Fiyat Rekabet Botu (Trendyol)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

üzmeyin la barış hocamı :) kral adamdır.

// taklitler aslını yaşatır 

crystalmeth tarafından 12/Oca/21 12:40 tarihinde düzenlenmiştir

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Konuyu açan murid ile daha önce bi alışverişim olmadı ama aklımda olan bi proje için görüşme gerçekleştirdik sağolsun kırmayıp ilgilenip + zaman ayırdı.Ücret bile talep etmedi İş ahlakı olan bi arkadaş.Soru sormaya bile para isteyen arkadaşlar varken böylesine bi muridi kaçırmamalısınız 😁

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Güzel proje, hayırlı olsun

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Teşekkürler hepinize

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Hoşuma gitti, detaylı bir şekilde pm atabilir misin, fiyat bilgisi ile beraber.

Belki distribütörlük konuşabiliriz istersen.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    makets bunu yazdı

hocam adamın konusunun altına bunları yazmak etik mi? Ben de aynı işi yapan proje çıkardım. Bu adama ayıp olmasın diye Tahribatta konusunu bile açmadım. Nitekim projeye ilk başlarken özelden projeyle ilgili bir şey sordum. Rakip olmama rağmen cevapladı sağolsun. Bu şekilde konusunu baltalamak bana doğru gelmiyor. Hiç olmazsa kendi konun üzerinden devam et.

Teşekkürler hocam işte bu bahsettiğin düşünce farkı o yüzden hiç yorum yapma gereği bile duymuyorum. Rekabet başka birşey düşüncesizlik başka birşey.

@end hodri meydan mesajına gelirsek istediğini yapmakta özgürsün sidik yarışına girmeyecem bazen insan kendine saygısından dolayı kendini kanıtlamaya bile çalışmaz o durumdayım ama bu hareketlere çokça devam ettiğin için ufak bir açıklama yazma hakkı doğdu diye düşünüyorum aslında çok önceden doğmuştuda gerek duymuyordum şuan ne değişti dersek birşey değişmedi seni halen ciddiye almıyorum sadece forumdakiler rakip bot konusunda pek ümitlenmesinler diye bu açıklamayı yazıyorum. Daha önceki bot konumda da bunları kanıtlar nitelikte mesajlar duruyor. İsteyen bu linke tıklayarak detaylara bakabilir : 

https://www.tahribat.com/forum/botcu-geldi-hanimmmm-242670/13#msg3117634

KaptaN bunu yazdı
    end bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    absconder bunu yazdı

Her şeyden öte harika bir insan. Kişiligi ve yaptıgı işe çok saygı duyuyorum. Kendisi bana ödev konusunda aşırı yardımcı oldu. İyi ki varsın TheAvenqer (:

valla tbt de sözünün eri nadir müridlerden en azındn yaparım dedimi yapıyor öyle yaparm deyipde 3 ay bekletip yaaa yapamam demiyor ... delikanlı  bir mürid 

Benden baska boyle biri girdi mi hayatina? :D

Tabi canım  mesela abi işlerim yoğun şu gün halledelim deyip aradığımda açmayıp 5 gün sonra yazınca dönmeyip sonra hiç dönmeyenlerde var ... Baştan olmaz yapamam deseler emin ol kızmam ama yaparım ederim yalar yutarım çerez.. şunu yollayacam vb.. deyip yapmayınca o kişileri hayatımdan çıkartıyorum  

Söz vermek başka birşeye benzemez, sizlere tavsiyem ya sözünüzün eri olun yada en hafif tabiriyle söz vermeyin.

Diğer bir konu ise Bot Challange konun orda bile satışımı baltalayıp öne çıkmaya çalıştın ama sonuç yine hüsran :)

https://www.tahribat.com/forum/bot-challange-244176/5#msg3081476

end bunu yazdı

I'm with my girlfriend and I can't find enough time to make this job. I'm sorry guys.

Herkesi heveslendirip yine yapmamana şahsen ben şaşırmadım.

Satıcıları bile nasıl kıyasladığımı bu konuda sordun cevap vermeyince ilerleyen sayfalarda tekrar sordun. Trendyol u açıp inceleme zahmetinde bile bulunmadın. İsteyen bakabilir :

https://www.tahribat.com/forum/fiyat-rekabet-botu-trendyol-248392#msg3167532

end bunu yazdı

rakip urunleri neye gore algiliyor?

https://www.tahribat.com/forum/fiyat-rekabet-botu-trendyol-248392/4#msg3173448

end bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Edit : Herkesin canı bir site olsada saldırsak diyor ama btk konularından dolayı kimse yapmak istemiyor sözde saldırı serbest dedim saldıran yok :)

...

