folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Gel De Böyle Hizmete Küfür Etme!!

Gel De Böyle Hizmete Küfür Etme!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    telekomdan bahsediyorum. hangimiz telekomun hizmetinden memnunuz. yine aynı sorun yine aynı sorun. adanadaki adsl hizmetinde sorun var, arıyoruz anlatıyoruz derdimizi çözüm üreten yok. her gün böyle hergün böyle başlarım böyle hizmete ulan altyapınız yok hizmet vermeye calısıyhorsunuz. sonrada neymiş efendim 512 adsl e geçmişiz. 256 sınırız tarife 99 milyon olmuş milletin interneti kullanmasını kısıtlıyorsunuz ondan sonrada reklam yapıyorsunuz. Sorunu söyleyeyim bu sorun ortaya cıkıtğında türkiyedeki serverlar ile iletşim kesiliyor, counter strike , mail serverları , msn messenger bütün iletişimler kesiliyor, yalnızda irc ve yurtdışındaki serverlar ile iletişime geçebiliyoruz. her gün böyle hergün böyle 1 saat öküz öküz beklemek zorundamıyız biz.... daha iyi bir hizmet istiyoruz!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

kardeşim telekmu niye suçluyorsun onu anlamıyorum.

herşey telekom mu ak.ulaştırma bakanlığının imkanlarını kullanıyor telekom. gidin o zaman superonlineden alın.

herzaman telekmu suçlamayın.işlerin aslı sadece telekom değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    kim ADSL hizmetini türkiyeye getirdik diye göt kaldırırsa onu suçalamaya hakkımız var dostum. telekom televizyonlarda reklam yapıp ağaç neyim çocuk koyup adsl reklamı yaparsa ve böyle sakat hizmet verirse sonuna kadar davamızda telekomu suçlamakta hakılıyz.

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    superonline mı alalım bi siktir git, süperonline da telekom altyapısı altında dedicated makineleri var. türkiyede telekom tekel durumunda şu an. bir sermaya gelip 2048 bağlantıyı 29 YTL yapana kadar bu böyle dewam edecek, telekom bizi sömürüyor haberimiz yok !! Türkiyeye internet sektorunde yabancı bir yatırım gelse telekomu kullananın ta a.q
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

a4tech bunu yazdı:

telekomdan bahsediyorum. hangimiz telekomun hizmetinden memnunuz. yine aynı sorun yine aynı sorun. adanadaki adsl hizmetinde sorun var, arıyoruz anlatıyoruz derdimizi çözüm üreten yok. her gün böyle hergün böyle başlarım böyle hizmete ulan altyapınız yok hizmet vermeye calısıyhorsunuz. sonrada neymiş efendim 512 adsl e geçmişiz. 256 sınırız tarife 99 milyon olmuş milletin interneti kullanmasını kısıtlıyorsunuz ondan sonrada reklam yapıyorsunuz. Sorunu söyleyeyim bu sorun ortaya cıkıtğında türkiyedeki serverlar ile iletşim kesiliyor, counter strike , mail serverları , msn messenger bütün iletişimler kesiliyor, yalnızda irc ve yurtdışındaki serverlar ile iletişime geçebiliyoruz. her gün böyle hergün böyle 1 saat öküz öküz beklemek zorundamıyız biz.... daha iyi bir hizmet istiyoruz!!!

+99999999999999999999

The king is bleeding.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    telekomun a.k verdiği hizmetide s...

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    benim de ilk defa dün akşam bağlantı kesildi (evet evet dün akşam)hatta geldiğimde server_kurdu nun msn den yazdıklarını okuyabildim sadece  napalım katlancaz müyapa yaptığımız gibi protesto e mailleri atalım...

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    çalıştığım şirketin toplam 22 şubesi  minumum 512 olmak  (Birkaç yerde 2048) üzere 22 adet ADSL hattımız var benim kadar o şerefszilerle muhatap olanınız yoktur sanırım hizmet hizmet değil bir sürü öküzü doldurmuşlar oraya daha konuşmayı bilmiyorlar teknik olarak yeterlide değiller cebelleşip duruyoruz hergün .en son olay bir bayan görevli ile tartışdım telefonu suratıma kapattı şirket avukatına vekalet vererek şikayet dilekcesi verdik ve tüketici hakları mahkemesine başvurduk 1 hafta içinde döndüler şerefsizler  sorunları halletik ama genede boktan hizmetleri var vel hasılı kelam aramızda bu işi bilen bir sürü arkadaş işsiz gezerken nerde ne kadar öküz  var doldurmuşlar oraya bence satılsın a.k telekom olsun özel sektör ozaman bak sen hizmete bak sen kaliteye ...

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    Ben Türk Telekom da staj yapyorum inan bana t.telekomda işi bilen adam yok.teknik bilgi sıfır.bütün gün bilgisayar başında fal bakıyolar.iş en son yapcakları şey.adamlar havadan para kazanıyolar

bassinyourface
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    a.q tt bi özelleştirilmedi gitti ya özelleştirilseler adsl de ucuzlar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    günaydın ta kasımda özelleşti hala özelleştirmeden bahsediyon.oger telekom satın aldı arap bi işadamı.herkesi kapıdışarı koyuyolar.başka kuruma gidiyo herkes

bassinyourface
Toplam Hit: 3920 Toplam Mesaj: 13