folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gece Uyuyamamak

Gece Uyuyamamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    sizin hiç biriniz calışmıyorsunuz  herhalde şöyle yorulana kadar calışsanız akşam 9 10  out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahramanmi
    kahramanmi's avatar
    Erkek

efrasyap bunu yazdı:
    -----------------------------
    sizin hiç biriniz calışmıyorsunuz  herhalde şöyle yorulana kadar calışsanız akşam 9 10  out

hacı sana sole anlatıyım çarsamba gunu saat 0900 dan itibaren burdayım daha eve gidemedim (bitmedi a.q. montajı) bilmem anlatabildimmi

Bende Rüya Çok Sende Tabir Boldur Aslanım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bi ayran iç 5 dk ya uyursun :D

DOM..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orbity
    orbity's avatar
    Erkek
    sabaha karşı yaptığınız o uykulardan birini bir günlüğüne yapmayın, o gün pelt gezeceksiniz ama akşam yatağa koşa koşa gideceksiniz, bir günde hemen düzelmesini beklemeyin, bunu 3~4 gün tekrarlarsanız her şey rayına oturur. gece saat 10 civarından sonra bilgisayar başındayken odanızın ışığı yanmasın, böylece gözlerini yorulur. Gün içerisinde gece vakti internet başında şunu yapayım diye şartlandırmayın kendinizi, işlerinizi 12 ye kadar bitirecek şekilde ayarlayın... bir hafta içerisinde her şey yoluna girecektir....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Valla şimdi psikolog diyecem ama boş ver.

Dün ben gittim. Oturdum. Doktor ikide bir göz kırpıyor. Anlat dedi. Bende goradaki espriyi şey edeyim dedim:

-Malı arap faitten alıyorduk. Karabükte ikinci yükleme yapılıyordu. Adanaya kadarda ben kullanıyordum kamyonu.

Doktor ne diyosun dedi. Bende sen ne diyosun kardeşim sen doktorsun sen anlatacan ben dinliyecem dedim :D Deli misin diyo bana. Bende öğrenmeye geldim hocam dedim :| Adam az daha ağlıyordu :|

Uyumak içinse yoğurt yemeyi deneyebilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    hederesa bunu yazdı:

efrasyap bunu yazdı:

hacı sana sole anlatıyım çarsamba gunu saat 0900 dan itibaren burdayım daha eve gidemedim (bitmedi a.q. montajı) bilmem anlatabildimmi

aga bende günde 4  5 saat uykuyla idare ediyom ama mesele uyuyamama  değil zaman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    At mp3 çalarına sevdiğin slov parçaları onlar seni yatırır :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    www.tribalwars.net oyununa başladıktan sonra 1 sene boyunca hep tavşan uykusu modunda uyuyabildim. biri fısıltıyla bi şey sorsun cevap veriyordum ve arkadaşların yeminli ifadelerine göre gözlerim de açık uyuyomuşum :D böle vakit geçircek bişey bulmanı tavsiye etmem daha kötü olursun. metin2 oyununun başından 18 saat kalkmadığımı biliyorum. sen bitkisel yardım al. ohhh sabaha kadar yellene yellene uyursun :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bende o dediğiniz saatlerde uyuyamıyorum amk :|

gece yatıyorum 1 gibi sonra saat 4 olunca ayaktayım :s ne uyku giriyor gözüme ne de başka bişi :|

absürt absürt rüyalar görüyorum :|

mesela bugün beni öldürmeye gelen katili ortadan ikiye böldüm motorlu testere ile :| yaşın kaç diye sormayın 18  :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 4219 Toplam Mesaj: 31