folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gece Uyuyamamak

Gece Uyuyamamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    eminim gece uyumayan sabaha karşı alınan bir kaç saat uykuyla idare eden müridler vardır aramızda.ben gibi.bu belki bir hastalık belki bir alışkanlık ama gece uyuyamıyoruz uykumuz gelmiyor.ve haliyle sıkılıyoruz saatlerce yalnız kalmaktan
    sizden istediğim bu yalnız geçen saatlerde ne yapılabileceği, nasıl vakit geçirilebileceği hakkında fikir beyan etmeniz.uyu/ders çalış gibi şeyler söylemezseniz sevinirim ..

http://kocaer.me
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

ben travian oynuyorum :)

ama kitap okuyabilirsin...bir zamanlar sabahlara kadar okurdum :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek
    İzliyemediğim Ana Haberlerin Tekrarını İzliyorum Her Gece Alışkanlık Oldu :|

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek
    film izle çok deli oluyo hele sabah 5 ten sonra fln ..

Altan naptın oğlum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaPTiXX
    CaPTiXX's avatar
    Erkek

harbiden bu konuyu bende açacaktım sen önce davranmşsın;)

aynı hastalık bendede var:S en az 4-5 yıldır saat 5-6 dan önce uyuyamam istersen 12de yatağa gir yine aynı..saat 5-6 civarı güneş doğmaya başlıcak anca öle:|

Hakanlar Hakanı, Sultanlar Sultanı Cennetmekan II.Abdulhamid Han..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    evet gün doğmadan gözüme bir gram uyku girmiyor.gündüzleri de uykusuzluk sebebiyle zombi gibi dolaşıyorum.garip yerlerde uyuyakalıyorum.şu an için çok büyük bi sıkıntı değil ama daha ilerde iş hayatı vs.. başladığında iş boka sarıcak gibi görünüyor.. :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek
    açıyosun counter-strike 1.6 yı giriyosun bi aim_ak-colt haritasına başlıyon showa... hele bi de 2 ye karşı 1 oynuyoken karşındaki tipler başlarsa rush yapmaya falan daha bi hırslanıp bunlar serverdan gidene kadar kastırıyon görüğüne headshot şeklinde, en son serverı boşaltıp 200 civarı frag kastığını görünce sevindirik oluyosun... :D hele bi de arada tipler çıkıyo yok hilesin yok sende cfg var falan filan diye abooo... sorma o zaman keyfimi zfhaeuf :D anlıyorum ki sağlam ezmişim ağlatmışım.

Metallica Rules
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    5-6 yıldır bende yarasa misali takılıyorum. :) illa zaman geçirmek istiyorsan örneğin diyelim ajax ile uğraşıyorsun bu konu hakkında indirdiğin eng pdf leri anlamaya çalış. yada herhangibir hobin varsa profesyonel olarak ciddiye alarak ilgilen :) yada en basiti grafik programları insanı meşgul eder onlarla takıl :)

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    güneşin doğuşunu izle :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    evet en azından saatleri geri aldık güneş daha erken saatte doğuyo (:

edit : oha 7 olmuş saat

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahramanmi
    kahramanmi's avatar
    Erkek

yaf bendede var aynı problem ama işten dolayı zombi oldum a.q. gecem gunduzumu şaşırdım

adam gibi 8-5 bi iş bulamadımki bana dediler okadar montajcı olma diye ama kafamı skim :)

1.forumdaki eski konulara bak gulmekten yerlere yatarsın bukadar anormal insan nası araya geldik hala anladım :/

2. milliyet foto galeriye bak 

3 online oyunlara takıl (knight, metin2, trivian, ogame felan)

4 ortam musaitse xxx sitelere gir 

5 ac youtubeyi video izle 

boyle gecer geceler

Bende Rüya Çok Sende Tabir Boldur Aslanım
Toplam Hit: 4223 Toplam Mesaj: 31