folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Flaş...Flaş...Flaş... Dağdan İnenler Serbest Bırakıldı !

Flaş...Flaş...Flaş... Dağdan İnenler Serbest Bırakıldı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

digerlerinide tesvik etmek icin yapilan sacma bir haraket

aynen.. bide sonra konvoy yapıp toplanmış gövde gösterisi yapmaya çalışıyordu şerefsizin evlatları. devlet de izleyip biyerine kına yaksın . alayının ... 

172* & 05-18-10 17:3x..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Terörist artık dağda değil şehirde.Allah belanı versin tayyip baska bişey demiyorum.Kendi şerefin zaten yokda bari yüce Türk halkının şerefini 2 paralık etme Allahsız herif.Ya bu harbi şerefsiz.Harbiden dinine bağlı bir insan bu kadar beddua alır bu kadar milletin ahını alır mı ya.Şehit anaları nasıl beddua ediyordur buna.30 bin kişi boşuna mı canını verdi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

demin tv de gördüğüm kadarı ile resmi olmayan bir kaynaktan alınan duyuma göre Türk jetleri 2 saat boyunca kandil de alçak uçuş gerçekleştirmişler...

ne alaka diye sormayın işte, kendimi iyi hissetmeye ihtiyacım var...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

Alkışlar %47 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek
    Sahnelerde, Pişmanlık Yasası..

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

O kadar yazı yazdım internet kopmasıyla uctu gıttı a.q... o kadar siniirm bozulmustu.. Sen nerden biliyosun onlarin operasyonlara katılmadıgını tamam katılmadı diyelim ulen operasyona gidenlere yardım yataklı mermı tasıyolar a.q. bunları yapıyolar diye senin ceza vermen lazım... Kacak arkadas varsa gelsin ben saklıyım onu nede olsa pişmanlıktan yararlanırım...

Hala Ak partiyi nasıl savunuyolar nasıl destekliyolar anlamıyorum... Adamlar geldikleri için hiçde pişman değillerdi güle oynaya geliyolar bizim savcılarımız ayaklarına kadar gidiyolar..

Allah belalarını versin başka birşey demiyorum.... ağzım iyice bozulcak dalcam butun ak partililere.. 

Yine internet gitti ama bu sfer koplamıştım a.q yazılarımı... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:
    bir milletin bittiği noktadır, eli kanlı düşmanını bile böyle karşılamak, evlatlarının katilini affetmek(!) zorunda kalıyorsa bildiğimiz Türk milleti bitmiş başımız sağolsun. bu kürdolara da gün doğdu artık gelip tepemize sıçacaklar, en geç 10 yıl içinde tüm Türkiye'yi kürdistan yapmak için bi savaş çıkaracaklar ... Tanrı neslimin yardımcısı olsun

amin...

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek
    peki biz niye bunlarla 30 sene uğraştık.tonla para akıttık.nice canlar verdik.hepsi bir hiç uğruna mıydı?yoksa al bayrağımız bekamız için mi?şimdi bunları aramıza sokup ülkemizde daha kolay eylem yapsınlar diye mi saldılar yoksa dağa daha fazla kadro kazandırmak için mi?bu işin sonu pek hayırlı değil.Allah yardımcımız olsun.Küfretsemde bişey değişmeycek.topunun.........

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yazık bir terör örgütünün dediklerine boyun eğen ve anlaşma yapacak kadar düştük ya yazıklar olsun bu devletin başındakilere Bir Türk olarak Bu duruma düşen bir devletin vatandaşı olmak beni utandırıyor yazık olsun bu duruma düşürenlere oy veren zihniyete Türküm diyen zihniyete

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    o degilde herşey iyi hoş anladıgıma göre küfür yasakdı bakalım kaç kişi banlanıcak :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
Toplam Hit: 10922 Toplam Mesaj: 72