Gelde Yaşa İşte!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

adam ekmeğinin parasında aldığı ücrete baksan asgari ücrettir ama bi orosbu evladının yüzünden hayatından oldu

ülkenin karakteri değişti ben anlamıyorum amk lan türküz diye heryerde övünürüz ar yok namus yok utanma yok hırsızlık dolandırıcılık desen gırla gidiyo sabah haberlerde izliyom 1 günlük çocuğu çöp tenekesine atmışlar bu ne lan amk anasını sikeyim idamın kralı gelsin 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İnsan hayatı bu kadar ucuz işte.Ne yazık ki buralarda böyle piskilkler olabiliyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

küfürleri yazıp yazıp siliyorum, sakinim

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

banamı baktın deyip adam öldüren var

yol veredin deyip adam öldüren var

kızı vermediler deyip adam öldüren var

köyün yarısını öldürenler var

saymakla bitmez piskopat çok

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek

Bi orospu çocuğu yüzünden adam belki evliydi karısı dul çocukları yetim kaldı sebebi ise bi orospu çocuğunun ön kapıdan inmek istemesi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    LeonX bunu yazdı

Bi orospu çocuğu yüzünden adam belki evliydi karısı dul çocukları yetim kaldı sebebi ise bi orospu çocuğunun ön kapıdan inmek istemesi

Belki Değil Hocam Adam Bir Çocuk Babası Evli Bir Kimse....  Suçu İşçi Olmak Garip Gariban Olmak... Haberlere Genellikle Böyle Bu Haberdeki Gibi Oruspu Evlatlarını Görmemek İçin Çok Uzun Zaman Oldu Bakmaz Oldum... Tahribata Getiriyorsunuz, Haliylen Görüyorum Ama Gördümmüde Bir Hafta Etkisinden Çıkamıyorum... Çok Fenayım..

ShockMan tarafından 11/Oca/13 00:07 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

İdamı sırf bu ve bunun gibi oçlar için getireceksin işte

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Bu insan diyemicem bi itin yaptığı nasıl bir gözü dönmüşlük siktir ol in orta kapıdan mk evladı cokmu zor orta kapıdan inmek hem adamı hen kendini yaktın adam acmıs sonradan on kapıyıda insin diye yine inmiyo ne var insen ne var niye ekmek parası için alın teriyle çalışan bir adamın canına kıyıyorsun coluğunu cocuğunu yetim karısını dul bırakıyorsun degermi be mk dunyasında 

Ben bu insanları anlamıyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fikrettin
    fikrettin's avatar
    Erkek

Şuna bak arkadaş ya. Hayat ne garip... Kim düşünebilirdi ki garibim şoförün böylesi saçma sapan bir sebebten öleceğini. Çocuğu varmış adamın be. Şerefsiz, orospu çocuğu bir magandanın egosu nelere mal oluyor... Yazık. 

Peki, Zeki Müren'de bizi görecek mi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ben bu piç kurusu ve bunun gibilerine şunun yapılması taraftarıyım.Anlatacaklarım çok ciddi gerçekden bu yapılmalı.

Öncelikle para karşılığı 4 tane zenci tutacaksın irisinden.

Ondan sonra bu orospu cocugunu sandalyeye bağlayacaksın ve göz kapaklarını neşterle kesip alacaksın ki gözleri hep açık kalsın.Ardından annesini getireceksin yaşı kaç olursa olsun farketmez bu 4 zencinin arasına bırakcasın zenciler bir yandan tokatlayarak bunun annesini anal oral ve vajinal olarak 1 buçuk saat boyunca sikecek.Ardından babasına aynı işlemi yapacaksın.Bunların hepsini bu götveren mecburen izleyecek.(kişinin işlediği suça göre kişi sayısı azalıp çoğalabilir).

Çünkü bunlar içeriden cıkınca " bak yeni içerden cıktım haa ayağını denk al " falan diyen orospu cocuklarıdır.Adam çeli cocuğu olan 50 yaşındaki adamı boku bokuna öldürdüm demezler.

Toplam Hit: 4887 Toplam Mesaj: 42