Bu arada rakip ürünleri neye göre belirliyor diye sormuştum, siklememişsin, arschloch.

Şimdi ise gelip hodri meydan diyorsun seni ciddiye almam için bir sebep yok ama senin yerinde olsam utancımdan bir daha para ve iş konularına uğramazdım bile ama seni çözdüm artık o yüzden halen bu şekil davranmaya devam edeceğinide biliyorum keyfine bak istediğini yap bu da tek açıklamam

vışşşşş ne laf dökmüş adam @end hocam bunun altında kalacağıma ne bileyim.... :D

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Adam ürününü tanıtmış. Kaç sayfadır alakasız muhabbetler dönüyor. Ayıp, adamın emeğine saygısızlık yapıyorsunuz arkadaşlar.
    Bunun geyiğinden de rahatsız oluyor, siz hala daha yapmaya devam ediyorsunuz.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

Adam ürününü tanıtmış. Kaç sayfadır alakasız muhabbetler dönüyor. Ayıp, adamın emeğine saygısızlık yapıyorsunuz arkadaşlar.
    Bunun geyiğinden de rahatsız oluyor, siz hala daha yapmaya devam ediyorsunuz.

benimkisi geyik değil amaç konu up olsun :)

bu tarz proje geliştiren arkadaşları hep sevmişimdir elimden geldince de desteklemişimdir hatta açtığım konularda saçma bir konu var youtuber bir kız hakkında destek şart!

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

öncelikle hayırlı olsun, güzel proje bunun mutlaka verisi tut veri derken user pass vb.. degil yapılan işlemleri analiz yapacak seviyede logla derim,

yaptığın işlere gelirsek güzel işler yapıyorsun bot konusunda güzel geliştirdin kendini,

proje konusuna gelirsek evet sen emek vermişsin yapmışsın bırak araklasınlar bırak kodlarını bile çalsınlar her zaman taklitler aslını yaşatır...  takılma bunlara hatta ileride versiyon 1 in kodlarını bile yayınlayabilirsin..

insanların laflarına takılıp kızma sen eksik birşey görmüşsün ve proje yapmışsın onlar göremiyorsa onların sorunu

kısaca herkesin bir popisi var fazla şey etmemek lazım bi sert kahve iç kendine gel..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Hahaha ciddiye almıyormuş. Sen kimsin ki beni ciddiye almanı isteyeceğim. 

Konunda yazmam etik olmayabilir bunun sorun olmayacağını düşündüğüm için özür dilerim.

Bir işi vaktinde yapmaya gelecek olursak, yaşadığım bir hayatım var. Dolayısıyla hobilerimle gündelik yaşantım arasında tercihler yapıyorum. Puanlandiriyorum edineceğim şeyi ve karar veriyorum. Ama emin olabilirsin, bu iş tamamen çocuk oyuncağı, öyle asarım keserimle olacak bir mesele değil.

Headless browserları bırakıp native clientlar üzerinden otomasyon işini gerçekleştirebilecek seviyeye geldiğinde üstten konuşma hakkını görmelisin kendinde. Her müşterinin makinesi güzel bir cpu ve ramlere sahip olmuyor malum, paralel olarak ayaklandırıldıklarında da beli bükülüyor aletin :D

Neyse, bu yazdığım mesajlar silinirse memnun olurum. Arkadaşın konusunu baltalamış olduk.

Alintiladigin sorulu mesajlara gelecek olursak, aktif olarak pazaryerlerini kullanmıyorum, arkasında algoritmik bir mantık olup olmadığını merak etmiştim. Ve olmadığını, trendyolun kendinin zaten aynı ürünün alternatiflerinden en uygun fiyatlı olanını servis ettiğini sağ olasın, büyük yüce sen tarafından öğrenmiş oldum. Bu noktadan sonra izlenecek olay dizisinin de bir numarası yok.

Mevcut işlerim bittiğinde bu projeyi opensource olarak github üzerinde geliştiriyor olacağım. Yapamazsın kısmını git historyden takip edebilirsin dilersen.

Haydi iyi forumlar.

end tarafından 13/Oca/21 18:00 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