Fiyat Rekabet Botu (Trendyol)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

ilk 5 e ggiremedim anlaşılan 

yalnizturk tarafından 24/Kas/20 02:48 tarihinde düzenlenmiştir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Trendyolda satici oldukdan sonra istedigimiz zaman birakabiliyormuyuz ? Herhangi bir cezasi varmi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

Trendyolda satici oldukdan sonra istedigimiz zaman birakabiliyormuyuz ? Herhangi bir cezasi varmi?

aman dikkat et abi, bir kere girince sisteme bir daha çıkamıyorsun, kesintisiz satış yaptırıyorlar. 

o kadar satışlar yapıyorum yorgun yatıyorum, gecenin köründe olmadık saatte kaldırıp yine satış yaptırtabiliyorlar. 

emeklilik yaşını da 73e çekmişler, o yaşa kadar kaçımız hayatta olacak belli değil. 

ben girdim çok pişmanım, bırakmaya kalkan cezasını hayatıyla ödüyor. elini veren kolunu kaptırıyor. satış kölesi yapıyorlar adamı resmen, yine de sen bilirsin.

not: bırakırsın, cezası yok. yüksek ciroların varsa, kategori yöneticileri arayıp neden ilanlarınızı çektiniz size özel kampanya yapalım iskonto yapalım aramıza geri dönün diyebilir. ağa da paşa da sensin, vur kırbacı.. 

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

@DevilKingtr

@Mylitta

@EricNorthman

@myblackworldweb

@Shephard

Ürün entegrasyon api bilgilerinizi pm ile atarsanız hesabınızı oluşturayım.

@yalnizturk malesef hocam yukardaki hocalarımız hediyeleri aldılar.

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

hocam iki sorum var:

fiyat güncelleme periyodu nedir?

rakip de bot kullanıyorsa ve anlık fiyatını anlık güncelliyorsa onunla nasıl rekabet edicez? Böyle bir duruma bu bot işe yarar mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Bende alabilirim test

Yarın %30 kampanyası başlayıp bitsin, sonra güzelce denerim

Trendyolu görünce gözlerin fal taşı gibi açıldı tabi hemen görmüşsün konuyu :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

Bende alabilirim test

Hahah :) Biraz öyle komutanım, gerçi pazardan çekilicem ilerleyen zamanlarda gene de uğraşıyorum :)

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

Bende alabilirim test

Hahah :) Biraz öyle komutanım, gerçi pazardan çekilicem ilerleyen zamanlarda gene de uğraşıyorum :)

Güzel botlarla geliyorum bence henüz çekilme derim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hayirli olsun. Eger facebook kullaniyorsan 1-2 grup var takip ettigim eticaret ile ugrasan esnaflarin takildigi ve nesatilir.com ile tamentegrenin gruplari davet ediyim musterilerin ihtiyaclarini vs oradan da gorerek gelistirme yapabilirsin belki.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

hocam iki sorum var:

fiyat güncelleme periyodu nedir?

rakip de bot kullanıyorsa ve anlık fiyatını anlık güncelliyorsa onunla nasıl rekabet edicez? Böyle bir duruma bu bot işe yarar mı?

Hocam fiyat güncelleme sıklığı en geç 3 ile 5 dk arası ama istersen ekstra ücret ile sana özel bot başlatıp sadece senin ürünlerini taramasını sağlayabilirim

Rakipte bot kullanıyorsa o fiyat düşürecek sen düşüreceksin en son kim düşükte kalırsa o kazanacak diğeri ya default fiyata çekecek yada satıştan çıkacak biz default fiyatta çekiyoruz belki rakip bot satıştan çıkar biz düşürüp rakip düşürürken şansa müşteri kimin en düşük olduğu anda gelirse olacak ama şöyle bir konu var piyasadaki diğer botlara kıyasla daha hızlı işlem yapmakta ve ekstra özellikler ekleyecem yakın zamanda tüm tasarım değişecek bir aksilik olmazsa

@TeRRoR pm attım hocam teşekkürler

TheAvenqer tarafından 24/Kas/20 18:26 tarihinde düzenlenmiştir