Fiyat Rekabet Botu (Trendyol)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı
    makets bunu yazdı

Trendyol müşteri telefonlarını alabilen oldu mu? Telefonları gizliyor sonra da bazen sırf telefonla iletişim kurulmadigindan müşteri ürünü iade ediyor. Dükkan sahibi de 25 TL ceza yiyip puan kaybediyor.

Vermiyorlar ama bir sorun oluştuğunda müşteri hizmetleri iletişim bilgisi vermeden aracı olarak müşteri ile görüşüyor.

Bende kargonun içinde kartvizitimi atıyorum. Şahsım ve numaram da yer alıyor, sorununda sıkıntısında direk bana ulaşabilsin diye.

:)) İmzaladığun trendyol sözleşmesini iyice bir okumanı tavsiye ederim. Yaptığın şey açık açık sözleşme maddesine muhalefet etmen ve trendyol sıklıkla gizli müşteri uygulaması yaparak siparişler veriyor olurda bu gizli müşteri uygulamasına takılırsan ve içinden kartvizitin çıkarsa kallavi bir ceza faturasına hazırlıklı ol. Benzer sorunlar yaşayan müşterilerim var ki trendyol her yerden para kazanabilmek için komisyon, ceza hangi enstrüman olursa olsun kullanma taraftarı çünkü bir tane adam gibi firma çıkmadı 20M ₺ koyup bunların tekelini kıracak. Rekabet olursa işler gelişir ama nerede bizimkilerde rekabete girecek göz ancak kısa yoldan köşeyi dönme hayalleri içinde.

Biliyorum biliyorum en başta husisi ne olur ne olmaz neler yapabiliriz diye ayrıca arayıp görüştüm. Çoğu sipariş aldığım yer aynı haltı yiyordu fazlaca göze batmadan yaptım bende bir süre.

iş kuruyorsun, ama aslında kurmuyorsun. Patronun var Trendyol. Sinir harbi. Hep diyorum trendyoldan gelen hiç bir müşteri sana ait değil, ama harici kazandığım her müşteri sana aittir. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek

Özgün bir dükkan adı önemli. Arandığında en üstte kendi web siten çıkmalı. Anasayfada satış yaptığın marketler  (n11, Trendyol vb) yazmalı. Online yardım ve yazışma olayı da iyi oluyor ana sitede. Googleda marketteki dükkan adı ile arama yapıp ulaşıyorum ben bazen satıcıya. He bunu kaç kişi yapıyordur o kısmını bilmem:) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

UP olsun sistem yenilendi

Ondeyim.com

GÜNCELLEME :

Herkese 1 ürünlük serbest 1 haftalığına sistem testine açık arka planda bot çalışmayacak sadece panel aktif sisteme her türlü saldırı serbest açık veya bug bulursanız söylerseniz çok sevinirim.

Kullanıcı adı: Test

Şifre: 1234

TheAvenqer tarafından 13/Ara/20 23:45 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hocam "Şifremi Unuttum Hesabınız yok mu?Kayıt Ol" kısmı renkden dolayı okunaklı değil. Birde SSL olayını çözersen iyi okul. Kolayca halledersin certbot yada cloudflare ile

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

hocam "Şifremi Unuttum Hesabınız yok mu?Kayıt Ol" kısmı renkden dolayı okunaklı değil. Birde SSL olayını çözersen iyi okul. Kolayca halledersin certbot yada cloudflare ile

Logo ve background hazırlanıyor. SSL ve Cloudflare kurulumu yapıldı

TheAvenqer tarafından 14/Ara/20 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Edit : Herkesin canı bir site olsada saldırsak diyor ama btk konularından dolayı kimse yapmak istemiyor sözde saldırı serbest dedim saldıran yok :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Edit : Herkesin canı bir site olsada saldırsak diyor ama btk konularından dolayı kimse yapmak istemiyor sözde saldırı serbest dedim saldıran yok :)

Aç bi file upload alanı avatarini guncellemeyecek mi kaydolan insanlar

Botu da çalıştır bakalım milletin mağazasını manipüle edebiliyor muyuz?

Bu arada rakip ürünleri neye göre belirliyor diye sormuştum, siklememişsin, arschloch.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Aç bi file upload alanı avatarini guncellemeyecek mi kaydolan insanlar

Botu da çalıştır bakalım milletin mağazasını manipüle edebiliyor muyuz?

Bu arada rakip ürünleri neye göre belirliyor diye sormuştum, siklememişsin, arschloch.

Avatarını bot otomatik mağaza logosunu çekecek

rakipler zaten trendyolda altta gözüküyor

başka mağazalara müdahale testi yapmak istersen 2. mağaza açabilirsin register kısmıda aktif sonuçta bot databaseden okuyor eğer 2. açtığın mağazanın db den bilgisini değiştirebilirsen olmuştur. 

Aklımda 1 tane açık mevcut web kısmında uzun zamandır kodlamadığım için bir açık bırakmış olabilirim onuda bizzat ben denemek istiyorum ama eğer aklımdaki gibi olursa müdahale edebiliyorsun diğer mağazalara

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

SSL hatası veriyor bilgine.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

SSL hatası veriyor bilgine.

onu bir türlü çözemedim bazılarında vermiyor bazılarında veriyor