındık istiyor benim hacıdan hacı olmaz diyor sileriz kaydını diye tehdit ediyor bende dedim birdaha öyle söylerlerse silmeyenin mk de

bu sene fındık fiyatları dahi açıklanmıyor sitesinde

fiyat gönderenlere teşekkür ediyorum

arkadaşın birisi telno vermiş ben pek itibar etmiyorum tüccarlara sebebine gelince geçen sene tanıdık bir tüccara verdik emanete 7 lirayı bulunca arayıp fiyat kesecekti 7 oluyor düşüyor 2 gün sonra uğradığımızda o fiyat geçti diyor

anlıyacağınız piyasa kurt çakal üretici kuzu olmuş durumda

satılan fındığın kaçtan gittiğini bilirsek daha sağlam fiyat takibi yapmış oluruz satan olur eşi dostu satmış olur bunların fiyt takibini yapıyorum

bu sene hakkınızı yedirmeyin 20 olsa keşke ama 20 göstereceklerinide sanmıyorum 15 lirayı yakalayan fındığını satsın

bir uyarıda tartı için yapayım tüccar tartı oynatır kilodan kaybedersiniz çok dikkatli olunuz

ekleme: geçen sene sonu fiskodan alacağa karşılık bir miktar fındık yağı aldım 5 litrelik 40 teneke fındık yağı var elimde son kullanma tarihi 4-2015

düzce civrı toptancılık yapan varsa pm atsın zira bu yemekle bitmez

endenius tarafından 23/Eyl/14 12:16 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

fiskonun derdi belli oldu,  fındık istiyor

1 ton fındık ver eski alacağınla braber fındık parasını peşin al demişler

bu senenin fındığına verdikleri rakam 14,5 tl   fiyat piyasanın üzerinde ama biraz randuman biraz kantar birzda bankada parayı alırken vergi kesinti çıkardılrmı şok olmamak içten bile değil.  mevzu güven mevzusu güvenlerini kaybettiler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Bu gun abimi aradim akcakoca da 13.300 den tuccarlar istiyormus. Tuccar eskiden beklerdi findik gelsin diye simdi findigi olanlari ariyormus iste bu fiyattan alayim diye. Gucu olan tuccar 15 filan teklif ediyormus kimisine. Bu sene cok tuccar batar. Simdiden bir suru batti. Milletin emanet findigini zamaninda 7-8 liradan satmis simdi 12-13 liradan hesap odemek zorunda kalmis odeyememis falan filan.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Bu gun abimi aradim akcakoca da 13.300 den tuccarlar istiyormus. Tuccar eskiden beklerdi findik gelsin diye simdi findigi olanlari ariyormus iste bu fiyattan alayim diye. Gucu olan tuccar 15 filan teklif ediyormus kimisine. Bu sene cok tuccar batar. Simdiden bir suru batti. Milletin emanet findigini zamaninda 7-8 liradan satmis simdi 12-13 liradan hesap odemek zorunda kalmis odeyememis falan filan.

hacı batması bizi ilgilendirmez kimsenin batmasınıda istemeyiz

ama aması milletin kıçını yırtıp bağda bahçede kendini hırpalayıp bunların oturduklrı yerden karına kar katm düşünceleri

mecbur alacaklar bu sezonki fındığı , geçen sene 10-11 ci ayda dalda püskülken vadeli olarak borsalarda sattılar bükke bükke alacaklar fındığı mecburlr yeterki üretici akıllı olsun bu sene ezdirmesin kendini

şimdi diyorumki beter olsunlar

endenius tarafından 23/Eyl/14 23:56 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    endenius bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

hacı batması bizi ilgilendirmez kimsenin batmasınıda istemeyiz

ama aması milletin kıçını yırtıp bağda bahçede kendini hırpalayıp bunların oturduklrı yerden karına kar katm düşünceleri

mecbur alacaklar bu sezonki fındığı , geçen sene 10-11 ci ayda dalda püskülken vadeli olarak borsalarda sattılar bükke bükke alacaklar fındığı mecburlr yeterki üretici akıllı olsun bu sene ezdirmesin kendini

şimdi diyorumki beter olsunlar

Katiliyorum sana beter olsunlar findik bol oldumu haalarindan gecilmiyor ipnelerin.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 7144 Toplam Mesaj: 97